Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

canım teşekkür ederim, hayırdır inşallah rüyada kız bebek müjdeli haberdir derler inşallah müjdeli haberlerin gelir tatlım :) ben de çok istediğimden mi neden bilmiyorum çok inanıyorum olacak az kaldı diye bir hisle dolaşıyorum, inşallah bu hislerimiz hep doğru çıkar :)

amin cnm benim inşallah..

kızlar bu qün adetimin 3. qünü bu qün başlasam bi zararı olur mu ??

bence 7 sini bekle cnm tarihin şaşmasın en azından..

slm kızlar bendede pko yumurta tembelligi var benim yumurtam gec buyuyor ama catlamıyor sanırım tedavi olurken 10 gun catlatma ignesi yaptırıyordu dr.17mm oluyordu şimdi 16 gun tedavisiz 22mm yumurtam vardı 1 tane bende sogan kurumu kullansam yoksa catlatmak için başka bir kurmu yapsam acil cvp yazılırsa sevinirim:18:

bugün adetimin 7. günü bugün soğan kürüne başladım bakalım ne olacak sonuç.
bu arada ben sabah içmeyi untmuşum öğleden sonra aç karnına içtim bir de yatmadan içerim artık olur inşallah bir sorun olmaz dimi

slm kızlar bendede pko yumurta tembelligi var benim yumurtam gec buyuyor ama catlamıyor sanırım tedavi olurken 10 gun catlatma ignesi yaptırıyordu dr.17mm oluyordu şimdi 16 gun tedavisiz 22mm yumurtam vardı 1 tane bende sogan kurumu kullansam yoksa catlatmak için başka bir kurmu yapsam acil cvp yazılırsa sevinirim:18:

yumurta büyütmek için incir kürü daha iyi diyorlar isterseniz bir kür soğan üstüne de incir yapın çoğu arkadaşımız öyle yaptı :)

ya benim eşim yanımda deiil qebe kalmak için değil 2 cm kistim var onun için kullanmak istiorum yine de 7 sini mi bekliim acaba ??

bence de 7 sini bekle, biz bebek için yaptığımızdan azıcık sabırsızız ama sen kist için yapıyorsun tam tarifine göre yapman daha faydalı olur

yok cnm ikisini birlikte yapmıyorum benim sogan bitti..şimdi incire başlladım ama bugün doktor eşimde varikosel oldugunu normal yolla cocugumuuzn olmasının düşük bir ihtimal oldgunu söledi bende pco luyum zaten yani olan umutlarım iyice bitti..doktor tüp bebegi deneyin eger ondanda sonuc alamazsanız ameliyatı düşünün dedi..o yüzden ertelediğim tüp bebek tedavime kaldıgım yerden devam ediyorum raporumu aldım heyete verdim pazartesi heyete giricek eger bir sorun çıkmazsa rapor cuma yada sonraki pazatesi çıkmış olucak ondan sonrada başlıycam tüp bebege buda olmazsa artık para biriktirip eşimin ameliyatını yaptırıcaz sonra ilaç tedavisi fln oluyormuş ondan sonra 1 yıl içinde en gec normal yolla cocugunuzun olma ihtimali %60 dedi..yani benden haberler böyle kızlar..hakkımızda hayırlısı yaradan böyle uygun gördü demekki

canım ibrahim saracoğlu ikisini birden kullanabilirisniz diyor.sitesine bak istersen..evet 15 gün uygulaman lazım canım benim

Karakedi öncelikle geçmiş olsun Allahtan hayırlısını istediğimiz için bunda da vardır bir hayır sakın moralini bozma biz de bebeklerimizi kucağımıza alacağız inşallah.

ya benim eşim yanımda deiil qebe kalmak için değil 2 cm kistim var onun için kullanmak istiorum yine de 7 sini mi bekliim acaba ??

canım eger kist içinse bencede 7 sini beklemen daha saglıklı...

canım inciri deniyebilirsin incir yumurtanın büyüyüp çatlamasını saglıyor işine yarayacaktır mutlaka..

