Kontakt Lens Solotica lens kullananlar ya da kullanmayı düşünenler fikirlerinizi bekliyorum

Kızlar size Quartzoyu birde yakından göstereyim :)
p9200036.jpg

Arkadaşlar Quartzodan korkmayın derim.Çok da kötü değil.Bu renkde de doğal gözleri olanlar var.İnanın gözde açık yeşil duruyor aslında çok normal bir renk.Eşim benim bu saç ve gözlerle yabancılara benzediğimi söyledi :) (Saçlarımı da yeni boyattım tamamen bir imaj değişikliği yaptım)

sorma benide natasalara benzetiyorlar :)

livcim kesinlikle ice kahve gözle çok zor bütünleşmiş. gafite çok daha hoş duruyor..
vetmancın quartzo güzel bir renk ama bana yakışacağından şüpheliyim. bi de beni çok opak olması korkutuyor.

livcim kesinlikle ice kahve gözle çok zor bütünleşmiş. gafite çok daha hoş duruyor..
vetmancın quartzo güzel bir renk ama bana yakışacağından şüpheliyim. bi de beni çok opak olması korkutuyor.

didem fıstıgım bencede opak lenslere bakma derim mavilerin içinde en iisi grafite eger bu lense asık olmasaydım topaziolarımı sallamazdım ( oradan anlayın yani :) )

bebegim sana verde ve grafite muhtesem olur bence bu 2 si arasında bir tercih yap

Evet kızlar gerçekten quartzo rengi var .Malum Balıkesir merkezde oturuyorum ve Balıkesirin kızları renkli gözleriyle meşhurdur:))Alt kat komşumun torunu var 6 yaşındaki kızın gözlerine inanın hayranım tek kelimeyle quartzo.Yeşil ama gerçekten gri yeşil bir göz ve açıkçası bende ilk başlarda böyle bir renk varmı diye tereddüt ediyordum ama inanın doğal göz renginde quartzo var arkadaşlar .Didemcim bu arada sen grafite düşünüyordun değilmi?

vetmancım yeni yeni grafite düşünmeye başladım livcime çok yakışmışş ben de özendim :)) forumda bir arkadaş verde sipariş etti. onu da görmek istiyorum. verde de çok hoş bi yeşil..

Eveeeet..
Freshlook Honey faciasindan sonra Solotica almaya karar verdim sırnaşık şey

Bütün sayfalari okuyamadim ama okudugum kadarisiyla MEL cok tutulmus.:lepi:
Resimlerde de harika duruyor.
Benim icin önemli olan; asiri göze carpici olmamasi..
Kendi gözlerim koyu kahve,
MEL nasil durur dersiniz CADIARZU

haresiz mel bence cok iddalı ( mel bende grafiteden bile acık durmustu belki gozlerm koyu olmadıgı içindir neyse inanılmaz acık bir rengi var boyle bir goz rengi olmaz diyorsunuz ) sahsen ben hiç begenmedim ...sanırsam forumda haresiz meli begenmeyen tek insanım ...

livcim ben nc düşünüyorum. cora alışmam zor olur gibi geliyor. charme dan direk cora geçemem. Limoni sen de benim gibi freshlook dan dertlisin :))) valla soloticadan da istediğim sonucu alamasaydım ben renkli lens sevdamdan vazgeçecektim. şeffaf kullanmaya devam edicektim. Ben bronzlara cor meli çok yakıştırıyorum :)

livcim ben nc düşünüyorum. cora alışmam zor olur gibi geliyor. charme dan direk cora geçemem. Limoni sen de benim gibi freshlook dan dertlisin :))) valla soloticadan da istediğim sonucu alamasaydım ben renkli lens sevdamdan vazgeçecektim. şeffaf kullanmaya devam edicektim. Ben bronzlara cor meli çok yakıştırıyorum :)

bebegim ya keske haresiz bu sefer denesen demek istedigimi o zaman anlarsın

didemim yanlıs anlama senin ten rengine fln mel inanılmaz guzel olmus zaten seninkısı haresiz degil ...ben nicole kıdman beyazım ne bileyim bende hiç hos durmamıstı

Beynim çorba oldu valla 105 sayfada tek tek baktım kafamçokkarıştı
Şimdiii gelelim banaa :)
Ben esmer tenliyim ama ten rengim diğer esmerlerden biraz farklı yani sarı kara derler ya işte öyle ( nasıl anlattım ama:bbo:)
Saçlarım kahverengi tonlarında bi renk bundan sonrada sürekli kahverengi tonlarını kullanıcam.
Neyse gözlerimde kahverengi...
Yeşil lens istiyorum ama öyle çok açık yeşil değil...
Koyu renk bi yeşil istiyorum...
Mesela alttaki renkler çok hoşuma gittii...

solotica da bu renklere çok benzeyen renkler hangileri :)
yada bu lensler hangi marka?
Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar..

Kızlar size gösterdiğim fotoları saç rengimin nasıl olduğunu sormak için saç rengi başlığı altında orada olanlara da gösterdim.ınanın herkes gözlerimi kendi gözlerim zannetti.Kimse lensmi diye sormadı.Nazar değmesin diyorlar :)) Bu solotica harika bişeymiş herkese tavsiye ederim valla iyice sevmeye başladım.

Canım esmeralda bendede öyle duruyor iki gözümüzde objektife aynı anda aynı açıyla bakmıyorki.Göz çapımızdan kaynaklanan yuvarlaktan dolayı çember objektifin görme alanının dışında kalıyor bu nedenle fotograflarda sanki kaymış gibi duruyor.Didemcim grafitede kararlıysan biraz daha aklını karıştırayım:))verde marine hakkında ne düşünüyorsun? sanılanın aksine o kadarda açık mavi bir renk değil arkadaşlar verde marine

Düş..genelde freshlook hareli yeşil bu rengi verir koyu kahve gözde,,koyu yeşil bir de rainbow da var çok güzel bir lens o da...

Düş..genelde freshlook hareli yeşil bu rengi verir koyu kahve gözde,,koyu yeşil bir de rainbow da var çok güzel bir lens o da...

Livde rainbow dark green vardı onuda beğenmiştim ama ben soloticadanda bu renklere benzer bi renk varmı diye çok merak ediyorum :1rolleyes:

Eveeeet..
Freshlook Honey faciasindan sonra Solotica almaya karar verdim sırnaşık şey

Bütün sayfalari okuyamadim ama okudugum kadarisiyla MEL cok tutulmus.:lepi:
Resimlerde de harika duruyor.
Benim icin önemli olan; asiri göze carpici olmamasi..
Kendi gözlerim koyu kahve,
MEL nasil durur dersiniz CADIARZU

Limoni eğer gözlerin koyu kahverengi saçlarında koyu renkse sana hıdrocor meli önerebilirim eğer hıdrocor veya n.c meli tercih edersen doğal göz rengini daha fazla açar hıcdrocharm mel diğerlerine göre doğal göz rengini daha az değiştirir..

X