Son adet tarihim 30 eylüldü halen adet olmadim ?? Gec döllenme olabilirmi??

dilos42

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2021
295
135
26
Merhaba hanimlar,
30 ekim adetlerimi bekliordum olmadim ve halen bisey yok. Gecen ay ovulasyon testiyle 2 kez yumurtladigmi tespit ettim. Bi 14 ekimde bide 21 ekimde. Gec döllenme olabilirmi sizce?? Idrar testlerim negatif malesef adetten 4 gün oncede kan vermistim oda negatifti. Gec döllenmeyse kanda ne zaman cikar kac gün daha beklim sizce ? Normalde adetlerim düzenlidir hic gecikmedi 🙈🙈

Merhaba hanimlar,
30 ekim adetlerimi bekliordum olmadim ve halen bisey yok. Gecen ay ovulasyon testiyle 2 kez yumurtladigmi tespit ettim. Bi 14 ekimde bide 21 ekimde. Gec döllenme olabilirmi sizce?? Idrar testlerim negatif malesef adetten 4 gün oncede kan vermistim oda negatifti. Gec döllenmeyse kanda ne zaman cikar kac gün daha beklim sizce ? Normalde adetlerim düzenlidir hic gecikmedi 🙈🙈
Canım aynısı bendede oldu 28 Ekim'de benimdi testler negatifti kadın doğuma gittin kanda verdim negatif çıktı kirs oldugunu söyleşi ve adeta olmak için ilaç verdi hala olmadım ilaç bitmak uzere

21 ekimdeki yumurtlamadan hamile kaldıysanız artık çıkar normal gebelik testinde de.

Canım aynısı bendede oldu 28 Ekim'de benimdi testler negatifti kadın doğuma gittin kanda verdim negatif çıktı kirs oldugunu söyleşi ve adeta olmak için ilaç verdi hala olmadım ilaç bitmak uzere
Hm dogrudur cnm ama adet tarihinden 4 gun evvel giitim doktora ultrasyonda hersey iyi dedi kAn negatifti ve bugun tam 6 gun gecikmenin.

Kardeşimde geç döllenme olmuştu.
Sat’ı 10 kasımdı. 28 -31 Aralık’ta test yaptığında negatif çıkmıştı.
En son 4 Ocak’ta çift çizgi gördü. O gün kan testi yaptı değeri çok düşüktü. Baya bir geç döllenmiş hatta😅
Sat Kasım 10 olmasına rağmen 31 Ağustos’ta doğdu çocuğu. Normalde Ağustos ortası gösteriyordu uygulamalar. Ama takip eden doktor geç döllenmeye göre gebelik takibini yapmıştı.
Bence biraz daha bekleyin derim ben

Kardeşimde geç döllenme olmuştu.
Sat’ı 10 kasımdı. 28 -31 Aralık’ta test yaptığında negatif çıkmıştı.
En son 4 Ocak’ta çift çizgi gördü. O gün kan testi yaptı değeri çok düşüktü. Baya bir geç döllenmiş hatta😅
Sat Kasım 10 olmasına rağmen 31 Ağustos’ta doğdu çocuğu. Normalde Ağustos ortası gösteriyordu uygulamalar. Ama takip eden doktor geç döllenmeye göre gebelik takibini yapmıştı.
Bence biraz daha bekleyin derim ben
Dogrudur walla, bekliyecem brz daha mecbur🤗🤗 hic gecikmedi adetlerim bu kadar 🙈🙈

Kızlar ben de en son 6 Ekim'de oldum normalde 28 günde birdi döngüm ama iki aydır 21 22 günde bir oldum yumurtlama hesaplayamadım ama sık ilişki oldu , belde ağrı hafif batma ,halsizlik oldu ama adet yok kan testim 1.4 doktor olmazsan tekrar yapalım dedi. Geç döllenme ihtimali var mı acaba. Kan testi 10 Kasım'da oldu.

X