Kontakt Lens Solotica lens kullananlar ya da kullanmayı düşünenler fikirlerinizi bekliyorum

Eşim 'Başka renk bulamadın mı? ' dedi :) Çok dikkat çekiciymiş.Birde sakın face ye falan koyma dedi herhalde biraz kıskandık :))) Eşim lens olduğunu bildiği için pek yorumlayamıyor ama bir kaç kişi kendi gözüm sandı.Daha çok kişi görmedi.Bende burda paylaşmak istedim

Valla c.tesi aldım lenslerimi o gün denedim çok kaydı moralim bozuldu renkte tuhaf geldi 5 dk taktım çıkarttım.En uzun din taktım.Fotoları da dün çektim.Fotoları da çektiğimde yeni takmıştım yani ikinci kez ve ilk 10 dk dı. Her ikisinde de ilk güne nazarran daha az bir kayma oldu.Zamanla geçermi?

Canım güle güle kullan. İlk bir kaç gün alışana kadar hafif bir kayma olması normal. Alıştıktan sonra eminim ki çok daha fazla seveceksin lenslerini. Solüsyon olarak da souflon yada solocare öneriyorum.

Kendinize iyi bakın şekerler. Bayram nedeniyle ailemin yanındayım Akçayda. Bu nedenle fazla giremiyorum. Çarşambadan sonra sık sık görüşürüz. Sevgilerimle İyi bayramlar.

Eşim 'Başka renk bulamadın mı? ' dedi :) Çok dikkat çekiciymiş.Birde sakın face ye falan koyma dedi herhalde biraz kıskandık :))) Eşim lens olduğunu bildiği için pek yorumlayamıyor ama bir kaç kişi kendi gözüm sandı.Daha çok kişi görmedi.Bende burda paylaşmak istedim

:) evet esin haklı tatlım dikkat cekici ama guzel yani ...emin ol herkese yakısabilecek renk degil guzel tasımıssın

Canım güle güle kullan. İlk bir kaç gün alışana kadar hafif bir kayma olması normal. Alıştıktan sonra eminim ki çok daha fazla seveceksin lenslerini. Solüsyon olarak da souflon yada solocare öneriyorum.

Kendinize iyi bakın şekerler. Bayram nedeniyle ailemin yanındayım Akçayda. Bu nedenle fazla giremiyorum. Çarşambadan sonra sık sık görüşürüz. Sevgilerimle İyi bayramlar.

Canım çok tşk ederim.Bende bayram yoğunluğundan dolayı internete girip sana tşk mesajı yazamadım.İnan hep aklımdasın.C.tesi günü kendim aldım lensleri kargodan ama paketleme harikaydı bu konuda çok titizsin.Tekrardan çok teşekkür ederim. :)

:) evet esin haklı tatlım dikkat cekici ama guzel yani ...emin ol herkese yakısabilecek renk degil guzel tasımıssın

Ben açık mavi bir ton var ıce sanırım onla bunun arasında kararsız kaldım.Sonra bunu istedim ama bende yakıştığını düşünüyorum Quartzonun.İyi mesajların için çok tşk ederim canım :)

iyi geceler herkese sevgili anaksunamoon kendi göz rengin ne renk acaba? bende lens düşünüyorum ama biraz mavi-yeşil duran bir renk istiyorum.bu renk harika durmuş sende :) hangi renk tavsiye edersiniz herkese sevgiler bu arada kendi göz rengim koyu kahve

iyi geceler herkese sevgili anaksunamoon kendi göz rengin ne renk acaba? bende lens düşünüyorum ama biraz mavi-yeşil duran bir renk istiyorum.bu renk harika durmuş sende :) hangi renk tavsiye edersiniz herkese sevgiler bu arada kendi göz rengim koyu kahve

Canım benimde kendi göz rengim koyu kahve.Ben memnun kaldım.Hele burda da olumlu mesajlar alınca moralim iyice yükseldi :)) İddialı ama açık yeşilimsi gibi bir renk oluyor gözde.

Ben açık mavi bir ton var ıce sanırım onla bunun arasında kararsız kaldım.Sonra bunu istedim ama bende yakıştığını düşünüyorum Quartzonun.İyi mesajların için çok tşk ederim canım :)

ice rengini halen cozemedim mavi mı gri mı belli degil bazılarında mavi bazılarında gri duruyor akannehir

harikaymış güle güle kullan =) lens olduğu hiç belli değil... topazio koyu kahve gözde nası duruyor bilgisi olan varsa fikir verebilir mi bana

cnm quarzo sende çok marjinal durmuş hoş olmuş saçlarla valla :) güle güle kullan ben de çok beğendim sndeki duruşunu.
livv sence bana açık maviler nasıl olur? gider mi en düşünüyosun cnm?

