soğan küründe akıntılar nasıl ?

sağol canım, senin de Rabbim şifanı versin inş kolay değil.ama soğan kürü faydalı olmuş sevindim. benim de evlendiğimde hemen hamile kalmışım geç öğrendim ama güzel gidiyodu herşey niye böyle oldu anlamadım. ben de geçen yıl apandisit ameliyatı olurken doktor çikolata kistlerini de almış o yüzden yumurtalık rezervlerim çok zarar görmüş, doktor tüp bebek denedi ama olmadı bu kistler mani oldu hep o yüzden ben de saraçoğlunu aradım onun kürlerini uyguluyorum şimdi, normal yolla hamile kalmak istiyorum sakın sen de ameliyat olma benim durumuma düşmeni istemem

sağol canım..bende ameliyat olmayı çok gerekli olmadıkça düşünmüyorum..büyük söylemeyeyimde..bende adet olayım bitsinde başlıycam küre tekrar..bu arada hamile kalırsam eğer zararı olmaz inşallah

ya ne güzel kistin gitmiş darısı bizim başına inş biz de kurtuluruz, hamile misin canım

yok canım hamile değilim henüz.biz evlendiğimizden beri bebek istiyoruz.olmayınca hast gittim ilk dr um dediki hamileliğe engel değil.verdiği ilaç aşırı derecede bulantı ağrı yaptığı için kullanamadım.sosyal yaşantımı etkiledi bu ağrılar içinde işe gitmek zorunda kalıyordum.fazla dayanamadım ve bıraktım.dr başka ilaçta yazmadı.bu sefer dedim şu soğan kürünü uyguluyayım.dr adetin 5.gnü çağırmıştı bu sefer başka dr gittim tabi.o da bana hamileliğe engel dedi.
belkide ihtimali azaltıyor anlamında soylemistir bilemiycem artık.

bugun kasık ve bacak ağrılarım oldu.adetime bir hafta var.daha once hiç olmamıstı.bakalım artık hamilelik belirtisi mi bu.inş öyledir.Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.
eğer hamileysem gerçekten kist oldugu için olmadı diye dusunrm

sağol canım..bende ameliyat olmayı çok gerekli olmadıkça düşünmüyorum..büyük söylemeyeyimde..bende adet olayım bitsinde başlıycam küre tekrar..bu arada hamile kalırsam eğer zararı olmaz inşallah

inş hamile kalırız canım adetin bitiminden iki gün sonra başla canım çok geciktirme,soğan kürünü kullandığın anda hamile kalırsan bişey olmuyomuş tabi hamileliğini öğrendiğin zaman bırakacakmışsın

yok canım hamile değilim henüz.biz evlendiğimizden beri bebek istiyoruz.olmayınca hast gittim ilk dr um dediki hamileliğe engel değil.verdiği ilaç aşırı derecede bulantı ağrı yaptığı için kullanamadım.sosyal yaşantımı etkiledi bu ağrılar içinde işe gitmek zorunda kalıyordum.fazla dayanamadım ve bıraktım.dr başka ilaçta yazmadı.bu sefer dedim şu soğan kürünü uyguluyayım.dr adetin 5.gnü çağırmıştı bu sefer başka dr gittim tabi.o da bana hamileliğe engel dedi.
belkide ihtimali azaltıyor anlamında soylemistir bilemiycem artık.

bugun kasık ve bacak ağrılarım oldu.adetime bir hafta var.daha once hiç olmamıstı.bakalım artık hamilelik belirtisi mi bu.inş öyledir.Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.
eğer hamileysem gerçekten kist oldugu için olmadı diye dusunrm

inş hamilesindir canım soğan kürünü onbeş gün yaptın mı

inş hamile kalırız canım adetin bitiminden iki gün sonra başla canım çok geciktirme,soğan kürünü kullandığın anda hamile kalırsan bişey olmuyomuş tabi hamileliğini öğrendiğin zaman bırakacakmışsın

inşallah canım Allah en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı hamilelik nasip etsin isteyen herkeze..bu ay pek ümidim yok benim de..yumurtlama günlerini iyi hesaplayamadım çünkü..adetim 1 gün geçti ama mevsimsel sanırım..hamileliğe yoramıyorum..heran olucam gibi belim ve kasıklarımda ara ara ağrı giriyor..

