Soğan Kürü Kullananlar, Kanama Oldu mu?

:KK58::KK58:
Arkadaşlar, ben de 8 gündür soğan kürünü uyguluyorum, ancak sizlere baktımda ilk bir kaç gün içinde etkisini görmeye başlamışsınız, bense hiç bir etki görmedim.Kafama bir şey takıldı, ben bu soğan suyunu hazırlayıp ılıması için bıraktıktan sonra işe güce dalıyorum, derken soğuyor.Acaba bu yüzden mi bir etki göremedim?Bir fikriniz var mı bu konuda?

canım banada gözle görülen bir etki yapmadı ama soğan kürü bitti ertesi günü yumurtlamam oldu ve progestron testlerinde de belli olduki çok kaliteli yumurtlama oldu.pokoluyum bu arada bende.herkeste akıntı yapacak diye bişey yok.ben ce devam et bende bu ay tekrar yapıcam o yaptığım ay eşim olmadığı için kaçırdım malesef..duaedelim birbirimize

merhabalar... bugün adetlerimin düzensizliğinden dolayı doktora gittim 37 mm lik bir kistim varmış 10 gün sonra tekrar gidicem doktora eğer küçülme olmazsa doğum kontrol hapı vericeğini söyledi soğan veya hayıt suyu iyi gelir mi acaba denememe değer mi kistler için de etki ediyor mu bilgisi olan var mı

ben hayıt suyunun arıtılmışını 2 ay içtim ama testlerim sonucu bi değişiklik olmadı ama soğan suyu içtiğim ay faydasını daha çok gördüm hatta ilk içtiğim ay hamile kalmıştım ancak düşük yaptım.yani kimin bünyesinde ne etkisi oluyo belli olmuyo galiba bu bitkilerin endometriozis de hayıt suyu çok faydalı diyorlar ama ben soğan suyunun faydasını gördüm.şimdi diyorumki adetle bir başlasam bi faydası olurmu ki çünkü yumurtlama sonrasına kalınca acaba düşüğe sebep olur mu diye korkuyorumda.bilgisi olan var mı?hepimize acil şifalar Allah dan en kısa zamandada rabbim bize bebişlerimiz nasip etsin inşallahhh.:KK49:

:KK59: bende çaresiz kaldım,3 cmlik sol yumurtalık kisti,kullanılması gereken yasmin-hiç istemiyorum kullanmayı da- ,az önce okudum ne var ne yoksa nette,kaynattım bakalım soğanı ne olacak,adet lmayı falan beklemeyeceğim ama,zaten bir hafta kalmış,ne çıkarsa bahtıma :18:

bende bu ay içmeye başladım adetin 7 günü başladım 2 gündeyim

içerken midem alt üst oluyo resmen ama hemen ardından ağzıma tatlı bişi atıyorum bastırıyorum :86:

bende pko luyum kendi kendime nasıl yumurtluyorum bişmiyorum ama klomen kullandıktan sonra gayet kaliteli yumoşlarım olmuştu çatlamıştı ama olmadı malesef

doktorum bi kaç ay kullanmam için bi ilaç verdi yumurtalıkları besliyomuş ve düzenli regl olduruyo ikinci ayındayım onunda

soğan kürünü 3 ay kullanmayı düşünüyorum

bakalım yaaaa nasippp :KK49:

bende haftadır soğan kürü uyguluyorum kızlar ama aşırı akıntım oldu,bugünde akıntımla beraber kırmızı geldi ama adetime daha 17 gün var,ayrıca daha haftabaşı jinekoloktaydım herhangi bir kistim falanda yok bu kanama normalmi,soğan kürünü bırakmalımı yoksa devammı etmeliyim sizce?

küre başladıktan 3 gün sonra kanama normalmiş...aşırı kanamalada bırakın diyorlar...akıntının olması iyi bence...ben 10 gündür içiyorum, hiç akıntım yok kanamam da...faydasını görmemiş olabilir miyim diye düşünüyorum... :44:

bende haftadır soğan kürü uyguluyorum kızlar ama aşırı akıntım oldu,bugünde akıntımla beraber kırmızı geldi ama adetime daha 17 gün var,ayrıca daha haftabaşı jinekoloktaydım herhangi bir kistim falanda yok bu kanama normalmi,soğan kürünü bırakmalımı yoksa devammı etmeliyim sizce?

