Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Okulummmm mrb 3 kişiye birden aynı sayfada nasıl cvp yazdın acaba.:KK16:

canım benim sağ alt tarfta alıntı ile cevpla yazıyo ya onun yanında bi de denden işareti var ona tıkla neyi alıntılamak istiyorsan. sora cevap ver e tıkla sayfanın en altındaki sonra cvabını yazarsın..

Hmm :KK43: sdce aksam icende var öyle dene canm brn baslamdm daha bakalm grci ben zehr olsa icerm artk :)

evet evet ben sabah akşam içiyorum..

Mrb günaydın.Ne güzel okulunda biticekmiş:nazar:.bebek isteğin çok yeni evliliğinde yen.Allah istediğiniz zamanda hayırlısıyla sağlıkla bi evlat nasip etsin inşaalah cnm.Allah gönlünüze göre versin cnm.Gönlünüzdekini hakkınızda hayırlı eylesin.( bu duayı çok sever ve inanırım ):KK16:

Insallah canim bu guzel duan icin cok tesekkur ederim. Cumlemizin insallah. Sixin yas kac ne kadarlik evlisiniz

Hayatim eskiden meyler alimlerin ulemalarin icicegiymis :)) sigarayi biraktim aklima bile gelmio fakat sarap icmeyi seviyorum hem kan yapici ozelligide var :)) neyse bugun klomene basladik bitanem 7 martta kontrole gidicem catlatma ignesi falan yapilcak bakalim kismet :) bide uzerinize afiet hasta oldum bogazlarim fena yutkunamiyorum :KK43:((

alkol kısmına hala katılmıyorum :KK20: sigarayı bırakmana da sevindim neyse pınarcığım tedavin hayırlı olsun. geçmiş olsun ayrıca, Allah şifa versin. uzun bir süre girmyeceğini yazmışsın. arada uğra kız :KK34:

Kizlae dun adetbllmam gerekiyordu ama olmadim heyecanlaniyorum ister istemez ve heyacandan yemek bilr yiyemiyorumm

kubbaacığım mrb benim de bu gün yarın olmam lazım. henüz bir adet belirtisi yok bakalım hadi hayırlısı, inşaAllah olumlu gelişmeler olurr, ben de çok heyecanlıyım :KK24:

Adetime 15 gun kaldi bugun basliyorum cikolata kisti var ben de 3,5 cm onu da eritir insallah doktor dogum kontrol hapi verdi icmiyorum sogan.kurunu deneyecegim iki gun oncede rahim filmi cektirdim rahim agzim darmis actilar tuplerim tikali degilmis cok sevindim bir aydir korunmuyorduk esimle insallah bu ay tutar dua edin kizlar Allah hepimize nasip etsin anne olmayi insallah

serin merhaba hoş geldinn :KK76: soğan kürün de hayırlı olsun inşaAllah. düzenli bir şekilde yap bak sonucuna sen bile şaşıracaksın. ben burda neler okudum 7cm kisti eriyenler ile olmuş. o yüzden şifa olacak inşaAllah. bu arada rahim filmi benim henüz çkilmedi ama nasıl zor mu ya? kimisi çok abartıyor bayıldım öldüm acıdan filan diye, :18:

Adetime 15 gun kaldi bugun basliyorum cikolata kisti var ben de 3,5 cm onu da eritir insallah doktor dogum kontrol hapi verdi icmiyorum sogan.kurunu deneyecegim iki gun oncede rahim filmi cektirdim rahim agzim darmis actilar tuplerim tikali degilmis cok sevindim bir aydir korunmuyorduk esimle insallah bu ay tutar dua edin kizlar Allah hepimize nasip etsin anne olmayi insallah

Âmin canım, herşeyin yolunda olması çok güzel.kist de erir inşallah şifa olur soğan kürü...

Hmm :KK43: sdce aksam icende var öyle dene canm brn baslamdm daha bakalm grci ben zehr olsa icerm artk :)

Akşam ve bazen yatmadan önce yapıyorum, 2 defa düzenli içilmeli aslında.Tadı zehirden hallice bana göre, nefes almazsan içiliyor canım:))

Bu yazıyı kopyala cikocum bebişin büyür de ilerde yaramazlık yaparsa okursun veya yapar onlara içiririz artık:) annelik daha rahme düşmeden fedakarlık istiyor.. Rabbim bizi mahrum etmez inşallah bundan, inanıyorum ben bir gün herkesin bebeği annesini bulacak...:)

Son düzenleme:
Kizlae dun adetbllmam gerekiyordu ama olmadim heyecanlaniyorum ister istemez ve heyacandan yemek bilr yiyemiyorumm

Canımm benimde yüreğim kıpır kıpır oldu şimdi :) Hadi bakalım inşallah iyi haberi verirsin.. Hemen yaz bize de olur mu? Belirtileri vs de paylaş canım..ama yemek ye meleğin varsa zarar görmesin :)

mrb benim de bu gün yarın olmam lazım. henüz bir adet belirtisi yok bakalım hadi hayırlısı, inşaAllah olumlu gelişmeler olurr, ben de çok heyecanlıyım :KK24:

Kızlar hadi iyi haberlerinizi bekliyoruz hayr hayr arkadaşımız yolu açtı ama devamı gelmedi topikimizden... İnşallah sizden alırız müjdeyi..:)

Insallah canim bu guzel duan icin cok tesekkur ederim. Cumlemizin insallah. Sixin yas kac ne kadarlik evlisiniz
Ben 8.5 yıllık evliyim 29.5 yaşımdayım 5 yaşındada yakışıklı bir evlat sahibiyim simdi 2. İçin inşallah uğraşıcaz :emir_bebek: çalışıyorumda aslında çalışırken çok zor ama olsun o zaman Allah ne gösterir neler olur bilinmez tabi hayırlısı Allah'tan cnm.:KK16:

Kızlar biz de liste mi yapsak diğer topiklerde var hem çok eğlenceli görünüyor hem de birbirimizi rahat takip ederiz... Sizin fikriniz nedir?