inşallah canım Allah en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı hamilelik nasip etsin isteyen herkeze..bu ay pek ümidim yok benim de..yumurtlama günlerini iyi hesaplayamadım çünkü..adetim 1 gün geçti ama mevsimsel sanırım..hamileliğe yoramıyorum..heran olucam gibi belim ve kasıklarımda ara ara ağrı giriyor..

amiinn canıminş Rabbim biliyo bizim için en hayırlısını biz elimizden geleni yapalım, tevekkül edelim inş, bi de birbirimize dua edelim, müminin mümine yaptığı dua makbuldur

amiinn canıminş Rabbim biliyo bizim için en hayırlısını biz elimizden geleni yapalım, tevekkül edelim inş, bi de birbirimize dua edelim, müminin mümine yaptığı dua makbuldur

çok doğru canım ..Rabbim ol derse olur..Allah cümlemize hayırlı sağlıklı hamilelik nasip etsin inşallah..

saraçoğlu 15 gün yapacaksın dedi bana eğer bi daha yapmak istersen adet olup on gün daha uygulayabilirsin

bende 15 gün yapmayı düşünüyorum. ben kist için değilde kürtaj olmak zorunda kaldım düşükten dolayı temizlenmesi için yapıyorum, faydasınıda gördüm gerçekten.11 gündür yapıyorum.yemek öncesi olmasına çok dikkat edemedim çalışma saatlerimden dolayı gerçi. sonuçta soğanı her türlü tüketiyoruz zararı olmaz ben doktoruma bile sorma gereği duymadım ilaç değil neticede korkacak bişey yok.

bende 15 gün yapmayı düşünüyorum. ben kist için değilde kürtaj olmak zorunda kaldım düşükten dolayı temizlenmesi için yapıyorum, faydasınıda gördüm gerçekten.11 gündür yapıyorum.yemek öncesi olmasına çok dikkat edemedim çalışma saatlerimden dolayı gerçi. sonuçta soğanı her türlü tüketiyoruz zararı olmaz ben doktoruma bile sorma gereği duymadım ilaç değil neticede korkacak bişey yok.

tabi canım zararlı değil iyi düşünmüşsün rahmi temizliyor. gündüz çalışıyorsan akşam yemeğinden önce ve yatmadan önce de yapabilirsin bana gelen kağıtta öyle yazıyordu çalışan hanımlar için

inş hamilesindir canım soğan kürünü onbeş gün yaptın mı

bir gün yaptım ben.adetin 4.günü bir bardak içtim.5 günüde dr çağırmıştı zaten.devam edecektim yok olmasaydı
ilaçta 5 gün kullandım amabence sogan suyunun faydası oldu.çünkü ondan sonra aşırı kanamam oldu, baş donmesi falan..anladım patladıgını..

tabi canım zararlı değil iyi düşünmüşsün rahmi temizliyor. gündüz çalışıyorsan akşam yemeğinden önce ve yatmadan önce de yapabilirsin bana gelen kağıtta öyle yazıyordu çalışan hanımlar için

öyle yapıyorum mecburen gece yatmadan önce içiyorum. yemeklerden 15 dk. önce yapamıyorum.ama küçük küçük parçalar gelmeye başladı 4. gününden sonra halada devam ediyor ben soğan kürüne bağlyorum çünkü bende ne kanama oldu ne lekelenme ondan önce ilaç kullandığım halde.

ben 2 gündür yapıyorum bu kürü. internetten araştırmıştım, adet bittikten sonra başlayın yazıyordu. ben de öyle yaptım ama henüz yoğun bir akıntı görmedim. bugün şu an da dahi başım dönüyor hafif, bu kürle mi ilgili bu acaba? çünkü daha önceden okumuştum, bazılarında da benzer bir etki gstermiş.

