Soğan Kürü,İncir Kürü,Bal Tarçın Çörek Otu,Arı Poleni

ben sımdı arstırdım 20 dk yazıyo 2 5 bardak suya 15 16 adet ıncırı ılave edın 20 dk kaynatın yazıyo

bende çok araştırdım uygulamadan önce bu kürü 15 adet incir ve yarımlitresu 20 dk.

kızlar bende daha önce kaynatıp içiyordum su hiçte az değildi tencerenin kapağını kapatın su buharlaşmasın belki de ondan azalıyordur Allah denk getirsin hihoyyyt

bende bir kaçgündür incir kürü yapıyor ama öyle 15adet incir koymuyorum 7-8 adet küçük küçük bölüp koyuyorum tadıda iğrenç oluyor ve çok az kalıyor sanırım kapak kullanmadığımdan suyu buharlaşıyor ama 15 adetle mi yapsam

bende bir kaçgündür incir kürü yapıyor ama öyle 15adet incir koymuyorum 7-8 adet küçük küçük bölüp koyuyorum tadıda iğrenç oluyor ve çok az kalıyor sanırım kapak kullanmadığımdan suyu buharlaşıyor ama 15 adetle mi yapsam

ama ağzı kapalı olarak kaynatılması şart. Ben su ölçüsü için 0.5 litrelik bir pet şişe kullanıyorum, böylece suyu tam ayarlayabiliyorum. önce su kaynıyor kapalı olarak, sonra 15 inciri kesip kaynayan suya atıyorum. yine ağzı kapalı olarak 20 dakika kaynatıyorum. ikiye bölüp sabah , akşam içiyorum. bu şekilde yaparsan daha faydalı olur sanırım.

badenur dediğin gibi yapacağım ben buarada ballı çörekotu tarçın karışımı varya onada başladım daha öncede soğan kürünü civan perçemi aslanağzı kürlerinide yapmıştım.
benim eşimde bal çörekotu tarçınlı karışımdan yedi tabii fındık fıstık ceviz eksik etmedi bayağı bir faydasını gördük ayrıca şimdide keçiboynuzu kürü ve çakşır otu içiyor
anlıyacağınız bizim ev aktara dönmüş bu kürlerin hepsi defalarca yapıldı sonuç alana kadarda yapılacak bebek gelmedi ama iyi kilo aldık şimdide rejim+kür yapıyoruz:)))

15 gündür incir kürünü uyguluyorum ve kasıklarımda sancılar yaptı yada yumurta büyüyor hiç böyle bişi olmamıştı ya bana yan tepti yada gerçekten mucize kasılmada oluyor..hissediyorum...

selam, incir küründen sonra bende de aynı şeyler olmaya başladı, sol kasığımda bugün bir hareketlilik var, ağrı girip çıkıyor, bunu iyiye yoralım değil mi? sende durum nasıl arkadaşım???

selam, incir küründen sonra bende de aynı şeyler olmaya başladı, sol kasığımda bugün bir hareketlilik var, ağrı girip çıkıyor, bunu iyiye yoralım değil mi? sende durum nasıl arkadaşım???

demek kı yumurtaların baya buyudu ondan agrı yapıyo bende bugun sogan kurune basladım daha sonra ıncır kuru yapıcam ınsaaııah

kızlar sizde kasılmalar ne zaman oldu bende incir kürü yapıyorum badenur artık senin dediğin gibi yapıyorum ağzı kapalı tencerede yapıyorum gerçekten suyu buharlaşmıyor teşekür ederim
ben bu ay bu incir kürüne çok inanıyorum bu ay olmazsa artık tüp bebebeğe gidecem

kızlar sizde kasılmalar ne zaman oldu bende incir kürü yapıyorum badenur artık senin dediğin gibi yapıyorum ağzı kapalı tencerede yapıyorum gerçekten suyu buharlaşmıyor teşekür ederim
ben bu ay bu incir kürüne çok inanıyorum bu ay olmazsa artık tüp bebebeğe gidecem

Bende incir kürünü bir ay deneyebildim.Bahçeci Kliniğinde Murat Bey bana kesmemi söyledi. Nedenide hipoglisemi problemim olmasıydı. Ama kızlar tanıdığım birinin hatta aşılama ve tüp bebek deneyip başarılı olmayıp bu kürle 3.ayında normal yoldan hamile kaldı

Bende incir kürünü bir ay deneyebildim.Bahçeci Kliniğinde Murat Bey bana kesmemi söyledi. Nedenide hipoglisemi problemim olmasıydı. Ama kızlar tanıdığım birinin hatta aşılama ve tüp bebek deneyip başarılı olmayıp bu kürle 3.ayında normal yoldan hamile kaldı

canım inşallah bizlerde incir mucizesi yaşayanlardan oluruz... şimdi incir kürüne daha çok inandım.

demek kı yumurtaların baya buyudu ondan agrı yapıyo bende bugun sogan kurune basladım daha sonra ıncır kuru yapıcam ınsaaııah

pcos lumusun soğan kürünü deniyorsun
bende pcosluyum ve çok zor içiyorum bugün 4.gün ve kusmağa başladım allah yardımcımız olsun nedir bu çektiğimiz eziyet yaaaaaaaaaaaa

böğürtlen kökü çayı ne zamanlar içilmesi gerekiyor adetliykenmi?
yoksa adet bittikten sonramı
kaç gün içilecek bilen varmı
yoksa devamlı içilecekmi ara verilmeden
bilen arkadaşlar yazar mısınız.

kızlar merhaba bende bugün incir kürüne başladım ama çok fazla tatlı ya zor içtim ve ne hikmettir bilmem yarım litre sudan 1 bardak kaldı ben bundan sonra 3 su bardagı su koyacagım ancak olur

pcos lumusun soğan kürünü deniyorsun
bende pcosluyum ve çok zor içiyorum bugün 4.gün ve kusmağa başladım allah yardımcımız olsun nedir bu çektiğimiz eziyet yaaaaaaaaaaaa

yok ya benım yumurta rezervım zayıf az sayısı omdan ıcıyorum valla ıyı gelsın herseyı yaparım ne yapım mecbur

arkadaşlar böğürtlen kökü kullananlar bilgi verebilir mi? faydasını gören var mı? nasıl kullandınız?

15 gündür incir kürünü uyguluyorum ve kasıklarımda sancılar yaptı yada yumurta büyüyor hiç böyle bişi olmamıştı ya bana yan tepti yada gerçekten mucize kasılmada oluyor..hissediyorum...

arkadaşım ne durumdasın? benim kasıklarımda ağrım var, içerde bir hareketlilik var, bunu incir kürüne bağlıyorum, sen bir sonuç alabildin mi? tedavinin ne aşamada olduğunu bilmiyorum o nedenle soruyorum, dilerim güzel haberlerle gelirsin...

merhaba badenur şuan kürü bitirdim 7 günlük aradayım ve adetimi bekliyorum..

evet bendede kasıklarımda ağrı olmuştu hatta dayanılmaz olmuştu bi gece ..tedavi aşamasında değilim martta 2.tüp bebek negatif sonucunu almıştım 3.deneme içinde kısmet ne zaman sa o zaman olucak Allah sağlık versinde bakalım kısmet oda.

X