soğan küründe akıntılar nasıl ?

dkbb40

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2014
2
0
34
kızlar pcos var bende,soğan kürüne adet bitiminin 4.günü başladım bugün 11. günüm akıntım oluyor çok açık kahve rengi acaba işe yaradığının göstergesi olabilir mi tecrübesi olanlar paylaşırlarsa mutlu olurum :)

ben de soğan kürünü yapıyorum 8 gün oldu. akıntıların olması güzelmiş, ibrahim saraçoğlu akıntılar temizlendiğinin göstergesidir diyor. bende de çikolata kisti var, akıntılarım oluyo ama beyaz renkte. inş faydasını görürürüz

ben de soğan kürünü yapıyorum 8 gün oldu. akıntıların olması güzelmiş, ibrahim saraçoğlu akıntılar temizlendiğinin göstergesidir diyor. bende de çikolata kisti var, akıntılarım oluyo ama beyaz renkte. inş faydasını görürürüz

Ben annemle denemiştim annem çocuk istemiyor ama 14 yıldırda korunmadıkları halde cocukları olmuyormus sogan kürünü içmeye başladı 6 ay adet olmayan kadın menepoza girdi sanmıştık adet oluyor hemde benimkinden daha düzenli ve o içtikten 1 gün sonra tuvalette oluk oluk akıntı geldigini söyledi ben hala bekliyorum :KK43:

forumdan epey araştırma yaptım ama soğan kürünün faydasını görenler paylaşırsanız çok mutlu olurum

açıkçası ben çok doğru bulmuyorum böyle her yazılan şeyi uygulamayı doktora görünmekte fayda varf bi iki ilaç ile düzelicekken soğan kürü niye?

açıkçası ben çok doğru bulmuyorum böyle her yazılan şeyi uygulamayı doktora görünmekte fayda varf bi iki ilaç ile düzelicekken soğan kürü niye

sağol ya biz düşünememiştik doktora görünmeyi, ben taşradan yazıyorum doktora ulaşamadık, bize yol gösterir misin, hava ambulansıyla mı gidelim yoksa paletli ambulansla mı :KK35:

Soğan kurunu kist içi. Kullaniorum bayagi su gbi akintm oluo. Ayrıca yenide kullanmiom eski bir teknigim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende bu ay deniycem. adetin yedinci gunu basla dediler.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hanımlar soğan küründe bildiğim kadarıyla soğanı haşlayıp suyu içiliyor. İçmesi zor olmuyor mu?

Hanımlar soğan küründe bildiğim kadarıyla soğanı haşlayıp suyu içiliyor. İçmesi zor olmuyor mu?

yo hiç zor olmuyor, haşladığın için daha kolay oluyor. ben de önce iğrenirim içemem diye düşünmüştüm, ama haşlayınca kötü kokmadı

yo hiç zor olmuyor, haşladığın için daha kolay oluyor. ben de önce iğrenirim içemem diye düşünmüştüm, ama haşlayınca kötü kokmadı

Bu habere çok sevindim, bende denemek istiyordum ama bir türlü cesaretim el vermiyordu. Teşekkür ederim canım, yüreğime su serptin :KK34:

Bu habere çok sevindim, bende denemek istiyordum ama bir türlü cesaretim el vermiyordu. Teşekkür ederim canım, yüreğime su serptin :KK34:

:) ben de cesaret edemiyordum, ama ne olursa olsun içeceğim ilaç niyetine dedim bugün 11. günüm alıştım, inş şifa olur deneyen herkese

açıkçası ben çok doğru bulmuyorum böyle her yazılan şeyi uygulamayı doktora görünmekte fayda varf bi iki ilaç ile düzelicekken soğan kürü niye

sağol ya biz düşünememiştik doktora görünmeyi, ben taşradan yazıyorum doktora ulaşamadık, bize yol gösterir misin, hava ambulansıyla mı gidelim yoksa paletli ambulansla mı :KK35:

cnm sen uygula bak bıde adetın ıkıncı gunu tacın bal corekotu bnde burda duyudum onu bu ay adet olursam kı ıns olmam onu bnde yapcm bakma arada cıkıo boleler yapcak bişi yok bn ne doktrlara gdıorum ozelınden tut devlete kadar ama 3 yıldır bişi yok sımdı bole seylerde uyguluyorum bakalım hayrlısı ıns

cnm sen uygula bak bıde adetın ıkıncı gunu tacın bal corekotu bnde burda duyudum onu bu ay adet olursam kı ıns olmam onu bnde yapcm bakma arada cıkıo boleler yapcak bişi yok bn ne doktrlara gdıorum ozelınden tut devlete kadar ama 3 yıldır bişi yok sımdı bole seylerde uyguluyorum bakalım hayrlısı ıns

haklısın canım, sanki herkes doktora gitmesini bilmiyormuş gibi yorum yapıyorlar. ben de aynı senin gibi özele de gittim profesöre de gittim ama olmadı, tedavi edemedikleri şeyler de var birçok şey yaşadım şimdi hepsini yazmak istemiyorum burda i.saraçoğlunu aradım o tavsiye etti, şimdi onun tedavisini uyguluyorum inş faydasını görürüm, en azından doğal yolla tedavi oluyorum. tabi şifayı verecek olan Allah c.c gerisi vesile biz elimizden geleni yapalım da. teşekkür ederim Allah hepimizin dileğini gerçekleştirsin.

Dr kar herşeye çare bulamıyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X