Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

İnş canim şifa olur hepimize sen 8,5 yillik evliydin demi. Bu ikinci bebeginmiydi karistirdim kusura bakma. Burasi çok dolu takip etmekte zorlaniyorum:) simdi ne mutlusundur mutluluğun daim olsun vesdeniz de hamilemiydi?[/QUOTE

ben değilim o:) ilk kez hamıle kaldım ilk bebeğim olacak Allah nasip ederse.Vesdeniz i bilmıyorum benim de üyeliğim çok olmadı hakim değilim henüz.Aksam uyku tutmadı Allah Allah deyıp duruyorum ınanamıyorum kı hala.Her hareketıme dıkkat etmeye basladım hep su içiyorum normalde koca gün bır küçük şişeyı bıtıremezdım:)Bulasık makınesıne eğilirken bıle düşünüyorum demek böyle bır seymıs :)Kocamın msj larıyla uyandım dıle benden ne dılersen durumundayım benden keyıflısı yok maşallah dıyeyım kendıme nazar değdirmeyeyım...Siz de ınanın gelecek bebişlerınız her yolu denemeye devam...

maşallah çok sevindimm. sizi tanımasam da şu an o kadar mutlu oldum ki. Darısı tüm isteyenlere :)[/QUOT

Amiin Allah en kısa zamanda yüzünüzü güldürsün sızın de.Ben de burada okuyup umut ararken hamıle kalan pko lulara falan nasıl mutlu olurdum ınsallah kucagınA almıstır dıye ıcımden gecırırdım.Kendı ıcımıze su serpiliyor bır nebze .Gece esım uyuyunca 3 lere kadar okurdum bır cok seyı.İnsan basına gelınce öğrencıyor her asamamda benzer seylerı yasamıs kısılerın yazdıklarını mutlaka okuyordum.Şimdı ben de sıze umut olayım vesıle olayım ıstedığımden yazıyorum yasadıklarımı...

glucophage benı hiç zayıflatmadı iştahımı da kesmedı sadece ilk ay başladığımda ne yersem çıkardım.sonra bünye alıştı fark etmedı hatta tatlı yemeye devam ettım.2 ye cıkardım yıne vücdudum tolere edemedı 1 e düştüm böyle devam edıyorum.Kilom normal boyum 1.66 az önce tartıldım 55.7 cıktı:)bak ben ne kadar umutsuzdum kesın kararlıydım tüp e gıtmek ıcın sen de soğan kürüne devam et ınsallah kendılığınden gelecek yavrun.Glucophage da etkılı olacak.Evdekı testte benım çok silik ya sırf görmek ıcın kopkoyu ıkı cızgıyı ben de test alacağım yıne hevesım gecmedı:) Zamanı yakındır belkı senın de. Ben örnek olayım size...vallahı mucıze giibi...Çok şükür.

2.küre başladım cnm hayırlısıyla inşaallah babada şifa olur :emir_bebek::emir_bebek: acaba aslanpençesi de alsammi almasammı karar veremedim bide agnucaston diye hayıt hapı var fayda gören çok suyundan fayda olmadı ama ne bilim.bide şu yumurtlama testeleri ndenmi alsam acaba.bi yımırtlayamadım zaten.:KK1:valla kendiliğimden hamile kalırsam zaten kendi kendimi ödüllendirir II mm kobay yaptım kendimi onu dene bunu dene.ne sağlanmış :KK15:vücudumda :KK9::KK16:

hamile olan arkadaşları canı gönülden tebriik ediyorum darısı bizlere olsun diyorum nassılsınız hanımlar....

evet bugün yumurtluyorsun demek bu.
bugün ve yarın uygun demek ilişki için:))

bende benim 4 günlük testimin fotoğrafını çektim
Eki Görüntüle 1004284

Merhabalar canim bende yaptim d3digin gibi acildi iyice rengi birincide iliski oldu ikincide olmadi bugun yine olur :KK16: heralde yakadim bu ay gun asiri iliskim olmus oluyo

$PhotoGrid_1393850358766.jpg

Son düzenleme:
2.küre başladım cnm hayırlısıyla inşaallah babada şifa olur :emir_bebek::emir_bebek: acaba aslanpençesi de alsammi almasammı karar veremedim bide agnucaston diye hayıt hapı var fayda gören çok suyundan fayda olmadı ama ne bilim.bide şu yumurtlama testeleri ndenmi alsam acaba.bi yımırtlayamadım zaten.:KK1:valla kendiliğimden hamile kalırsam zaten kendi kendimi ödüllendirir II mm kobay yaptım kendimi onu dene bunu dene.ne sağlanmış :KK15:vücudumda :KK9::KK16:

Nehir canim ikinci kur derken yine soğan kurumu ? Anlamadim ne kadar uyguladinki sen? Bugün benim 9.günüm.

