Soğan Kürü,İncir Kürü,Bal Tarçın Çörek Otu,Arı Poleni

slm arkadaşlar benm bi tanıdığm da tv de duymş inciri zeytin yağında bi gece bekletip sabah aç karına yenilmesi hem bayan hem erkek için faydalıymş. sperm sayısını arttırıyornş. ne kadar yenecek bilmiyorm ama duyan varsa ayrıntılı bilgilendirsin bizi..

Canlarım benım yumurta sayım dusuk bana sogan kuru ıyı gelır mı?yasım 33 bana da yardım edın.Tsk.

Canlarım benım yumurta sayım dusuk bana sogan kuru ıyı gelır mı?yasım 33 bana da yardım edın.Tsk.
canım benımde yumurta rezervım az 1 denemede 4 yumurtam oldu 2 transfer sonuc negatıf 2 de farklı protokol uygulandı ayrıca ıncır kuru bu sıteden ogrendıgım cıvan percemı çakşır otu ve hatıt suyunu ıctım 1 5 ay kadar yumurta sayım 8 oldu 4 tane transfer ettıler sonuc pozıtıf cıktı ama gelısmedıler kurtaj oldum nısanda 3 denemeyı yapıcaz su andada bunlara ek bal polen tarcın corek otunu yapıyorum 20 gundur artık gerısı allahın takdırı ne dıyelım...

kızlar sperm artırıcı karışımlar biliyosanız lütfen yazın bana.

arkadaşlar bu kürleri deneyip faydasını farkedenler de deneyimlerini yazarlarsa çok iyi olur. Kafamızdaki acaba mı ? sorularından kurtuluruz. a.s.

bende incir kürüne başladım bunları uygulayıp faydası gören arkadaşlar varsa paylaşımlarını bekliyoruz.

kızlar merhaba benım de yumurta sayım az ıncır kurunu denıcem moralım yukseldı ya ınsallah cogalır hepınıze tesekkurler acaba sperm sayısını en ıyı ne yukseltır esıme yapım

kızlar merhaba benım de yumurta sayım az ıncır kurunu denıcem moralım yukseldı ya ınsallah cogalır hepınıze tesekkurler acaba sperm sayısını en ıyı ne yukseltır esıme yapım

canım ben çok düzenli olmasa da incir kürü ve bal karışımlı kürden uyguladım. Eşimin 6 ay önce sperm sayısı 4 milyon civarındaydı. Larginin diye bir vitamin ile Klomen tablet kullandı,58 milyonla mikro yaptırdık. Şu anda gebeyim.

Bayanlar bitkisel kürleri (soğan incir, bal, polen gibi) deneyip faydasını gören var mı aranızda ???

merhaba kızlar bende soğan kürünü uyguladım ve iki tüp bebek merkezine gitdim ordaki doktorlarda yumurta rezervimin çok iyi olduğunu söylediler tüp bebek yapma dediler gerci ben önümüzdeki ay tüp bebek için gidecem ama bu ay önce incir kürünü uygulayacağım inşallah işe yarar ve gercekden doktorların dediği gibi tüpe gerek kalmaz
soğan kürü gerçekden işe yarıyor deniyebilirsiniz hem mideye hiç dokunmuyor hemde tadı çokda kötü değil(son zamanlarda gerçi içmek zordu ama bazı şeyler için katlanıyorsunuz)

15 gündür incir kürünü uyguluyorum ve kasıklarımda sancılar yaptı yada yumurta büyüyor hiç böyle bişi olmamıştı ya bana yan tepti yada gerçekten mucize kasılmada oluyor..hissediyorum...

15 gündür incir kürünü uyguluyorum ve kasıklarımda sancılar yaptı yada yumurta büyüyor hiç böyle bişi olmamıştı ya bana yan tepti yada gerçekten mucize kasılmada oluyor..hissediyorum...

selaammm hadi inşallah incirler işe yaramıştır arkadaşım. Allah gönlüne göre versin. canı yürekten diliyorum hepimiz için... birşey sormak istiyorum. incirleri 20 dk. kaynatınca suyu azalıyor. bir kaç yudumcuk kalıyor. Ben bir noktada hatamı yapıyorum. 2.5 bardak su değil mi? neden bu kadarcık kalıyor anlamadım.

selaammm hadi inşallah incirler işe yaramıştır arkadaşım. Allah gönlüne göre versin. canı yürekten diliyorum hepimiz için... birşey sormak istiyorum. incirleri 20 dk. kaynatınca suyu azalıyor. bir kaç yudumcuk kalıyor. Ben bir noktada hatamı yapıyorum. 2.5 bardak su değil mi? neden bu kadarcık kalıyor anlamadım.

yaa bu herkeste oluyor incirin faydası çok canımcokacimcoook

evet yarım litre 2,5 bardağa denk geliyor kaynayınca 20 dk.çok az çıkıyor 1 çay bardağı kadarcokacimcoook

canım ben çok düzenli olmasa da incir kürü ve bal karışımlı kürden uyguladım. Eşimin 6 ay önce sperm sayısı 4 milyon civarındaydı. Larginin diye bir vitamin ile Klomen tablet kullandı,58 milyonla mikro yaptırdık. Şu anda gebeyim.

canım darısı bızlerın basına ılk tup bebek deneyımımde 5 yumurta toplandı 2 olgunlastı 1 transfer edıldı ondada degerler dusuk dendı 20 ıle basladı yukseldı ama dustu cok korkuyorum doktorlar acele et dıyo .bunun yaslada ılgısı yok ben 26 yasındayım nıye az oluyo bana neler yapmalıyım bana yardımcı olun sogan kuru ıyı sayıyı gercekten yukseltırmı

X