Hypnose günaydın Cnm.soğan kürünü ben aynen denildiği gibi yapıyorum akşam işten eve gidince hemenyapıyorum tam 5 dakika kayntıp hoopp balkona tencerenin içinde bekletiyorum ağzı kapalı sıcağa yakın içilmesi gerekiyormuş bende öyle yapıyorum.diğerinde gece yatmadan önce biraz zor oluyor ana olsun.2. Küre başladım 2. Günüm bugün bakalım etki ederse yazıcam.Cnm ben ibrahim saraçoğlunun telefonu var ordan aradım bi bayan çıktı tabi onların sattığı kürlerde var ama oda dedi aslanpençeside kulkanın diye.aslanpençesi de alıcam haftasonu inşaallah.adet olmak bence kısırlık için bi ölçü değil bence neden bilmiyorum ama öyle hissediyorum.Allah ol der ve olur.ondan ötesi yok.aaa bak komşunun bi tanıdığı vardı 5 yıldır çocuğu olmuyomuş hacdan buğday getirmişler kıza yemiş şu an 5.5 aylık bi kızı var şu anda komşumla konuşurken konusu oluuo illaki bana soruyolarya oğlun büyüdü 2. Çocuk düşünmüyosun diye yani bu sormalar bitmez zaten.neyse kız hamileymiş emziriyo bide veee Dr.ikiz görünüyo ama üçüzde olabilir demiş.Allah'a güçlük yok yeterki biz sabredelim.inşaallah cnm yine Rabbim fazla uğraşmadan verir inşaalah.inşaallah hep birlikte hamiş oluruzda şimdi birbirimizi anladığımız dertlerimizi patlaştığımız gibi mutluluklarımızıda paylaşırız.Ben kendi adıma söliyim 7 yıl.önce keşfetmiştim KK iyiki var.buradan çok şey öğrendim.kimseye anlatamaı zaten anlayamazlar da yaşamayan bilemez burada anlayan birilerine hiç tanımasınız bile yazabilmek insana o kadar iyi geliyoki.ya düşünün benim tedaviyle oldu çocuğum neyinnnasıl olduğunu 5 yıldır anlatmaktan bıktım altı üstü iğne vurundum aşılama oldu en ince ayrıntısına varana kadar anlatmak zorunda kalıyorum vee sonunda bomba tüp bebek değil dimi sorusu :KK1: yani demek istediğim anlatsanızda sizin durumunuzda olmayanlar anlamıyorlar.normal doğum yaptığıma hamileliğimde hiç bit sorun yaşamadığıma bile inanmıyolar ne gibi mantık yürütüyolarsa artık :KK1::21::KK53::KK9::KK9:

Ben ağzı kapalı kabın ıcınde bekletmedım bardağa süzdüm bekledım her seferınde.Şunu ayrıntılarıyla yazsalar da kafamızda soru ısaretı kalmasa...
Aslanpencesını en kıza zamanda edınırım ben de.
Millete laf anlatmak zor ama ben de ayrıntılı anlatıyorum neden saklayayaım kı kafasındayım.Ama gercekten öküz altında buzağ arıyorlar.Ben ilk ığnelı tedavımde söyledım mesela ve kendılığınden deneyeceğımızı de söyledım.Ama" o iğneler tüp bebek tedavısı iğnesı sen tüp bebek yaptırıyorsun "bıle dedı kendı akrabalarım. sankı öyle olsa söylemeyeceğim... saklarsın dert saklamazsın ayrı dert..."Kişi herkesı kendı gıbı bılır "derler ya aynen o..Demek kendılerı saklayacak ya da yalan söyleyecek..Ayıp değil ,Allah hıc de vermeyebılır.İster tüp bebek olur ıster asılamayla .yeter kı olsun.Ben tüp bebek yaptırırsam sadece hamıle kalırsam söyleyeceğim.
normal doğum yapma cesaretını gösterdıgın ıcın de tebrıkler vallahı. etrafımda öyle az kı artık normal doğuran..
Bu arada göğüslerım çok hassas, ucları acıyor ama adetım de gelmıyor.Kendımı ellıyorum sapık gıbı:) ya dıyorum soğan kuru gecten gece ıse yaradıysa...hemen ıdrarda görunmuyorsa...Sökturucu kullanmayacağım bu yuzden belkı göğüs belırtısı adetın habercısıdır.Bu durumda ıkısıne de mınnettar olacağım:))

Son düzenleme:
Ben 8.5 yıllık evliyim 29.5 yaşımdayım 5 yaşındada yakışıklı bir evlat sahibiyim simdi 2. İçin inşallah uğraşıcaz :emir_bebek: çalışıyorumda aslında çalışırken çok zor ama olsun o zaman Allah ne gösterir neler olur bilinmez tabi hayırlısı Allah'tan cnm.:KK16:

Masallah canim Allah bagislasin :nazar::nazar: ikincide cok bekletmez :)

X