İnş canim şifa olur hepimize sen 8,5 yillik evliydin demi. Bu ikinci bebeginmiydi karistirdim kusura bakma. Burasi çok dolu takip etmekte zorlaniyorum:) simdi ne mutlusundur mutluluğun daim olsun vesdeniz de hamilemiydi?[/QUOTE

ben değilim o:) ilk kez hamıle kaldım ilk bebeğim olacak Allah nasip ederse.Vesdeniz i bilmıyorum benim de üyeliğim çok olmadı hakim değilim henüz.Aksam uyku tutmadı Allah Allah deyıp duruyorum ınanamıyorum kı hala.Her hareketıme dıkkat etmeye basladım hep su içiyorum normalde koca gün bır küçük şişeyı bıtıremezdım:)Bulasık makınesıne eğilirken bıle düşünüyorum demek böyle bır seymıs :)Kocamın msj larıyla uyandım dıle benden ne dılersen durumundayım benden keyıflısı yok maşallah dıyeyım kendıme nazar değdirmeyeyım...Siz de ınanın gelecek bebişlerınız her yolu denemeye devam...

Oylemi ya ben kimlebkaristirdim ki .o zaman cnm ne kadarlik evliydin? Rabbim ne büyük tam tüp bebek tedavisine gidecektinki Rabbim sana normal yolla verdi elh. Şayet bizimde olmaz ise tüp bebek için tedavi olabiliriz Esim dun öyle dedi para biriktiriyorum dedi. Dua et normal yolla bizimde olsun her isteyenin ve bizimde saglikli hayirli bebislerimiz olsun inş.

Hypnose günaydın cnm nasıl mutlu oldum :21:anlatamam.nasılsın.Dr a gitmedim ama bende başladım folbiole gucophage zaten hayatımın parçası oldu.hamileleğimde 5 . aya kadar bende kullandım cnm.biraz zayıflamak istiyorum ama bütün gün hareketsizim hep bu pkostan noluyosa oluyo zaten.hep dua ediyorum şöyle kendiliğinden olsa sürpriz olsa evde test yapmak ne demek onu bilmiyorum.imreniyorum gerçekten.değerin yüksek çıkmış CNN inşaallah yarın 2 katına çıkar bence çıkıcak Allahın izniyle sen içini ferah tut.:KK16:

Evde test yapmak ne demek bende pek bilmiyorum.çok önceden bir yada iki kere yapmisimdir.çünkü adetim fazla geçikmediği için gerek kalmiyordu inş dediğin gibi birbsupriz olurda evimizde yapmak nasip olur . şayet ben ilk evimde yapip evimdeki testle hamile kaldigimi öğrenmek isterim.
Dua ile cnm

Aslanpencesını hıc bılmıyorum ki.Ama dene bır suru kişi içiyorsa vardır faydası.Hayıt hapını burada okudum , cevremde kullanan duymadım .farklı zamanlarda deneyebılrısın sırayla.Benım yumurtlama testlerım kaldı göndereyım ben sana ıstersen.ıcınden 4 tane falan yapmıştım.

Oylemi ya ben kimlebkaristirdim ki .o zaman cnm ne kadarlik evliydin? Rabbim ne büyük tam tüp bebek tedavisine gidecektinki Rabbim sana normal yolla verdi elh. Şayet bizimde olmaz ise tüp bebek için tedavi olabiliriz Esim dun öyle dedi para biriktiriyorum dedi. Dua et normal yolla bizimde olsun her isteyenin ve bizimde saglikli hayirli bebislerimiz olsun inş.

Edıyorum etmez mıyım kendım her hamıle arkadasıma bana da dua edın derdım.dıyorum ya aynı yollar gectığımız...Anlamaz mıyım halden.İçimden mırıl mırıl okuyorum dualarımı öğrendığımden berı. 2yıl bıttı evlılığımızde gecen ay.ve 30 yasındayım.ama çok daha öncesınde de denıyorduk bız nısanlıyken evlılık tarıhını öne alırız dıyorduk hamıle kalırsam.Bekleme sebebı borclu evlenmeyelım her seyımız olsun sonraydı.Kımse yardım etmedı esım kendısı yaptı her seyımızı.Velhasıl kelam bıen uzun yıllardır hamıle kalamıyordum.6 yıl yanı.AMA 2 yıldır aktıf olarak tedawı göruyorum hanı ığneler ılaçlar asılama fln...perde amelıyatını olmam da ısabetlı oldu rahım hazırlandı.seker hapı da pko lularda işe yarıyormus soğanla beraber bırlesınce hepsı bu sefer oldu işte Allah böyle kararlamıs.Allah kımseyı kapı kapı aratmasın çok zor...Ben 2 gunde bır dr da yumurtam kaç mm olmus dıye kontrole gıdıyordum hep baska baska hamıleller görup ıncelerdım masAllah dıyerek onlar da bana sorardı senınkı kaç aylık dıye öyle yanı...Her seyın bır vaktı varmıs gercekten...Benım de endıselerım bıtmedı tabı sımdı degerler artacak mı kaygısındayım...Allah korusun bebegımı.İçimde bır sey var deyıp kıs kıs guluyorum hep:)

