Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

soğan bir mucize....
ilk kullandığım ay adetim tam gününde geldi.....
ikinci ay hamile kaldım ne yazıkki düştü....
işe yaradığına bizzat kendim yapınca anladım

bir oğlumuz var 4 yaşında.Mayıs 2010 da oğluma kardeş düşünmeye başladık denedik denedik olmadı sonrasında yapılan tetkiklerde asherman sendromu yani rahimde yapışıklık çıktı ameliyat oldum sonrasında spiral takıldı 2 ay sonra çıktı ..ameliyatı yapan dr um soğan kürü yapmamı söyledi yaptım ve arkasından hamile kaldım....malesef bebeğim yaşamadı 21+2 de rahim ağzı yetmezliğinden kaybettim bebeğimi

arkadaşlar ben soganlı yemek bile yemedigim halde bebiş için kürü yapıyorum fakat reglin 1.günü başladım ve sadece sabahları içtim akşam yapmadım bölede faydası olurmu acaba?bugün 14.günümdeyim yarın son artık 1 hafta ara verdikten sonra sabah akşam içeyim olmazmı?

bir oğlumuz var 4 yaşında.Mayıs 2010 da oğluma kardeş düşünmeye başladık denedik denedik olmadı sonrasında yapılan tetkiklerde asherman sendromu yani rahimde yapışıklık çıktı ameliyat oldum sonrasında spiral takıldı 2 ay sonra çıktı ..ameliyatı yapan dr um soğan kürü yapmamı söyledi yaptım ve arkasından hamile kaldım....malesef bebeğim yaşamadı 21+2 de rahim ağzı yetmezliğinden kaybettim bebeğimi

canım başın sağolsun bende bebeğimi plasenta dekolman sebebiyle 34.haftada kaybettim.
Bir doktorun soğan kürü önermiş olması ilginç geldi genelde karşıdırlar.bu durumda denemeye devam mı diyoruz

ılk bebegımı 3 aylıkkken kaybettım kalbı durdu maalesef ustunden 1 sene gectı gebe kalamadım doktoruma gıttım hıc bır sorunum olmadıgını soyledı saglıklıymısım olur dedı ama hala yook :KK43: bende sogan kurunu yapmaya karar verdım bugun 8 gunum benım gıbı nedensıs hamıle kalamayıp bu kurle hamıle kalan varmııı beklıorum cevaplarınızı???

ayrıca esımede kecıboynuzu kuru yapıorum havuc suyuda bakalım 8. gunum bugun faydası olcakmı hep bırlıkte gorecegızz inşşş olucaaakk amaa umutluyummm

mrb kızlar ben kullandım ve o ay hamile kaldım 2 sene istiyoduk olmuyodu şimdi allaha şükür 2 aylık hamileyim kesinlikle kullnın derimm

mrb kızlar ben kullandım ve o ay hamile kaldım 2 sene istiyoduk olmuyodu şimdi allaha şükür 2 aylık hamileyim kesinlikle kullnın derimm

pekı neden olmuyomus nedensızmı senınkıde benım gıbı arkadsım gozun aydın darısı bana : (

Ben de soğan kürünü uyguluyorum arkadaşlar bu gün 14.günüm yarın 15.günüm olacak yani bitecek. Bir arkadaşım da soğan kürünü kullanıp hamile kalmıştı... Ben çok inanıyorum faydalı olacağına... Umarım hepimiz faydasını görürürüz, Allah'ın izniyle inşallah sağlıklı bebeklerimiz olur...

kardelenn ne oldu senın sonuc umarım gebesındır ???

benim reglimi geciktirdi 1 hafta umarım rahmi temizlemişdir.ama kötü tarafı doktora gittim iltihap var dedi.soğandan sonra oldu belki temizliyordur.ilaç kullansanmı bilmiyorum.bu arada ben pcoluyum.hani doktora gittim pco görünümü var dedi belki sayısında azalma olmuştur ama doktor saymıyor ne bilsin azalma var mı yokmu.2. ay da adete 10 gün kala yapmayı düşünüyorum umarım zarar vermez faydalı olur.gerçi çok faydasınıda gören var bakalım kısmet artıkk.