cnm quarzo sende çok marjinal durmuş hoş olmuş saçlarla valla :) güle güle kullan ben de çok beğendim sndeki duruşunu.
livv sence bana açık maviler nasıl olur? gider mi en düşünüyosun cnm?

bebegim acık olunca aklıma topazio ice quartzo geliyor bunlar arasından mı birsey almayı dusunuyorsun ona gore bende fikrimi soyleyim sekercim

Canım resimler arka sayfalarda kalmış sonradan dönüp eski sayfalara baktım aceleyle. Ben kayma fark etmedim. Resimlerdeki bakışlardan dolayı esmeralda, topazio ve quartzo da en ufak bir bakış farkı bile resimlerde kaymaymış gibi görünüyor. Bendeki esmeraldalar da öyle görünüyor. Ama benim gözümde kayma yapmıyor. Fotoğraflarına dikkatlice baktım ama kayma yok. Gerçekten kayan lensler var bir fotoğraf göndereyim istedim kayma ile ilgili:) Kayma işi bana kalırsa tamamen göz temel eğrisinin birbirinden farklı olmasından kaynaklanıyor. Çünkü kayma yapıyor diye farklı lotlarda üretilmiş başka lenslerde gönderdim kaymayı telafi için arkadaşa onlarda kayma yaptı. Çok garip sadece bir gözü kayma yapıyor sadece. Diğer gözünde aynı lens kaymıyor.

kayanlensselmahanm.jpg

bir de o kayma sorunu zamanla lens göze uyum sağladıkça göz küresinin şeklini aldıkça geçer cnm.. yeni oluduğu için kayıyorolabilir. zamanla oturur lensin.
livcim ben ice ve grafite arasındayım.. topazio quartzo düşünmüyorum çok opak onlar. cesaret edemem o renklere..

Canım resimler arka sayfalarda kalmış sonradan dönüp eski sayfalara baktım aceleyle. Ben kayma fark etmedim. Resimlerdeki bakışlardan dolayı esmeralda, topazio ve quartzo da en ufak bir bakış farkı bile resimlerde kaymaymış gibi görünüyor. Bendeki esmeraldalar da öyle görünüyor. Ama benim gözümde kayma yapmıyor. Fotoğraflarına dikkatlice baktım ama kayma yok. Gerçekten kayan lensler var bir fotoğraf göndereyim istedim kayma ile ilgili:) Kayma işi bana kalırsa tamamen göz temel eğrisinin birbirinden farklı olmasından kaynaklanıyor. Çünkü kayma yapıyor diye farklı lotlarda üretilmiş başka lenslerde gönderdim kaymayı telafi için arkadaşa onlarda kayma yaptı. Çok garip sadece bir gözü kayma yapıyor sadece. Diğer gözünde aynı lens kaymıyor.

kayanlensselmahanm.jpg

Ya ben ilk gün taktığımda c.tesi yani çok kayma yaptı.Hatta eşim kapa gözünü göz kapağının üzerinde parmağında kaydır yerine otursun dedi :)) Ne kadar doğrudur ama onuda denedim özellikle sol gözüm çok kaydı.İkinci gün kayma biraz daha azaldı.Önümüzde ki iki gün rutin kullanacağım ancak solisyon bulmakta problem yaşıyorum malum burası Erzurum ve Eczaneler kapalı bayram nedeniyle hava mualefetiyle de nöb. eczane aramadım.Solisyonu alınca iki gün deneyecem bakalım nasıl olacak.

bir de o kayma sorunu zamanla lens göze uyum sağladıkça göz küresinin şeklini aldıkça geçer cnm.. yeni oluduğu için kayıyorolabilir. zamanla oturur lensin.
livcim ben ice ve grafite arasındayım.. topazio quartzo düşünmüyorum çok opak onlar. cesaret edemem o renklere..

Didemciğim sana kesinlikle QUARTZO diyorum başka da bir şey demiyorum :lepi:

bebegim bana kalırsa grafite cok yakısır derim ice cok iddalı bir renk .. bak senin için bir fot koyuyorum iice ince sekerrrr... ice cok acık bir renk oldugu için kahverengi gozle uyumu pek hos olmamıs

bir gozde topazio digerinde ice var
...ben kullanan kısıye pek yakıstırmadım sen ne dusunuyorsun ?

topazioymezclaicemelhid.jpg

Arkadaşlar Quartzodan korkmayın derim.Çok da kötü değil.Bu renkde de doğal gözleri olanlar var.ınanın gözde açık yeşil duruyor aslında çok normal bir renk.Eşim benim bu saç ve gözlerle yabancılara benzediğimi söyledi :) (Saçlarımı da yeni boyattım tamamen bir imaj değişikliği yaptım)

X