Son düzenleme:
Nehir canim ikinci kur derken yine soğan kurumu ? Anlamadim ne kadar uyguladinki sen? Bugün benim 9.günüm.

Evet cnm ikinci küre başladım.ilk kür adetten en erken 7 gün sonra başlanıyor.15 gün sabah akşam içiliyor.3 kür yapmak gerekiyomuş 2.kür ise adet olmama10 gün kala başlayıp 10 gün içiyosun 3. Kürde 2.kür gibi.birincide bi etki olmadı bakalım hayırlısı yyumurtalıklarım da hafif hafif batmalar oluyor neden bilmiyorum ama inşaallah soğan kürünün faydasındandır. yani denemedim demiyim diye yumurtlama testi de alıcam.Rabbim büyük elbet vardır bizim için hayırlı bir zamanı ol der ve hiç ummadığınız bir zamanda oluverir.bi sürpriz olsa kendiliğinden :KK25::KK16::KK16:

Edıyorum etmez mıyım kendım her hamıle arkadasıma bana da dua edın derdım.dıyorum ya aynı yollar gectığımız...Anlamaz mıyım halden.İçimden mırıl mırıl okuyorum dualarımı öğrendığımden berı. 2yıl bıttı evlılığımızde gecen ay.ve 30 yasındayım.ama çok daha öncesınde de denıyorduk bız nısanlıyken evlılık tarıhını öne alırız dıyorduk hamıle kalırsam.Bekleme sebebı borclu evlenmeyelım her seyımız olsun sonraydı.Kımse yardım etmedı esım kendısı yaptı her seyımızı.Velhasıl kelam bıen uzun yıllardır hamıle kalamıyordum.6 yıl yanı.AMA 2 yıldır aktıf olarak tedawı göruyorum hanı ığneler ılaçlar asılama fln...perde amelıyatını olmam da ısabetlı oldu rahım hazırlandı.seker hapı da pko lularda işe yarıyormus soğanla beraber bırlesınce hepsı bu sefer oldu işte Allah böyle kararlamıs.Allah kımseyı kapı kapı aratmasın çok zor...Ben 2 gunde bır dr da yumurtam kaç mm olmus dıye kontrole gıdıyordum hep baska baska hamıleller görup ıncelerdım masAllah dıyerek onlar da bana sorardı senınkı kaç aylık dıye öyle yanı...Her seyın bır vaktı varmıs gercekten...Benım de endıselerım bıtmedı tabı sımdı degerler artacak mı kaygısındayım...Allah korusun bebegımı.İçimde bır sey var deyıp kıs kıs guluyorum hep:)

Oy canim kiyamam ne güzel yazmissin . Rabbim korusun cümlesini icinde de seninkini. ben ilaç tedavisinde banada sekerle ilgili hap vermişti tedavim yarim kalinca daha öncede yazdim ya asilama olacaktim ki labaratuvar daki doktor gitti şekerle olan hapimida biraktim ismi şu matofindi simdi icmiyorum. sadece cok uzun suredir folbiol kullanıyorum. Birde asilamam yarim kalinca afedersin bana SP.RM lerin kolay girmesi için fitil vermişti onuda kullanmistim ismi vagifem vajinel tablet bu ilaçlar hakkında bilgin varmi CNm biz devlete gidiyorduk Esim artik gitmene gerek yok diyor bu soğan kuru de olmaz ise özele gideceğiz inş.

