Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kızlar ben az önce adet oldum çok canım sıkıldı:KK5::KK5::KK5::KK5:şimdi ne yapacagım ben bayağıda ümitlenmiştim....incir kürüne ne zaman başlamalıyım şimdi...uffff eşimde üzülecek.

kızlar ben az önce adet oldum çok canım sıkıldı:KK5::KK5::KK5::KK5:şimdi ne yapacagım ben bayağıda ümitlenmiştim....incir kürüne ne zaman başlamalıyım şimdi...uffff eşimde üzülecek.

canım ya.çok üzüldüm.ama sıkma canını. Allah en doğru zamanı biliyor. bize de beklemek düşüyor. biz elimizden geleni yapıyoruz zaten. gerisi O'na kalmış. incir kürüne 2.gün başlanıyor diye biliyorum. ben da adet olursam 2. gün çörek otu kürüne , 7. gün de soğan kürüne başlıcam. beraber yapcam ben ikisini. İnş. bundan sonraki ay bebişin gelir samatcım.

canım ya.çok üzüldüm.ama sıkma canını. Allah en doğru zamanı biliyor. bize de beklemek düşüyor. biz elimizden geleni yapıyoruz zaten. gerisi O'na kalmış. incir kürüne 2.gün başlanıyor diye biliyorum. ben da adet olursam 2. gün çörek otu kürüne , 7. gün de soğan kürüne başlıcam. beraber yapcam ben ikisini. İnş. bundan sonraki ay bebişin gelir samatcım.

herşeyin hayırlısı ama yaş 30 oldu canım.yarın incir kürüne başlamalıyım o zaman ...gecikincede bayagı ümitlenmiştim.inşallah sen olmazsın da senin mutlulugunu paylaşırız.bu ay gidermiyim bilmiyorum ama mayısta yeniden tedaviye başlayacagım doktor aşılama yapacak eminim.:KK5::KK5::KK5:

incie sogan corek otu kurleri bunlar nasil oluyor hamileligimi kolaylastiriyor nasil hazirlaniyor :\

herşeyin hayırlısı ama yaş 30 oldu canım.yarın incir kürüne başlamalıyım o zaman ...gecikincede bayagı ümitlenmiştim.inşallah sen olmazsın da senin mutlulugunu paylaşırız.bu ay gidermiyim bilmiyorum ama mayısta yeniden tedaviye başlayacagım doktor aşılama yapacak eminim.:KK5::KK5::KK5:

ben de hamile değilim büyük ihtimalle canım.çünkü ne bileyim,hamilelik belirtileri yok.herzamanki gibi geç adet görcem bu ay da. ben de adet olunca radyotomda hsg çektirmeyi düşünüyrum. çünkü aşılamayı hsg çektirmeden yaptırmıştım.tutmadı. belki de tıkanıklık vardır. Rabbim en kısa zamanda hepimize nasip etsin inş.

ben de hamile değilim büyük ihtimalle canım.çünkü ne bileyim,hamilelik belirtileri yok.herzamanki gibi geç adet görcem bu ay da. ben de adet olunca radyotomda hsg çektirmeyi düşünüyrum. çünkü aşılamayı hsg çektirmeden yaptırmıştım.tutmadı. belki de tıkanıklık vardır. Rabbim en kısa zamanda hepimize nasip etsin inş.

canım herşeyin hayırlısı ben hsg yi geçen sene çektirmiştim sonrada laparoskopi olmuştum.umarım film işe yarar sende birçok arkadaşım filmden hemen sonra gebe kaldı ben hala deniyorum

canım herşeyin hayırlısı ben hsg yi geçen sene çektirmiştim sonrada laparoskopi olmuştum.umarım film işe yarar sende birçok arkadaşım filmden hemen sonra gebe kaldı ben hala deniyorum

inş. canım.bi sonraki ay birlikte hamile kalırız..

