Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Canim bende evliliğimde 7. Yila girdim. 2 ay bal çörek otu tarcin yaptim. Olmadi hayirlisi. Simdi soğan kurunu yapiyorum. Bu arada başka birşey icmem? Yemem lazim mi ne güzel hamileymissin masaallah.

ben çörek otunun yanında hayıt tohumu macunu da yemiştim aynı zamanda eşime her gün keçi boynuzu kaynatıp içirmiştim canım

Allah daim etsin mutlulugunu canim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin. Cooook yardimci oldun banada tesekur ederim son bi soru daha ben sogan kuru yapiyorum bif kac gun once yumurtlamm oldu sogan kutum bitmedi ana bi kac gunum daha var bebek olusmussa bi zarari olmaz degilmi

Birşey olmaz. Gebe oldugunu ògrenirsen birak.

selam kızlar ..benimde soğan küründe 9. günüm içemiyorum midem kalkıyo içerken benim durumumda olan var mı..
Evet bende seninle ayni durumdayim ama cok sukur yarin son gunum ve ben denildigi zamanda da baslamadim adetimin 2. Gunu basladim bajakim sonuc nasil olacak:) ilik bir sekilde nefes almadan tek dikiste iciyorum bir de hemen uzerine portakal filan yiyorum kokusunu aliyor. Insallah sifa olur..

Canim intrnette soğan kurune adet bttkten sonra 1 hafta snra yapn diyolar ama ben ibrahim saracoglunun programini syrettim adet bttkten 2 veya 3 gun sonra baslayn ddi 15 gun devam edn diyo simdi tarifi yemeklik sari sogan varya bi tane orta boy onun kabuklarni soy ve dorde bol 2 bardak klorsuz suyu kaynat kaynadikdan sonra soganlari icine at soganla brlikte 5 10 dk kaynat ve snra bardaga suyunu dok oglen aksam ic 15 gün devam et bende dun başladım daha

Adetinizin 7.günü başlayin. Birde 5dk kaynat. 10dk fazla. Aç karina içilecek. Kahvalti yada yemek hazirsa ıçtikten en az 10dk snra yemege başlayin

Allah daim etsin mutlulugunu canim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin. Cooook yardimci oldun banada tesekur ederim son bi soru daha ben sogan kuru yapiyorum bif kac gun once yumurtlamm oldu sogan kutum bitmedi ana bi kac gunum daha var bebek olusmussa bi zarari olmaz degilmi

burada okuduklarımdan ve tv de ibrahım saracoğlu nun kendısınden duyduğuma göre zararı olmazmış.sadece bebeği öğrenırseniz kesın dıyordu.sag ol temennilerın için aminnn..

selam kızlar ..benimde soğan küründe 9. günüm içemiyorum midem kalkıyo içerken benim durumumda olan var mı..

Ben de ilk 3-4 gün neredeyse kusacaktım.Burnumu tıkayıp içtim.İçer içmez de küçük bir meyve şekeri attım ağzıma problem kalmadı.

Evet bende seninle ayni durumdayim ama cok sukur yarin son gunum ve ben denildigi zamanda da baslamadim adetimin 2. Gunu basladim bajakim sonuc nasil olacak:) ilik bir sekilde nefes almadan tek dikiste iciyorum bir de hemen uzerine portakal filan yiyorum kokusunu aliyor. Insallah sifa olur..

Soğan küründe 15 gün bitti.Şimdi bekleme zamanı.İnşallah şifa olur gerçekten.

mehlikaaa merhaba, amin canım Rabbim herkese gönlündekini nasip etsin hayırlısıyla. rahatsızdım birkaç gündür giremiyordum. bir yerde sormuşsun bir arkadaşa, vesdeniz hamile miydi diye :KK1: inşaAllah dua yerine geçer. :KK16: kan tahlili yaptırdım ama negatif. gerçi adet de olmadım henüz. gecikti yine. canım ben polikistik overliyim. o yüzden 3-4 adet dönemi 15er gün uygulamayı planlıyorum. ikinci 15 günlük kürümü bitirdim. ama senin kist, myom, akıntı, pko gibi bir sıkıntın yoksa tek sefer 15 günlük kür kafidir. tamamladın mı 15 günü?

...

Cnm bugün 11.günüm az kaldi inş. şayet hamilelik olmazsa bu kürü 3 ay yapayim dedim.sence yapayim mi?. Elh dediğin rahatsizliklar yoktur.

