Solgar Bromelain

gurbetci38

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
23
16
36
Merhabalar 😊
Aranızda Solgar Bromelain kullanan bu takviyeyi tecrübe eden varmı. Sonuç larınız nasıl ne gibi bi faydasını veya zararını gördünüz. Ödem atma konusunda nasıl faydası oluyormu. Vereceğiniz cvplar için şimdiden teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın...

Solgar değil ama başka bi markanın denedim. Şöyle bir ödemi tamamen indirmese de öldürmeyen düzeye getirmişti.
IMG20231101180849.jpg

Solgar değil ama başka bi markanın denedim. Şöyle bir ödemi tamamen indirmese de öldürmeyen düzeye getirmişti. Eki Görüntüle 3354581
Çok geçmiş olsun. Benim okadar olmasada elimde ayağımda oluyor, sabahları uyandığımda ellerimi bi müddet sıkamıyorum ayağım ve bacagimdakiler artık ağrı yapmaya başladı. Daha doğrusu sızlıyor. Yüzümü ve karnımdaki şişliği söylemiyorum bile. Dün aldım solgar yeni kullanmaya başladım. Inşallah bi faydası olur

Çok geçmiş olsun. Benim okadar olmasada elimde ayağımda oluyor, sabahları uyandığımda ellerimi bi müddet sıkamıyorum ayağım ve bacagimdakiler artık ağrı yapmaya başladı. Daha doğrusu sızlıyor. Yüzümü ve karnımdaki şişliği söylemiyorum bile. Dün aldım solgar yeni kullanmaya başladım. Inşallah bi faydası olur
Benimki de ekstrem bi şeydi düzenli olarak bu kadar şişmiyorum şükür 🥲 arkadaşım da düzenli kullanıyor, alkol alacağı ya da yola çıkacağı zaman 2 tane alıyor. Hiç ödemlendiğini görmedim. Umarım fayda görürsünüz ☺️

X