bugün adetimin 7. günü bugün soğan kürüne başladım bakalım ne olacak sonuç.
bu arada ben sabah içmeyi untmuşum öğleden sonra aç karnına içtim bir de yatmadan içerim artık olur inşallah bir sorun olmaz dimi

canım sorun olmaz içini ferah tut içmeye devam :))

bence de 7 sini bekle, biz bebek için yaptığımızdan azıcık sabırsızız ama sen kist için yapıyorsun tam tarifine göre yapman daha faydalı olur

hipe katılıyorum canım 7 sini beklemen daha saglıklı olucaktır..

Karakedi öncelikle geçmiş olsun Allahtan hayırlısını istediğimiz için bunda da vardır bir hayır sakın moralini bozma biz de bebeklerimizi kucağımıza alacağız inşallah.

bozmuyorum canım hersey yaradandan..o ol demeyince ne yapsak varolmıycak nasılsa..

sağolun arkadaşlar cevaplarınız için gelişmeleri yazıcam. herkes hangi amaçla yapıyorsa onu versin rabbim.

merhaba arkadaslar,
çook uzun suredir bu konuyu takip ediyorum her gun gelip okuyorum. bu ve bunun gibi konular sayesinde ben de sogan kurune basladim eylul ayinda, bu ay aksamali olsa da yaptim. en son 9 aralikta adet gordum. bugun 34. gunumdu.

anlamadigim su ki hala hasta olmadim ama iki gundur selpakla iceriyi silince acik kirmizi leke olmus oluyor. ama camasira gelen oyle normal adet kani gibi bisey degil. dune kadar sicakligim 37.4 felan oluyordu. bu sabah 36.9 idi/ son 4 gundur felan ozellikle gogus uclarim acayip belirgindi ve sicakti. ama ozellikle bugun o sicaklikta kalmadi.

ozellikle sogan kurunu yapali 27-30 gunde bir adet oldum ama bu ay 34. gundeyim yarin 35. gun olacak hala adet namina bisey yok. ne yapayim bilmiyorum.

Son düzenleme:
merhaba arkadaslar,
çook uzun suredir bu konuyu takip ediyorum her gun gelip okuyorum. bu ve bunun gibi konular sayesinde ben de sogan kurune basladim eylul ayinda, bu ay aksamali olsa da yaptim. en son 9 aralikta adet gordum. bugun 34. gunumdu.

anlamadigim su ki hala hasta olmadim ama iki gundur selpakla iceriyi silince acik kirmizi leke olmus oluyor. ama camasira gelen oyle normal adet kani gibi bisey degil. dune kadar sicakligim 37.4 felan oluyordu. bu sabah 36.9 idi/ son 4 gundur felan ozellikle gogus uclarim acayip belirgindi ve sicakti. ama ozellikle bugun o sicaklikta kalmadi.

ozellikle sogan kurunu yapali 27-30 gunde bir adet oldum ama bu ay 34. gundeyim yarin 35. gun olacak hala adet namina bisey yok. ne yapayim bilmiyorum.

canım bir test yapsana hamile olabilirisn canım..gelenlerde yerleşme kanaması olabilir cnm..inşallah hamilesindir canım beim..

canım bir test yapsana hamile olabilirisn canım..gelenlerde yerleşme kanaması olabilir cnm..inşallah hamilesindir canım beim..

soyle oldu bgun bi test yapmaya calistim o da test bozuk mu cikti nedir invalide oldu test. yarini bekliyorum. bi de ben selpaktaki leke gibi seyi dunden beri goruyorum. yani 33. gunde yerlesme kanamasi olur mu ki.

ama diyorum ya gebelik belirtisi namina bisey de kalmadi gibi. gerci bir arkadasim ikinciye hamile ve ikincinin ilki gibi olmadigini, ilkinde her belirtiyi sonuna kadar yasadigini ama ikincide hic birsey yasamadigini soyledi. gogusleri bile cok sonradan belirti vermis. benim merak ettigim sogan kuru kistleri iyilestiriyor. kist varken duzensizlikler daha cok oluyor, kistler yok oldukca adet duzene giriyor. sogan kuru yaptigi halde adetleri duzensiz olan var mi ki?

