Gebeliğe Hazırlık Hayıt tohumu kullananlar acil yazar misiniz

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben adet bitiminden yumurtlama günüme kadar kullandım.
Sabah aç karnına hayıt
Gece yatmadan aslanpençesi ve civanperçemi ekstratlarını içtim.
O ay hamile kaldım. Vesile oldu da diyebiliriz.
Merhaba hayit otu ben de kullandım ve 1 gun gecikmem var ayrıca mide bulantısı var bugün .1 haftadır da tam tarif edemiyorum ama sanırım metalik tat var ağzımda resmen ağzımın tadı bozuldu diyebilirim ama bugün iyiyim .bunlar hep bi acaba mi dedirtiyor işte 🤔sizce hayit otu ndan dolayı gecikme olmuş olabilir mi

Ben kullandığım ay hamile kaldım canım. Çok düzenli de kullanmamıştım halbuki. Bence hemen test yap.
Ben de ilk defa kullandığım için bilemiyorum işte ...test için yarını bekleyeyim veya öbür gün artık test bulmam zor şimdi malesef ...bugün ağzım da çok acı bir tat var o da ilk defa oluyor 🤔

Blanco merhaba ben bu ay hayit otu çayı içtim düzenli olarak adetim 1 gun gecikti acaba gecikme yapıyor mu ?mide bulantısı da var bugün
Bakalım inşallah eşim aradı taradı eczane bulamadı bugün nasıl bir sehirse burası artık 😒beklemedeyim yani
Ne zamandır çocuğunuz olmuyordur acaba tedavi oldunuz mu hiç bende bu ay içiyorum hayıt kaç gün içtiniz acaba

Öncelikle Allah razı olsun hepinizden tek tek ❤1 yıl a yakındır olmuyordu Son 5 ay önceydi sanırım dr.à gittim hormon testi istedim yaptı hersey normal dedi 1 yili gecince bir tup bebek merkezine git dedi baya moralimi de bozdu ya neyse ...idrar yollarından rahatsiz dım başka dr. A gittim enfeksiyon var dedi ilaçlarını kullandım sonra aklıma geldi folik asit aldım eczaneden kullanmaya başladım .Son 2 aydır kullanıyorum sanırım veya daha az .rahatsiz dım üroloji ye gittim idrar kültürü yapıldı hiçbir sorun yok dedi.neyse ben artık üzülmeye başlamıştım ki aklıma hormonlari ma netten tek tek bakmak geldi baktım ki ostrojen hormonu sınırda
Araştırma yaparken hayit otu yazılarını gördüm. Hemen aktardan o gün alıp akşamında aç karnına klorsuz kaynattigim suya 1 tatlı kaşığı atıp 10 dk demledim ve hafif iliyinca tek seferde kafama dikti m.adetin bitmesine 4 gun vardı. zaten kana karışması zamn alıyormuş.netten tarfiine bakin isterseniz toplam 15 gün kullanılması gerekiyor kızlar ...cok sukur oldu darısı sizin başınıza İnşallah Rabbim bizimkine de kavuşmayı nasip etsin .
NOT eşime de caksir kökü suyu içirdim her sabah aç karnına

X