Kontakt Lens Solotica lens kullananlar ya da kullanmayı düşünenler fikirlerinizi bekliyorum

okytepe ccnm fıstık gibi gozlerin var neden ıce ya da grafite dusunmuyorsun ...bence sana onlarda harika olur

bu arada kızlar erkek arkadasım topazio yu pek begenmedi ...tenin acık lensler acık pek olmamıs fln dedi :KK43:

çok yakıştığı için, kıskanmış olmasın:)),. zaten yabancı sanatçılarında ten açık ,göz açık değil midir.??
yok cnm sanmıyorum ...koyusunu alsan daha guzel olur fln dedi
çok teşekkürler canım. ice çok açık geldi... bana bilemiyorum.. grafiti ne renkti...
ne bileyim taktım esmeraldayla,quartzoya....

grafite soyle cnm

SOLOTICA-RENKLI-LENSLER-NUMARALI-NUMARASIZ__14829481_0.jpg

grafiti,sanırım, gri tonu....ice da gri mavi bir renk.aslında bir yerde haklısın. esmeralda ve quartzoda yeşilin tonları. topazio da bende yeşil mavi durdu..hep yeşil ve yeşil ağırlıklı oldu sanki... mavilik veren yada,gri olan lens almakta iyi fikir aslında..ben seri olarak ta.. nc yi tutuyorum..düşüneyim bir...

evet cnm bencede bir dusun cunku senin kullandıgın oncekı lenslerde yarı opaktı bu tarz grafite ice bence guzel durur...

liv cnm grafite i resimlerde ve videolarda gördüğüm kadarıyla topazio kadar açık deil ve topazio kadar opak olmadığı için daha koyu duruyor. charme serisi koyu renk gözlerde baya lacivert gibi. eğer erkek arkadaşın daha koyu olsaydı keşke falan diyorsa, kullananlarada danışarak grafite i deneyebilirsin. renk olarak da çok güzell.

offf ben de grafite i düşünüyorum ama kahverengi gözde mavi tonlarında lenslerin pupil boşluğu geniş olursa aradan kahveler görününce hiç hoşuma gitmiyo. ama aynı şey yeşilde olursa çok sorun etmiyorum kahve ve yeşil kısmen tamamlıyo birbirini. o nedenle grafite yakışmaz die korkuyorum. nc serisinin sanırıım pupil boşluğu daha dar. liv ve okypte sizde hiç göze batan bir durum yok o boşlukta çok güzel durmuş. ama onlarda bana yakışırmı bilmiyorum, özellikle esmeralda :KK43:((

haklısın didemcim ortadakı bosluk gercekten sorun olabiliyor ...bende mavi ile kahvenin kaynasmasını pek begenmıyorum ...

cnm sen esmeralda mı dusunuyorsun bence sana yesil tonları cok guzel olur verde fln ...ama esmeraldayı ben pek begenmıyorum bir turlu sevemedim nedense

evt cnm yha esmeralda çok farklı bir renk aslında çok soğuk yılanımsı bir görüntü de verebiliyor :))))
ben yeşil ağırlıklı düşünüyorum da verde çok çok iddialı geliyor gördüğüm kadarıyla. alanlar çok rahatlıkla kullanamıyormuş. keşke deneme şansım olsa yha :KK43:((

evet ya bende o yuzden esmeraldaları begenmıyorum ...

biliyor musun cnm ben verdeleri rainbow dark greenlere cok ama cok benzetiyorum ...

biraz da verdelere yoğunlaşıyım bakarsın onda karar kılarım :)) ben grafite tonunu çok beğeniyorum mavilerin arasında en güzelii o ama bana mavi pek yakışmaz, o nedenle yeşil tonlarından şaşmak istemiyorum. sen de çok güzel duracağına eminim aslındaa..

canımcım denemden bilmezsin bende bana yesil asla gitmez mavi gider diye dusunurdum ama tam tersi oldu ....

cnm vallaha su an o kadar kararsızım kı nc mı yoksa hidrocor mu alsam diye ...bi de daliah aklımı celdi ice diye

ıce ille grafite birbirine cok benziyor acaba hangisi olur bana bilmıyorum

bu ayın sonuna dogru kesin grafite alacagım gibi duruyor ...cnm soloticaların pupılleri standart mı kı yani 3 serininde pupıl boslugu esit mıdir

bana esmeralda topazio ve quartzoların ki daha dar geliyo. daha opak olduğu için olabilir. ama kesin bilmiyorum bu sadece naçizane bir gözlem :)))
livcim şimdi yeniden baktım da aslında ice da çok güzelmiş yhaa çok doğal baksana
ice2noflash.jpg

X