Polikistik over Sendromu yani yumrtaliklarda olusan küçük küçük kiscikler canim doktr söylemedi ise sende yokdur bende cikmisdi

Anladım canım bişey söylemedi doktor ayrı bir testi yoksa alttan muaynede bişey söylemedi sanada geçmiş olsun inşallah kısa zamanda Rabbim bebiş nasip etsin sanada :)

vesselam okulum. demek herkesin hassasiyeti farklı. burnunu tıka ve mümkün olduğunca nefes almadan içmeye çalış. bitince üstüne de bir zeytin at ağzına.

aleyküm selam canım..evet ilk günler içiyodum üç ila 4 gündür içtikten sonra kusacak gibi oluyorum.dediğin gibi yapayım..

ay ne güzel bend ebitriseydim bir zoru zoruna içiyorum bırakmak yok diye diye..tavsiyen için teşekürler..

Ben de ilk 3-4 gün neredeyse kusacaktım.Burnumu tıkayıp içtim.İçer içmez de küçük bir meyve şekeri attım ağzıma problem kalmadı.

teşekkür ediyorum dediklerinize uyacam.. hepimizin dileği gerçekleşmesi ümidi ile...

Arkadaslaaaarrr bana bi el atin yardimci olun. Simdi bi topikte ovlasyon testiyle hamilelik ogrennler oluyomus benim yumurtlamm bir haftaonce oldu ve cok koyu cikmisti ikiside ve arka arkaya yaptigimda siliklesti cizgi. Okuyunca erken ogrenildigini ovulasyon testiyle kalktim yaptim resimdeki gibi cikti hamilemiyim ben simdi..uzerinde tarih yazan yumurtlama zamanim digeride gebelik icin yaptigim test ve sivi alimim fazlaydi testi yaparken yerimde duramiyorum resmen.
Eki Görüntüle 1010935 Eki Görüntüle 1010937

Arkadaslaaaarrr bana bi el atin yardimci olun. Simdi bi topikte ovlasyon testiyle hamilelik ogrennler oluyomus benim yumurtlamm bir haftaonce oldu ve cok koyu cikmisti ikiside ve arka arkaya yaptigimda siliklesti cizgi. Okuyunca erken ogrenildigini ovulasyon testiyle kalktim yaptim resimdeki gibi cikti hamilemiyim ben simdi..uzerinde tarih yazan yumurtlama zamanim digeride gebelik icin yaptigim test ve sivi alimim fazlaydi testi yaparken yerimde duramiyorum resmen.
Eki Görüntüle 1010935 Eki Görüntüle 1010937

Canim bilmiyorum inş vardır hamilelik.
Bu ovulasyon testi degilmi? Bu testte gebelik varsa cikiyormuki?

Son düzenleme:
Canim bilmiyorum inş vardır hamilelik.
Bu ovulasyon testi degilmi? Bu testte gebelik varsa cikiyormuki?

Canim ovlsyn testi bi topikte okudum dun gece gebelik varsa hep cift cikiyomus bende merak ettim gece yaptm cift cikti ama yumurtlammm bitmisti bir hafta once siliklsmisti yumurtlama esnasnda yok gibi olmustu. Bi hafta donra tekrar yumurtlamam olabilirmiki bilemedom bende

Merhaba arkadaşlar. Size bir şey danışmak istiyorum. Ben üç ay önce üç aylık iğne vurulmuştum (çok da pişman oldum). Adetlerim çok düzensizleşti. Ben de bu soğan kürünü uygulasam bir faydasını görür müyüm acaba :KK43:

Anladım canım bişey söylemedi doktor ayrı bir testi yoksa alttan muaynede bişey söylemedi sanada geçmiş olsun inşallah kısa zamanda Rabbim bebiş nasip etsin sanada :)

Aynen ayri bisi yk bnmde alttan muaynede grdu ay ins cnm bu ay hepmze ugrlu gelsin

merhaba arkadaşlar bugün reglimin 5. günü bende soğan kürüne başladım kime inanacağımıda şaşırdım artık herkes farklı biliyor bu konuyu bende 1 hafta deneyeyim sonrada incire geçerim diye düşündüm nedersiniz.. ben 1 kere incir kürüyle hamile kalmıştım onuda kaybettim 3 ay önce şimdi soğan kürüyle başlıyalımda sonra incire devam ederim önce ALLAHIN izniyle sonrada bitkilerle nasip artık

merhaba arkadaşlar bugün reglimin 5. günü bende soğan kürüne başladım kime inanacağımıda şaşırdım artık herkes farklı biliyor bu konuyu bende 1 hafta deneyeyim sonrada incire geçerim diye düşündüm nedersiniz.. ben 1 kere incir kürüyle hamile kalmıştım onuda kaybettim 3 ay önce şimdi soğan kürüyle başlıyalımda sonra incire devam ederim önce ALLAHIN izniyle sonrada bitkilerle nasip artık
Bende 2. Gun basladim bakalim artik nasip:)

X