benim de soğan küründe 4. günüm bitti dün kahverengi akıntı ve biraz kan geldi bu sabah da kahverengi parça geldi ilk başta korktum bırakmayı düşündüm ama sonra benzer durumda olanları görünce devam etmeye karar verdim

arkadaşım çömez olduğumdan msj yazma şansım yokmuş o yüzden buradan cevaplayayım dedim :) yarın akşam 15 günlük kürü bitiriyorum inşallah. ara verip sonra tekrar yapmayı düşünüyorum.yanlız bu kür benim metabolizmamı hızlandırdı bundan çok eminim,yani başkasındada mı oluyor bilmiyorum çok araştıramadım ama zayıflatıcı etkisi var galiba uzun vadede:)

arkadaşım çömez olduğumdan msj yazma şansım yokmuş o yüzden buradan cevaplayayım dedim :) yarın akşam 15 günlük kürü bitiriyorum inşallah. ara verip sonra tekrar yapmayı düşünüyorum.yanlız bu kür benim metabolizmamı hızlandırdı bundan çok eminim,yani başkasındada mı oluyor bilmiyorum çok araştıramadım ama zayıflatıcı etkisi var galiba uzun vadede:)

:) tmm canım, evet canım bende de öyle olmuştu hızlandırıyo sanki, zayıfltıcı etkisi olduğunu söylüyolar ama uzun vadede dediğin gibi, benim de cumartesi bitti aslanpençesi çayı içiyorum şimdi

:) tmm canım, evet canım bende de öyle olmuştu hızlandırıyo sanki, zayıfltıcı etkisi olduğunu söylüyolar ama uzun vadede dediğin gibi, benim de cumartesi bitti aslanpençesi çayı içiyorum şimdi

Kızlar bende dunden beri başladım akıntımda artma oldu ama akıntım şeffaf . Bende pko yuzunden başladım hamile kalmak istiyorum.
Sorum su ilk kür bittikten sonra ikinci kür nasıl oluyor?
Birde Aslanpençesi çayı ne işe yarıyor onuda alayım :)

Kızlar bende dunden beri başladım akıntımda artma oldu ama akıntım şeffaf . Bende pko yuzunden başladım hamile kalmak istiyorum.
Sorum su ilk kür bittikten sonra ikinci kür nasıl oluyor?
Birde Aslanpençesi çayı ne işe yarıyor onuda alayım :)

akıntının olması iyi bi şey canım, bu kürü yaptıktan sonra adet olacaksın ya adetten sonra ongün yapıyorsun canım, canım i, saraçoğlunu aramıştım ben hormonlarımı düzenlemesi için vermişti bana hamile kalmak için kullanıyorum ama rastgele kullanma canım bu çayları saraçoğlu hoca herkesin hastalığına göre veriyo kürleri istersen onu arayabilirsin

akıntının olması iyi bi şey canım, bu kürü yaptıktan sonra adet olacaksın ya adetten sonra ongün yapıyorsun canım, canım i, saraçoğlunu aramıştım ben hormonlarımı düzenlemesi için vermişti bana hamile kalmak için kullanıyorum ama rastgele kullanma canım bu çayları saraçoğlu hoca herkesin hastalığına göre veriyo kürleri istersen onu arayabilirsin

Sagol canim. Saracoglunu hangi numaradan aradin herhangi bir ucret verdin mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cnm sen uygula bak bıde adetın ıkıncı gunu tacın bal corekotu bnde burda duyudum onu bu ay adet olursam kı ıns olmam onu bnde yapcm bakma arada cıkıo boleler yapcak bişi yok bn ne doktrlara gdıorum ozelınden tut devlete kadar ama 3 yıldır bişi yok sımdı bole seylerde uyguluyorum bakalım hayrlısı ıns

Ben bal tarcin corekotu na basladim bundan sonra sogan kuru yapsam bi sakincasi olurmu

X