kızlaaarrrrr hayıt tohumu kullanan varmı içinizde???:44::44::44::44::44:
BAKIN NE KADAR YARARI VAR..ARAŞTIRDIM SİZLEDE PAYLAŞAYIM İSTEDİM

Hayıt tohumu, adet stresi ve adet gerginliğine iyi geliyor. Hayıt tohumu , bu tür sorunu olan kadınlarda 2 hafta içinde etkisini gösteriyor. Daha iyi sonuç alabilmek için 3 ay kullanmak gerekiyor.
Hayıt tohumu, yumurtlama periyodunu düzenler, hamile kalma şansının artırır.
* Doğumdan sonraki ilk 2 hafta içinde, hayıt meyvesi alındığında, anne sütü belirgin derece de artar.

Hayıt tohumu ile kısırlık tedavisi
Bilindiği üzere kadınlarda hormon dengesizliği kısırlık sorununa da sebep olabilmektedir. Bu yüzden hayıt otu yumurtlama periyodunu düzenleyerek gebelik şansını arttırmaktadır. Doğum kontrol hapı kullanımı sonlandırıldıktan sonra vücudun eski hormon dengesine ulaşabilmesine hayıt bitkisi yardımcı olmaktadır. Bu bitki aynı zamanda hem kadınlardaki hem de erkeklerdeki, hormon bozukluğuna bağlı, tüylenmeler için de faydalıdır.
Açıcı ve söktürücü özeliği vardır. Kadınların adet kanamalarını düzeltir. Hazımsızlığa faydalıdır, mide ve bağırsak gazlarını giderir. Karın ağrısını ve ishali keser. Karaciğer ve dalak tıkanıklıklarını giderir, kalp çarpıntısına, baş dönmesine, uykusuzluğa faydalıdır. Ayak şişlerini indirir. Akrep ve arı sokmalarına fayda verir.
Yüksek ateşe, adet sancısına, gaz sorununa iyi gelen ve idrar söktürücü özelliği olan hayıt otu özellikle kadınlar için çok faydalıdır. Özellikle de regl dönemlerinde adet sancısı sorunu yaşayan kadınlar için hayıt bitkisi oldukça yararlıdır. Regl öncesi dönemdeki stres, adet gecikmesi, göğüslerde hassasiyet, ağrılar, adet krampları ve depresyon için etkili bir bitkidir.

Kısırlık ve hayıt:[/COLOR][/FONT] Kısırlık bitkisel tedavisi için kullanılacaksa, kısırlık sorunu olan kadının 3 ay süresince sabah ve akşamları birer süzen poşet hayıt çayı içmeleri gerekmektedir. Hayıt suyu adet düzene girdikten sonra veya gebe kalındıktan sonra artık içilmez

Son düzenleme:
Canım yerleşme kanaması olmasın, bazı gebeliklerde oluyormuş, hadi bakalım hayırlısı???[/QUOT

canım yerleşme kanaması toz pembe olabilirmi dersin hadi bakalım inşallah senin dediğin gibi olur . bu işin kötü tarafı her ay adetimize yakın en ufakcık birşeyi bile acaba hamilemiyimdir diye düşünüp umutlanmak ve tabi sonrasının hüsran olması çok üzücü oluyor ve her ay bu böyle. Bazen bu eften püften şeyleri belirti zannediyorum seviniyorumda sonra bakıp kendime gülüyorum bazende bu halıme acıyorum offff ya yine duygusala bağladımmm :KK43:(

samatım üzülme kuzucum herşeyin hayırlısı rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah

canım yerleşme kanaması toz pembe olabilirmi dersin hadi bakalım inşallah senin dediğin gibi olur . bu işin kötü tarafı her ay adetimize yakın en ufakcık birşeyi bile acaba hamilemiyimdir diye düşünüp umutlanmak ve tabi sonrasının hüsran olması çok üzücü oluyor ve her ay bu böyle. Bazen bu eften püften şeyleri belirti zannediyorum seviniyorumda sonra bakıp kendime gülüyorum bazende bu halıme acıyorum offff ya yine duygusala bağladımmm :KK43:(