selam canım burdada buldum seni :KK1:
canım ilk defamı yapıyosun soğanı..belkide yumurtladığın içinde gelmiş olabilir bazen olurmuş
bende bir haftaya yakındır içiyorum daha öncelerde içmiştim bi kaç gün ama hiç kanama olmadı :26:
kanama devam ederse içme devam etmezse devam et
bendede sadece su gibi akıntı geldi ilk günlerde ara ara :97:

kızlar akıntı geliyorsa bu gayet sağlıklı yumurtladıgınızı gösterir eger akıntınızda sarı bir renk varsa o zaman iltihap oldugunu gösterir sağlıklı bir kadında akıntının görülmeside normaldir korkmayın aksine sevinin soğan kürünüde 1 hafta uygulayıp bırakmayın yazık olur 15 günü tamamlayıp bırakın :KK66:

kızlar akıntı geliyorsa bu gayet sağlıklı yumurtladıgınızı gösterir eger akıntınızda sarı bir renk varsa o zaman iltihap oldugunu gösterir sağlıklı bir kadında akıntının görülmeside normaldir korkmayın aksine sevinin soğan kürünüde 1 hafta uygulayıp bırakmayın yazık olur 15 günü tamamlayıp bırakın :KK66:

ben de kürü 10 gündür uyguluyorum ama hiç akıntım olmadı yaaaa...uffff...işe yaramadı mı acaba...

yumurtlama günündeki akıntı afedersiniz ama sümük gibi oluyo :KK1:
benden henüz gelmedi sadece beyaz su gibi :26:
bende 15 gün içip adet olduktan sonra tekrar bi 15 gün yapmayı düşünüyorum
içerken midem alt üst olsada yemek yiyemesemde :95:

ben de kürü 10 gündür uyguluyorum ama hiç akıntım olmadı yaaaa...uffff...işe yaramadı mı acaba...

akıntı gelmedi diye işe yaramadı anlamına gelmezki canım :26:
bendede iltihap yok tüplerle ilgili bi sorunumda yok ama ara ara su gibi geldi
zaten o kadar çok tuvalet ihtiyacı doğuruyoki akıntı olduğunu zor anlıyorum :KK9:

arkadaslar akıntının gelmemesi kötü birşey oldugunu gostermez ben yumurtlama gunlerınde akıntının geldıgını duymustum akıntı gelmıyorsa korkulacak bırsey yok bende pkoluyum soğan suyunu içiyorum ve akıntım var akıntınız olsun olmasın sorun yok demek yeterki sarı renkte ve kokulu akıntı olmasın o iltihapın göstergesi.. ben normalde 1 bucuk ayda adet oluyorum bu defa farlutalle adet oldum ve adetım bıttıkten 1 hafta sonra sogan kürüne basladım 10 gun oldu baslayalı 5 gun sonra bırakıcam ve incir kürüne baslıcam unutmayınkı sogan küründen hemen sonra incir kürüne baslarsanız yumurtalıklarınız cok daha saglıklı olur şahsen ben böyle düşünüyorum cunkı incir kadındaki rahime ve yumurtalıklara benziyor vardır bir hikmeti doktorlarda tavsiye ediyor kaynatıp suyunu içmek cok faydalı ama bunu sogan kürü bittikten sonra yapıcaksınız ikisinin beraber yapılması tavsiye edilmiyor..

benim soğan kürüm yarın bitecek...incir kürü nasıl yapılıyor bilgi verebilir misiniz...adet döneminde yapsam sorun olur mu acaba...

selam arkadaşlar, bende uzun zamandır takip ediyorum sizi ve bunun neticesinde soğan suyuna başladım, bugün 7. günüm ve kanla karışık kahverengi akıntım var 2 günden beri, ama bugün daha yoğun.. adetim de gecikti çokta düzenli olmasa da en fazla 5 gün gecikirdi bu kez 8 gün oldu bakalım onu da bekliyorum.. kislerim yok olmuşmu olmamışmı haftaya doktora gidince öğreneceğim, sizinle paylaşırım sonucumu..görüşmek üzere

Selam arkadaşlar bende 7 gündür soğan kürünü yapıyorum.Kasıklarımda ve belimde inanılmaz bir ağrı var.Ben doktora henüz gitmedim.Yani kist varmı yokmu bilmiyorum ama adetim her ay 2 ve 5 gün geçikir.Bundan 5 ay önce 1hafta soğan suyu içmiştim ve iki ay boyunca tam gününde geldi açıkçası ondan dolayı düşünüyorum kist vardır diye.koyu birde akıntı geliyor.İnşallah bu soğan suyu işe yarar.ALLAH hepimizin yardımcısı olsun

X