Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürü Yapanlar Yapcaklar Gelin Birlikte Yapalımm 🤗

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gonulmeyvesi

Nirvana
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
11.296
32.575
Kızlar selamlarr
Ben bugün soğan kürüne başlıyorum
Şifa olur inşallah daha önceden de yaptım faydasını gördüm
Tabi o zaman bekardım
Şimdi bebeğimin olması niyetiyle yapıyorum

İbrahim Saraçoğlu tavsiye ediyor ve yüzlerce kişinin Allahın izni ile soğan kürüyle hamile kaldığını söylüyor

Bi kere başladım ama bi iki gün yaptım anca şimdi düzenli yapmak isyorum
Yapacak olanlar varsa 15 gün boyunca burda birbimize hatırlatalım
Değişik şeyler olursa paylaşalım diye açtım

İnşallah sebep olur Rabbim sağlıklı afiyetli evlatlar nasip etsin isteyen herkese 😍🤗

Nasil uygulamamis gerekiyor regliden once veya sonra kacinci gunlerde tam duzenli yapmak istiyorum bende

Canım daha yeni gördüm mesajını bana bildirim gelmemiş

Soğan kürünü adet bitiminin 2
Günü başlıyorsun
Sabah 1 bardak aç karnına yada öplen aç karnına
1 bardak da akşam yemeğinden önce uada yatmadan önce içiyorsun
15 gün boyunca devam ediyorsun

Yapılışı:
1.5 su bardağı kaynamakta olan klorsuz suya bir tane yemeklik soğanı ince kabuklarını soyup dörde bölüp atıyorsun, 5 dk kaynadıktan sonra, bşr bardağa alıp ılımasını bekliyorsun, ılıktan sıcağa içilecek yani çok ılık olmayacak çok da sıcak olmayacak soğuk asla içilmiyor
Bu şekilde canım inşallah şifa olur 🤗🤗

Yaa hacamat iyi diyorlar da ben hiç cesaret edip yaptıramadim

Benimde ilk diyebilirim ama yapan kişi çok önemli bak daha bi hafta olmadı yaralarım iyileşti resmeb yani yara dediğimde kupa izi falan korkulacak bişey değilmiş yüzüme de hiç yapamam dediğim şeyi yaptım sülük kpydurdum çene bölgeme ve cildim güzelleşti resmen 😍😍

Benimde ilk diyebilirim ama yapan kişi çok önemli bak daha bi hafta olmadı yaralarım iyileşti resmeb yani yara dediğimde kupa izi falan korkulacak bişey değilmiş yüzüme de hiç yapamam dediğim şeyi yaptım sülük kpydurdum çene bölgeme ve cildim güzelleşti resmen 😍😍
Yaaaaaa şifa olsun insAllah cnm 😬🤩

X