Sol Kasıkta şişlik ve ağrı

nesrinahmet

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2021
113
-7
Kızlar merhaba adetim 9 gün gecikti test yaptım hamile değilim, fakat sol kasigim 4 5 gündür ağrıyor ve elimle dokunduğum da sis olduğunu hissediyorum. Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı sebebi ne olabilir

Kızlar merhaba adetim 9 gün gecikti test yaptım hamile değilim, fakat sol kasigim 4 5 gündür ağrıyor ve elimle dokunduğum da sis olduğunu hissediyorum. Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı sebebi ne olabilir
Yıllar önce yaşadım benzer durumu, dışardan da tıpkı sizin gibi hissediyordum şişliği. Yumurtalığımda kist varmış. Tedavi oldum geçti. Doktora gidin derim.

Yıllar önce yaşadım benzer durumu, dışardan da tıpkı sizin gibi hissediyordum şişliği. Yumurtalığımda kist varmış. Tedavi oldum geçti. Doktora gidin derim.
Yarına randevu aldım çocuk istiyorum, bu durum onu engeller mi acaba

Merhaba bende de gözle görülür bir durum yok elleyince fark ediyorum sert Fındık gibi dediğiniz gibi dokununca sa hafif bir acı hissediyor siz sebebini öğrendiniz mi acaba ?

X