pcoda kilo veremiyoruz bilirsiniz, ama sogan kuru kisleri duzeltiyor boylece normal insanlar gibi diyetle kilo verebilir hale gelemez miyiz? ben 4 ay yaptim sogan kurunu sanki biraz incelme oldu gibi, kilo vermedim de cok fazla.

ay 2010 aralik ayindan beri ilac kullanmiyorum korunmiuyoruz da baska. butun testler normal cikti hersey. e sogan kuru de yaptim 4 aydir hala bisey yok. kimyasal ilaclardan da bisey cikmadi klomen igne felan. bu ay da olmazsa daha ugasmicam diyordum ama simdi bebek yoksa bari adet olayim diyorum o da yok.

Son düzenleme:
soyle oldu bgun bi test yapmaya calistim o da test bozuk mu cikti nedir invalide oldu test. yarini bekliyorum. bi de ben selpaktaki leke gibi seyi dunden beri goruyorum. yani 33. gunde yerlesme kanamasi olur mu ki.

ama diyorum ya gebelik belirtisi namina bisey de kalmadi gibi. gerci bir arkadasim ikinciye hamile ve ikincinin ilki gibi olmadigini, ilkinde her belirtiyi sonuna kadar yasadigini ama ikincide hic birsey yasamadigini soyledi. gogusleri bile cok sonradan belirti vermis. benim merak ettigim sogan kuru kistleri iyilestiriyor. kist varken duzensizlikler daha cok oluyor, kistler yok oldukca adet duzene giriyor. sogan kuru yaptigi halde adetleri duzensiz olan var mi ki?

pcoda kilo veremiyoruz bilirsiniz, ama sogan kuru kisleri duzeltiyor boylece normal insanlar gibi diyetle kilo verebilir hale gelemez miyiz? ben 4 ay yaptim sogan kurunu sanki biraz incelme oldu gibi, kilo vermedim de cok fazla.

ay 2010 aralik ayindan beri ilac kullanmiyorum korunmiuyoruz da baska. butun testler normal cikti hersey. e sogan kuru de yaptim 4 aydir hala bisey yok. kimyasal ilaclardan da bisey cikmadi klomen igne felan. bu ay da olmazsa daha ugasmicam diyordum ama simdi bebek yoksa bari adet olayim diyorum o da yok.

canım ben daha bu ay denedim sogan kürünü benim 60-65 günde bir oluyordu adetlerim 15 gün ayptım 43 gün oldu hala adet olmadım.kistlerime faydası oldu mu noldu bilmiyorum zaten tüpe gecicem bir daha belki yapma imkanımda olmıycak ama eger senin düzene girdiyse faydasını gördüysen ne güzel..

Canım akıntı beyaz ve affedersin yapışkan di göğüslerim büyüme ve damarlari çok çıkmıştı sen ne yaptın bu arada

bende halen bekliyorum cnm gelen giden yok ama gelmez allahın izniylede::)) bnm kremsi yapıda renk de krem rengi gibi dün geceresmen uykudan uyandım müthiş gaz afedersin birde karın ağrısıyla uyandım lavoboya gittim koşa koşa ama bişey gelmedi ama her gün adet olucakmış sancılarım var beklemekteyim cnm..bekliyorum bnm zaten genelde düzensiz bel ağrısı var birde kasıklarımda batmalar bele vuran gögüslerim dolgınlaştı zaten büyüktü evet damar ama bilmiyom neyin nesi minik minik sivilceler var etrafında yüzüm de de müthiş sizvilceler oldu adet günümde akıntım var yoğun olmasada öle cnm ne nasıl anlamadım 1 hafta daha bekleyeyim diyorum sendeki belirtiler buna benzermiydi cnm