bende paylastım yasadıklarımı ama kımseden bı yorum gelmedıııı :KK43:

benim nedensizdi olmuyodu bebek ben öle 14 gün felan kullanmadım soğan suyunu 3 gün felan içtim afedersiniz ama inanılmaz akıntım oldu ped bile kullandım akıntıdan dolayı, adet sonrası kullanmıştım ayrıca belimide yakı yapıştırdım bende bunları bu siteden öğrendim yapim dedim yaptım ve hastalığım 3 hafta felan gecikti hiç umudum yoktu gittim test aldım çift çizgi inanamadım ilk önce hemen doktora gittim evet dedi hamilesin allahıma şükürler olsun şimdi 2 aylık
allah herkese nasip etsin çok ii anlıyorum sizleriii

benim nedensizdi olmuyodu bebek ben öle 14 gün felan kullanmadım soğan suyunu 3 gün felan içtim afedersiniz ama inanılmaz akıntım oldu ped bile kullandım akıntıdan dolayı, adet sonrası kullanmıştım ayrıca belimide yakı yapıştırdım bende bunları bu siteden öğrendim yapim dedim yaptım ve hastalığım 3 hafta felan gecikti hiç umudum yoktu gittim test aldım çift çizgi inanamadım ilk önce hemen doktora gittim evet dedi hamilesin allahıma şükürler olsun şimdi 2 aylık
allah herkese nasip etsin çok ii anlıyorum sizleriii

ayy okuyunca bi sevinc dogdu icime. Allah kucagna almayida nasip etsin canim INS guzel gecer gebeligin. Sende pko varmiydi bende denemeyi dusunuyorum hap kullaniyorum su an adet sokturucu ayni anda icsem bisey olurmu acaba bide adetime 10 gun felan var yapsammi acaba

çok sağol cnm darısı szilerin başına inşşş cnm valla hap kullanırken nasıl olur bilemiyorumki doktoruna sor istersen onu bende sadece iltihap vardı soğan suyu sökünce onu kaldım diye dünüyorum ben valla doktor ilaç kullanırken bişey olmazsa derse bence kullan derim zaten adetide düzene sokuyo

allah herkese nasip etsin çok ii anlıyorum sizleriii[/QUOT benımde nedensız bi gebelık yasadım kaybettım 1 sene oldu olmayınca panık oldum soğan kurunu 3 gun yapmıssın ama cok guzel etkı etmıs hemen pekı bu yakı denen sey nasıl bıse ve nezaman yapılıo??

ve nezaman yapılıo allahım ınssalah bızede nasıp etcem ben sogan kurunde ıstıkrarlıyım yaparken akıntım cok degıl ama ıdrarımda yanma oluo cok fena buda ıyı geldıgının habercısımı acabaa??? bugun 9 gunummm bakalım ıse yarayacakmı bu yakıyıda yapmak ıstıorum benı bılgılendırırsenız sevınırım....

Kızlar mrb.

Bende pcoluyum ve adet düzensizliği var ayrıca miyomlar vardı. Temmuzda gittiğimde doktor adetin gelmesi için ilaç verdi adet oldum. Sonraki ay olmadım yine gebelikte yoktu. 15 gün soğan kürünü dikkatlice uyguladım. 13. Günü falan doktora gittim miyomların gitmiş dedi şaşırdı. Bende söyledim soğan suyu içiyorum diye güldü başka hastalarımda var dedi böyle. Ilaç vereyim adetin gelsin dedi istemedim kendi gelir belki bekleyim biraz dedim soğan kürünün 15. Günü kendisi geldi.:)
şimdi 9. Gündeyim bu ayda yapıyorum hayırlısı artık eşimede keçiboynuzu kürü yapıyorum.

Not: 3,5 yıllık evliyim. 2 yıl korunduk, 1,5 yıldır bebek istiyoruz...:KK49:

Kızlar mrb.

Bende pcoluyum ve adet düzensizliği var ayrıca miyomlar vardı. Temmuzda gittiğimde doktor adetin gelmesi için ilaç verdi adet oldum. Sonraki ay olmadım yine gebelikte yoktu. 15 gün soğan kürünü dikkatlice uyguladım. 13. Günü falan doktora gittim miyomların gitmiş dedi şaşırdı. Bende söyledim soğan suyu içiyorum diye güldü başka hastalarımda var dedi böyle. Ilaç vereyim adetin gelsin dedi istemedim kendi gelir belki bekleyim biraz dedim soğan kürünün 15. Günü kendisi geldi.:)
şimdi 9. Gündeyim bu ayda yapıyorum hayırlısı artık eşimede keçiboynuzu kürü yapıyorum.

Not: 3,5 yıllık evliyim. 2 yıl korunduk, 1,5 yıldır bebek istiyoruz...:KK49:

hadi hayırlısı inş guzel haberlerı yazarsın burda bende 9. gunumdeyım bakalımm....

X