Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

İnsan kimseye diyemiyor ki takıyorum hep içimize atıyoruz bilselerde aman takma diyip geçiyorlar bende ondan pek kimseyle bu konuları konuşmuyorum bi burada sizler umut oluyorsunuz eşime bile belli etmemeye çalışıyorum soğan kürünü nasıl yaptın bi anlat ben çok araştırıp yaptım
Al benden de o kadar canım ben demezken herkes benim ceteremi tutuyor sanki.esime dahi zayıflamak için dedim.yumurtlama dönemini bile söylemiyorum esime stres yapmasın diye.cunku kızımda çok yapmamız lazım bugün önemli diye baskılar yapmıştım.simdi 2 yı isterken ama kızda yaptıklarını yapma diye uzun uzun konuştu benimle.sogam suyu için 2 şu bardağı suyu kaynattım.kaynayan suyun içerisine 1 orta boy organik yada boyu küçük gibiyse 2 soğanı dış kabuklarını soyup imce kahve rengi olan kabukları soyup bıçakla 4 veya 6 ya bölüp kaynayan suya attım.5 dk kaynadıktan sonra ocaktan aldım ılıyınca icti M sabah akşam taze yaptım canım

Al benden de o kadar canım ben demezken herkes benim ceteremi tutuyor sanki.esime dahi zayıflamak için dedim.yumurtlama dönemini bile söylemiyorum esime stres yapmasın diye.cunku kızımda çok yapmamız lazım bugün önemli diye baskılar yapmıştım.simdi 2 yı isterken ama kızda yaptıklarını yapma diye uzun uzun konuştu benimle.sogam suyu için 2 şu bardağı suyu kaynattım.kaynayan suyun içerisine 1 orta boy organik yada boyu küçük gibiyse 2 soğanı dış kabuklarını soyup imce kahve rengi olan kabukları soyup bıçakla 4 veya 6 ya bölüp kaynayan suya attım.5 dk kaynadıktan sonra ocaktan aldım ılıyınca icti M sabah akşam taze yaptım canım

Bide herkes bana getir çocuk falan diyor sanki alınacak birşey nasip kısmet demekten yoruldum sizin var yeter diyorum.. soğan kürünü ben orta boy soğanın o kahverengi kabuğunu elimle soydum sonra kök kısmını kestip yıkadım 1,5 bardak kaynayan suya yumrugumla kırıp attım 5 dk kaynatıp 10 dk bekleyip yudum yudum içtim

Test yaptım negatif yaa. Hasta olacakmısım gıbı daha olamadım bugunde olmassam bılecemkı sogan uzattı.

Karnım gece AĞRIDI dıomkı karın agrıyana kadar kasıklar agrısaya sıvılcr cıkana kadar gogus hassasiyet olsa ya nevardı dıom ya

selammm bayanlarrr güzel bir gün olsun bol hamiş haberleriyle süslü
takip edenler bilir sogan kürü istikrarlı gitmedi eger bu ay adet olursam bastan alcam zaten 3-4 gün içebilmiştim
bu arada birz önce dr dan geldim muayenede bir problem olmadıgını söyledi c.tesi tekrar gidicem klomen kullandım benim 18-19. günde catlama oluyr o yuzden c.tesi bir daha görünmem gerek hayırlısını dileyim güzel olsun hersey gönlümüzce olsun umutsuzluk kötü bişi vardır rabbimin bir bildigi vakti geldiğinde bizede o duyguları tattıracaktır

çok şükür her ay düzenli pko olmasına rağmen ama demişlerdi yeni evlisin ilk 6 ay zorlanabilirsin diye.. neyse kızlar sizi takip te olucam artık ben :KK36::KK37:
Aynıyız sanırım canım aynen öyle sükürki oluyorz güzel haberleri alalım hep beraber inş.:anneadayı::emir_bebek::21:

Kızlar ya kaynanam bugun sogan kuru hakkında dedıkı bız bebek dusuk yapmak ıcın ıcıodduk dedı yenı olusumu olsa dahı soker atar dedı ama mumkun olabılırmıkı doktor okadar bagırıo nette

X