benim 44*55 mm boyutunda çikolata kistim olduğunu öğrendim ve araştırmalarım sonucunda saraçoğlunun soğan suyu kürünü buldum fakat çikolata kisti için kesin çözüm demiyordu yine de ve tam zamanına denk geldiğinden denemek istedim ve 15 gün uyguladım adetim bittikten sonra tekrar doktora gittiğimde kistin 41*30 mm kaldığını gördüm doktorum şaşırdı bende soğan suyunu söyledim ondan değildir küçüleceği varsa küçülür dedi ama ben küçülttüğüne inanıyrm. bana hemen ameliyat diyordu bu sonucun ardından bi üç ay bekleyelim dedi. ben şuan 2. soğan suyu kürüne başladım inşallah hamilelik içinde faydası olur.

canım ben daha bu ay denedim sogan kürünü benim 60-65 günde bir oluyordu adetlerim 15 gün ayptım 43 gün oldu hala adet olmadım.kistlerime faydası oldu mu noldu bilmiyorum zaten tüpe gecicem bir daha belki yapma imkanımda olmıycak ama eger senin düzene girdiyse faydasını gördüysen ne güzel..

ilk ayda burda yazanlarin aksine benim de adetm 32. gunde olmustu ama sogan kurunun 2. ayinda da 27.gunde olmustu.

benim ablamda pco veya kist yoktu ama o da 50 gunden asagi olmazdi, evlendi korunmadan ya da herhangi bi tedavi gormeden 8. ayda hamile kaldi.

biraz da agir vakalarda gec duzeliyordur, benim yillardir olan bisey, kilo veremiyorum. saracogluna mail attim bu ay iki ay daha yapin sonra incir kurune gecin diyordu. yani ilk 15gunluk kurden sonra 4 ay daha yapmami, 5 aya tamamlamami yazmisti. bense adet olursam incir kurune baslayayim diye dusunuyordum ama hala adet de yok.

Kızlar okadar fazla bilgi kirliliği varki sogan kürü uygulamasında nasıl baslıcagımı ne zaman baslıcagımı bılemiyorum.

1- kimi diyor adetin 7.günü baslanıcak
2-kimi diyor adet bitiminden 1 hafta sonra baslanıcak

bir diğer karısıklıgımda;

diyelimki 15 günlük küre basladım uyguladım 2. 10 gün kala 10 günlük kür nasıl olucak çözemiyorum.15 günlük kürü uygulayıp hastalanmayı beklicem hastalanırsam bı sonraki adetime göre 10 gün öncesinimi hesaplıcam.?yani 3 ayda 2 kez uygulanabılıyo bu kür dogrumu. diğer türlü olmuyo çünkü 15 günü bitirdikten sonra diğer adettende 10 gün önce baslcaksam ikisinin arasında çok bi zaman yok.

Kızlar okadar fazla bilgi kirliliği varki sogan kürü uygulamasında nasıl baslıcagımı ne zaman baslıcagımı bılemiyorum.

1- kimi diyor adetin 7.günü baslanıcak
2-kimi diyor adet bitiminden 1 hafta sonra baslanıcak

bir diğer karısıklıgımda;

diyelimki 15 günlük küre basladım uyguladım 2. 10 gün kala 10 günlük kür nasıl olucak çözemiyorum.15 günlük kürü uygulayıp hastalanmayı beklicem hastalanırsam bı sonraki adetime göre 10 gün öncesinimi hesaplıcam.?yani 3 ayda 2 kez uygulanabılıyo bu kür dogrumu. diğer türlü olmuyo çünkü 15 günü bitirdikten sonra diğer adettende 10 gün önce baslcaksam ikisinin arasında çok bi zaman yok.

net bilgiyi sitesinden alabilirsiniz biz de orada okuduğumuz şekilde yapıyoruz, bitiminden sonraki 7. gün doğrusu

ben size linkini vereyim Prof. Dr. brahim Adnan SARAOLU Kuru soan

X