Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Ben ilk soğan kürünü denediğimde hamile kaldım ama kimyasal düşük oldu. Aradan 6 ay geçti. Tekrar doktor gitmeye başladım. Pro woman diye takviye toz içecek verdi yumurta gelişimine faydalı olacak dedi. Klomen kullandım. Kontrole gittiğimde yumurta tembelliği var gelişmemiş üç gün sonra gel dedi. Tekrar soğan kürü yapmaya başladım kontrole gittiğimde doktorum çok şaşırdı iki tane güzel gelişmiş yumurtan var dedi. Şu an devam ediyorum aynı zamanda da incir kürü yapıyorum. Allah emeklerimizi boşa çıkarmaz inş 🙏

Bu ay dört yumurtam oluştu benim de klomenden sonra. Geçen ay da soğan kürü yapmıştım .Hepsi de güzelce büyümüş soldaki daha kaliteli görünüyor dedi dr Çatlatma iğnesi de yapıldı.bekliyorum şimdi bakalım 10 gün sonra belli olur 😔 pek umudum yok nedense hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum 😐

Bu ay dört yumurtam oluştu benim de klomenden sonra. Geçen ay da soğan kürü yapmıştım .Hepsi de güzelce büyümüş soldaki daha kaliteli görünüyor dedi dr Çatlatma iğnesi de yapıldı.bekliyorum şimdi bakalım 10 gün sonra belli olur 😔 pek umudum yok nedense hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum 😐
Bende kullandım klomen + ovitrelle ama bende işe yaramadı. İnş sizde tutar

Kızlar bende picos var ve geç yumurtluyordum ayrıca polip var dediler. sadece soğan kürü yaptığım ve ovulasyon testi yaptığım ay hamile kaldım. yumurtlamam da erken oldu. şuan 2 aylık hamileyim. faydalı olduğunu ve mutlaka denenmesi gerektiğini düşünüyorum

Kızlar bende picos var ve geç yumurtluyordum ayrıca polip var dediler. sadece soğan kürü yaptığım ve ovulasyon testi yaptığım ay hamile kaldım. yumurtlamam da erken oldu. şuan 2 aylık hamileyim. faydalı olduğunu ve mutlaka denenmesi gerektiğini düşünüyorum
Ben soğan kürü yaptım inş bu ay faydasını görürüm 🙏🏻 ovülasyon testini hiç yapmadım ama eğer adet olursa yapicam bende.

kızlar kesinlikle inanıyorum bende hamileyim ve soğan suyuna bağlı olduğunu düünüyorum açıkcası.bir yıldır olmadı ve geçen ay soğan suyunu yaptım ve şimdi şükürler olsun hamileyim.kesinlikle deneyin,ama eşinizede keçiboynuzunu kaynatıp içirin onunda etkisi var
Canm soğan kürü nasıl yapılıyor ve ben adetliyim şuan 5. Günü

arkadaşlar kuzenimin 8 yıldır çocuğu olmuyordu soğan kürünü yaptı şimdi 4 aylık hamile.bende 24 Kasımda regl oldum ve 3.günü klomene ilk kez başladım ayrıca bal tarçın çörek otuda kullanıyorum 7.günümden itibaren soğan kürüne başlayacam 15 gün yapacam zaten reglimin 14.günü doktora kontrole gidecem nasıl bir gelişme olacağını göreceğiz ben bu soğan kürüne çok güveniyorum
Canm soğan kürü nasıl yapılıyor ve ben adetliyim şuan 5. Günü

Slm kızlar laparoskopi oldum iyi geçmiş herşey artık yolunda dedi hayırlısı pek detaylı konuşamadım anestezinin etkisiyle sadece anladiklarim buydu :) 17 de bakalım ne diyecek

Merhaba bende yeni üyeyim 1 aylık evliyim Günay çok heveslendim ama olmadı evlenmeden önce doktor rahimde polip var dedi soğan suyu yapsam iyi gelir mi polibe
Canım polipe faydalı olduğunu hiç okumadım. Ama bence kolaylık sağlıyor şifayı Allah san bekleyerek bence yapmakta fayda var inşalalh en kısa sürede en hayırlısı ile olur

Canım polipe faydalı olduğunu hiç okumadım. Ama bence kolaylık sağlıyor şifayı Allah san bekleyerek bence yapmakta fayda var inşalalh en kısa sürede en hayırlısı ile olur
Bende polip var dediler yazmışsın da Canım merak ettim iyi geliyor mu diye deniycem bakalım inşallah hayırlısıyla olur bebeklerimiz

Merhaba kızlar ben 5 aylık evliyim hiç korunmadm ama hamile kalamadim bu ay soğan kurune başladım 9. Gün inşallah bu ay olur çok üzülüyorum

Merhaba kızlar ben 5 aylık evliyim hiç korunmadm ama hamile kalamadim bu ay soğan kurune başladım 9. Gün inşallah bu ay olur çok üzülüyorum
Hiç üzülme canım henüz çok yenisin.stres yapma hiç.soğan kürü yapman çok iyi olmuş.bir de bütün muayenelerini ol eğer herhangi bi sıkıntı varsa erkenden tedavisini olmuş olursun.kfana takma en önemli olan bu

X