Oy canim kiyamam ne güzel yazmissin . Rabbim korusun cümlesini icinde de seninkini. ben ilaç tedavisinde banada sekerle ilgili hap vermişti tedavim yarim kalinca daha öncede yazdim ya asilama olacaktim ki labaratuvar daki doktor gitti şekerle olan hapimida biraktim ismi şu matofindi simdi icmiyorum. sadece cok uzun suredir folbiol kullanıyorum. Birde asilamam yarim kalinca afedersin bana SP.RM lerin kolay girmesi için fitil vermişti onuda kullanmistim ismi vagifem vajinel tablet bu ilaçlar hakkında bilgin varmi CNm biz devlete gidiyorduk Esim artik gitmene gerek yok diyor bu soğan kuru de olmaz ise özele gideceğiz inş.

sen yıne de şeker hapını bırakmasaydın keske glucophage glıfor bunları verıyorlar.Folbıol ben de uzun sure kullandım ama kılo aldım sankı ıstahımı acıyordu bırakmıstım dun dr um söyleyınce basladım hemen.Folık asıt yedıklerınden de alıryosun ama 3 ay önce baslayın dıyorlar.Fitil bana hıc vermedıler bılgım yok.devlette de ıyapabılrısın her seyı ama ılgı az olur .Ben ısı sağlama alayaım dıye özele gıttım en basından berı.Mesela sımdı tüp e gıdeceğiz dıye gıdıp devlette rutın testlerı barı yaptırayım ıkı yuz uc yuz bıze kalsın dedım hazırlamıstım:)soğan kuru 3 -4 ay kullan da sonra gıdersın .Asılamada sans normalden bıraz fazla.ben sırf yapmıs olmak ıcın yaptırmıstım.Asılama kolaydı.Beklemek zordu yıne.devlette yapacaksan asılama yaptır ama özelde bence deneme asılamayı onun parasını kenara koy en son gerekırse tüp bebek parası için kullanırsın onu.Çünkü iğne çok tutuyor asılama parası da war...devlette 2 asılamadan sonra tüp bebege gecılıyor sanırım sgk bır kısmını öder dıye dusunuyorum.Insallah hıc gerek kalmaz..

Allah razi olsun. Allah isteyen herkese hayrlisiyla nasib etsin. Ben 7aylik evliyim ve hic doktora gitmeden kürü yaptim. Hamile kaldm. Pcolumuydum bilmiyorum ama hic zarari olmadgni ögrenince kürü yapayim dedim :) pcolu olsanda olmasan da dene kuzum.

Deniyorum yarın bitecek.İnşallah işe yarar

Kendı adıma teşekkür ederım :) amın insallah.Ben pko da işe yarıyor dıye- burada da ıyı sonuc almıs kısılerı okumuştım- denemek için yaptım ve ınan çok zor bır pko vardı mudahelesız buyumedı hıcbır zaman.ben rahmımdekı perdeden amelıyat oldum az bır sey vardı halloldu.O zaman adet gördum ıste hormon hapları ve sökturcuyle kontrole gıtığımde yumurtalarımın kendılığınden buyumeyeceğını dusundu dr um.Tüp bebek için adetı bekle gel demıstı.Ben hatta dun msj attım dr uma adet oluyorum dıye lekeler kesıldı .adet görmedı m.ve bugun mutlu haberı aldım çok şükür.Benım doğru dr doğru teshısler seker hapı glocophage ve soğan kuru bırlıkte etkılı oldu herhalde bırını bırınden ayıramam su anda.Seker hapını 3 aydır kullanıyordum.Benım soğan kuru bıttıkten bır kaç gun sonra yumurtlama akıntısı oldu öncekı tedawılerımden bılıyorum ama tedavı olmafığım ıcın konduramadı üşüttüm hava guzel dıye aldandım herhalde dedım.ıNce gıyınıyordum ama pekala da o zaman yumurtladıgımı su an anlayabılıyorum dr da gec yumurtlamıssın dedı.dene kesınlıkle Bıraz zor gelıyor hazırlaması ama yeter kı şifa olsun denemıstım ıyı kı içmişim...ınsallah sıra sızlerde..

Allah nasip etmiş işte canım.İnşallah hayırlısıyla kucağına alırsın bebişini :))) Ben de kendimi bildim bileli pkoluyum.2 ayda bir regl oluyorum.Bebek istiyoruz bu ay soğan kürünü uyguladım yarın bitecek inşallah bana da nasip olur hayırlısıyla.

Allah nasip etmiş işte canım.İnşallah hayırlısıyla kucağına alırsın bebişini :))) Ben de kendimi bildim bileli pkoluyum.2 ayda bir regl oluyorum.Bebek istiyoruz bu ay soğan kürünü uyguladım yarın bitecek inşallah bana da nasip olur hayırlısıyla.

Amin ınsallah :)darısı başınıza...

evet evet.. doğru yapmışsın:) bende 2-3-4. günü değerlendirdim.
Bakalım neler olacak :))
İnşallah istediğimiz gibi olur herşey:))

Amiiiiin canim insallah valla uc aydir korunmuyoruz ama bu ay dikkat ediyoruz iliski sonrasi bekleme yumurtlama gunu vs ben nedense cooook umutlandim Allah bosa cikarmaz insallah... rabbim gonlumuzdekini hayirlsiyla nasip eder insaaalllahh ♥♥♥

X