Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar-Nasıl yapıldığını merak edenler-Gelin birlikte takip edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba folicasıt folbiol verdi doktorum yalnızız bazı dr bunu önermiyormuş sizler neler kullanıyorsunuz

Merhaba hanımlar bende soğan kürü kullandığım ay hamile kaldım ve siteden baktığımda olumlu sonuçlanırsa mutlaka yorum yazıp ümitsizliğe kapılanlara öneri de bulunmak istedim kesinlikle işe yarıyor yumurtalıkları çalıştırıyor iltihap söktürüyor tesadüf mü değil mi bilmiyorum ama kullandığım ay hamile olduğumu öğrendim Allahım isteyen dileyen gerçekten bakacak olan tüm bayanlara nasip etsin anneliği inşallah🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Büyük ihtimalle görürsün canım, soğan kürünü düzenli uygula ama 15 gün boyunca, ben yaklaşık 2 senedir hamile kalamıyordum, bu ikisi sayesinde oldu :)
Merhaba hangi kürleri uyguladınız acaba biraz anlatır mısınız? İki kür hangisi merak ettim. Bir de soğan kürünü yaparken korunmak gerekir mi acaba siz kürü uyguladığınız ay mı hamile kaldınız. Düşük yapar diye korkuyorum açıkçası.

Kızlar bugün kürde 5. günüm ve inanır mısınız 3 gündür yumurtlama akıntım var, bu akıntı bende ayda sadece 1 kez olurdu o da iki reglinin ortasında, soğan kürüyle birlikte hem daha erken oldu hem de 3 gündür üstüste olmasına çok şaşırdım, gün aşırı değerlendiriyoruz bu arada, gelişmelerden sizi sıksık haberdar edeceğim, sizden de bekliyorum :) hadi kızlar gelsin bebişlerimizz:KK200::emir_bebek:
Kürü kullanırken gebelik olursa düşük olmazmı

Merhaba hanımlar bende soğan kürü kullandığım ay hamile kaldım ve siteden baktığımda olumlu sonuçlanırsa mutlaka yorum yazıp ümitsizliğe kapılanlara öneri de bulunmak istedim kesinlikle işe yarıyor yumurtalıkları çalıştırıyor iltihap söktürüyor tesadüf mü değil mi bilmiyorum ama kullandığım ay hamile olduğumu öğrendim Allahım isteyen dileyen gerçekten bakacak olan tüm bayanlara nasip etsin anneliği inşallah🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ne zaman başladınız kullanmaya

Günaydı

Günaydın canım;
Adet skötürücü ilacım bitti.26 sına kadar adet olmam lazım yoksa bana yine doktor yolu gözükecek.Gün aşırı ilişki devam ediyor bende ama ne ovu biliyorum ne adet zamanı saldım öyle gidiyo işte :)
Sen nasılsın canım her şey yolunda mı?

merhaba hangi ilacı kullanıyorsunuz ?

Herkese merhabalar,

Çoğumuz çok kolay hamile kalabilirken, ben de dahil bazılarımızın da bu konuda uğraş vermesi gerekebiliyor.
Ben daha önce 1 düşük yaşadım malesef turner sendromu dendi ve 9. haftada kalbi durmuştu meleğimin.
Daha sonrasında 9 ay kadar korunduk ve tekrar denemeye başladık, gelin görün ki 1,5 seneden fazla zamandır hala denemekteyiz. Bu süreçte eşime 2 defa spermiogram testi yapıldı, sonuçlar mükemmel olmasa da kötü değil dedi doktor, Benim hormonlarım normal, en son Eylül ayında HSG çekildim ,tüplerim açık çıktı. sonrasında 1 ay korunduk ve diğer ay tekrar denedik ama regl oldum, Regl olunca, burada da daha önce okuduğum soğan kürü geldi aklıma, baya araştırdım ve neredeyse yapan bayanların hepsi yaptıkları ay hamile kalmışlar. Beni de bir heyecan sardı tabii, denemekten ne kaybederim ki dedim, hem birçok faydası da varmış.

Bu süreci sizlerle birlikte takip edip, güzel haberlerimizi birbirimize verelim , şu soğan kürünün faydasını bizler de kanıtlayalım istiyorum :)

Ben 29 Ekimde soğan kürüne başladım arkadaşlar ve bugün 3. günüm, normalde adet ve yumurtlama günlerim hiç şaşmaz, ama bugün yumurta akı kıvamında ,yumurtlama akıntısı gibi yoğun bir akıntım oldu, ben bu durumun kürden kaynaklandığını düşünüyorum ve bu beni mutlu etti. Bu arada gün aşırı değerlendiriyoruz, kür boyunca yaşadıklarımı sizinle de paylaşmak istiyorum.
Kürün nasıl yapılışını bizzat İbrahim Saraçoğlu'nun sitesinden alıp sizlerle paylaşıyorum;
,Benimle birlikte başlayanlar haydi buyrun bekliyorum deneyimlerinizi :)
Hepimize şifa olsun
Prostatit | Polikistik Over | Çikolata Kisti | Bitki Kütüphanesi | Prof Saraçoğlu

Soğan kürünü uygulayıp şafak sayan güzel anne adaylarımız :KK200:

@ISTANBULLUGELINN --> Hamile:nazar::KK200::anneadayı:
badenzi badenzi --> Hamile:nazar::KK200::anneadayı:

@cennetkokulumm --> Hamile:nazar::KK200::anneadayı:

@Azra 1 --> Hamile :nazar::KK200::anneadayı:

@BilgeUfuk --> Bat 1 Mart

@junes --> Bat 7 Mart
CAnm hamilemisin

soğan kürünü yazabilir misiniz

2 aydır regl olmadım. yogun streslı bır donemdeyım. zaten erken menopozdayım uzun suredır

yas 37

sogan kuru fayda edebılır

cyclo progynova ıcerek adet oluyorum normalde

Bende iki aydr adet olmadim bugün sogan suyunun 14 günü iciyorum ama hala olmdm adet sancilarim var ama

soğan kürünü yazabilir misiniz

2 aydır regl olmadım. yogun streslı bır donemdeyım. zaten erken menopozdayım uzun suredır

yas 37

sogan kuru fayda edebılır

cyclo progynova ıcerek adet oluyorum normalde

Ben de bugun basladim. Bu sekilde yapiliyor.
Screenshot_2020-09-27-23-03-06.png

Soğan kürünü kullananlar nasıl süreçler yaşadınız anlatabilirmisiniz kullandığınız zaman hamile kaldınızmı adet gördünüzmü ne gibi sorunlarınız oldu ben uyguladım adet olmadım ama testte yaptırdım kanda bişey çıkmadı adetim 29unda olup gecikdi ayın 3ünde kanama oldu 24saati doldurmadı siyahla kahverengi arasında bişeydi ve ne adet olabiliyorum ne de hamile değilim soğan kürü böyle bozuyormu günlerinizi yaptığınızda yani çözemiyorum hiç bişey 4aylık evliyim daha

X