Sol kasık ağrısı

karnavalcicegi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Mart 2023
48
7
25
Merhabalar arkadaşlar sizlere bir sorum olacak Ramazan Bayramı öncesi sol kaşığımda ağrı başladı gittikçe yoğunlaştı bu sebepten kadın hastalıklarına muaneye gittim üşütmus olabilirsn dedi muane sonrası gece parça şeklinde kahverengi kırmızımtirak birşey geldi idrardan sonra aradan birgün geçti ve adetim erkenden başladı çok az kahve ve pembe geldi normal gününde oldu bitti bu sırada yine acile gittim durmadım sancidan idrar tahlili yaptırdım ağrı kesici iğne yaptılar tahlili temiz çıktı tekrardan kadın hastalıklarına yönlendirme yaptılar muane oldum görünürde hiç bir şey yok yine de kan testi ver gebelik durumuna bakalım ağrı kesici veririz dedi doktor anlamıyorum o kadar şiddetli ki sancım hayatımda ilk defa bu ay adetim de böyle oldu leke leke ve rengi koyu kahverengi açık pembesi kokusuz iltihap yok enfeksiyon yok yumurtalıklar sağlam idrar temiz ama bu ağrı neden sizin de başınıza böyle bir şey geldi mi geldiyse ne yaptınız bana bilgi verirseniz çok sevinirim adetim biteli 4 gün olacak ve ağrı bayramdan önce başladı

Şuan aynı ağrıyı yaşıyorum sol kasigimda oturunca bişey yok ayağa kalkınca ağrı batıyor resmen 2 gündür gaz mı usutmemi bilmiyorum ama insanın canını çok sıkıyor bu durum

Şuan aynı ağrıyı yaşıyorum sol kasigimda oturunca bişey yok ayağa kalkınca ağrı batıyor resmen 2 gündür gaz mı usutmemi bilmiyorum ama insanın canını çok sıkıyor bu durum
Bir haftadır doktorlardayim canım İnan ne idrarda sorun var ne de yumurtalıkta.gebelikde yok iltihab olabilir diyerek ilaç verdiler kullandım antibiyotik fitil ağrı kesici kas gevşetici ve iğne ama geçmedi hala aynı:KK43: acaba neden

X