Sana kesinlikle katılıyorum Pegasum, böyle herşeye ümitlenmek iç acıtıcı, her ay ümitlenmek de. Bu ay benim 15. ayım ve bu reglimde de yine ağlayacağım, kesin. Ama inşallah bu sefer reglim olmaz da mutluluktan ağlarım, hepimizin gözyaşları diner, hepimiz emeklerimizin ve sabrımızın mükafatını en kısa zamanda Rabbim'den alır; meleklerimizi kucamıza alırız.

Önlem olsun diye söyledim, kanaman çok az ve devam etmedi ise yerleşme kanaması olabilir.

Son düzenleme:

Samatım ben de üzüldüm, ne yalan söyleyeyim ama Pegasucum haklı, herşeyde vardır bir hayır diyelim. İnşallah bu son üzüldüğün ay olur...

Sana kesinlikle katılıyorum Pegasum, böyle herşeye ümitlenmek iç acıtıcı, her ay ümitlenmek de. Bu ay benim 15. ayım ve bu reglimde de yine ağlayacağım, kesin. Ama inşallah bu sefer reglim olmaz da mutluluktan ağlarım, hepimizin gözyaşları diner, hepimiz emeklerimizin ve sabrımızın mükafatını en kısa zamanda Rabbim'den alır; meleklerimizi kucamıza alırız.

Önlem olsun diye söyledim, kanaman çok az ve devam etmedi ise yerleşme kanaması olabilir.

caaaannııııımmm bu duygular çok acıtıyor gerçekten 8 yıldır evliyim ve 3-4 yıl korunduk sonra kalan dört yılın her ayında yaşadım bu hüsranı ama artık eskisinden daha çok acıtıyor çünkü zaman biz kadınların aleyhine işliyor. amaaann bozmıycam moralimi herşeyin hıyırlısı. ayrıca senin dediğin gibi 2 gün az az geldi akıntım ama şimdi hiçbirşey yok

caaaannııııımmm bu duygular çok acıtıyor gerçekten 8 yıldır evliyim ve 3-4 yıl korunduk sonra kalan dört yılın her ayında yaşadım bu hüsranı ama artık eskisinden daha çok acıtıyor çünkü zaman biz kadınların aleyhine işliyor. amaaann bozmıycam moralimi herşeyin hıyırlısı. ayrıca senin dediğin gibi 2 gün az az geldi akıntım ama şimdi hiçbirşey yok

Daha önce böyle bir durum olmuş muydu peki? Çünkü benim hep başladı mı sürer, eğer seninki de öyleyse çok değişik bir durum, mutlaka test yaptır derim...

Amin canım inşallah bu ay reglin gelmez hep birlikte mutluluktan ağlarız birazda mutluluktan ağlamak istiyorum

Daha önce böyle bir durum olmuş muydu peki? Çünkü benim hep başladı mı sürer, eğer seninki de öyleyse çok değişik bir durum, mutlaka test yaptır derim...

hayır canım daha önce hiç böyle olmamıştı yani benimde başladımı arkası gelirdi birde rengi beni şaşırttı hiç toz pembe akıntım olmamıştı ben soğan suyundan olabileceği ihtimalini verdim (hamile kalamamaya okadar alıştım ki )

iYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR bENİM Bugün 11. günüm kürde
Bugün doktora gittim kist çıktı ama büyük değil dedi
Kasık ve karın ağrım fazlaydı şu 3 4 gündür geçti
Acaba bu soğan suyu eritmiş olabilir mi bu kisti boyu 2 mm idi
Ben inanıyorum çok faydası oldu bu soğan kürünün bana
Hamilelikte işe yaramadı belki ama belkide kistin büyümesini engelledi yada eritti diye düşünüyorum

X