Son Bahar - Star Tv

ayy kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

aynen haftaiçi sabah bakıyorum.... NUrselll bazen gözüme çok güzel geliyor...
kadının fizik felan çoook orantılı süper... Arttık Allah Serdar a bağışlasın derrmiişiiiimmm :)))))))

reklamı izledim... GAlip apar topar Sabiha yı yalı ya taşıyordu....
Sabiha da hak etti... kırsın dizini otursun yalı da bassın nikahı , doğursun çocuğuu... :)

balsuratım onun yerinde biz olcaz adama kene gibim yapışırız animallah ama o salak kıymetini bilmiyo kartlaşmış adam beğenmiş hamile bırakmış zenginlik sunmuş o salak gurur yapıyo aslında gurur değil salaklık

balsuratım onun yerinde biz olcaz adama kene gibim yapışırız animallah ama o salak kıymetini bilmiyo kartlaşmış adam beğenmiş hamile bırakmış zenginlik sunmuş o salak gurur yapıyo aslında gurur değil salaklık

Keyfii bilir sabihanınn ol olcak ona .Yakında galibin ortağııda hamile kalırsa şaşmam:roflol:

evet şimdi göreceğiz......

sabiha ne salaklık yapacak.... ay bu da boşandı işte adam karnında cocugu var..

ne bekliyosun evlen işte.. illa sezon finalini bekliyorlarr kesın

Yaaa kızlar bu Galip hamile bir kadına nasıl davranıyor sinir oluyorum.
Sabiha hamile, onu mazur görün biraz, arada saçmalıyor ama hamilelik psikolojisi.
Sizin bebeğinizin babası size böyle davransa hiç hoşunuza gitmez dimi.-tatlicadiarzu- heheh amma da kaptırdım,
Yazık Sabihaya, çıldırdı bak en sonunda tabak çanak herşeyi fırlattı.:teselli: yazık ona.

Nurseli ıdizi gördüm fragmanda..
Birde bebeğe bişeymi oluyor acaba.
Hee bide Galip yola gelcek sanırım..yerimseniben

ilk defa sabihanın kaynını taktir ettim ne güzel kolundan tuttuğu gibi aldı kızı o evden tam abilik yaptı yanii galibinde ağzının payını verdi sen sahipsizmi sandın bu kızı bu evden duvağıyla çıkacak dedi oooh olsun bu hafta mors olma sırası galipteydişakkıdı
ahh o kaynan ahh elime geçmesin:mymeka: fikretinki cevriyeyi bile solladı yaneee:eek:klava:

yaa vallahi bu

sabiha nın kaynanası da cok alem hakkaten.. düşman başına......

Sabiha nın annesi felan mı ortaya cıkacaka acepppp....

haftaya fragman da galip ağlıodu kemale sarılmış acaba sevinçtenmi yoksa bebege bişimi oldu ? bide artık barışsınlar yaa şu merveninde foyası çıksın ortaya .. babasına da dio gecici bi süreliğine verdim orayı dergiye demekki her an kapıya koyabilir kürşat beyi :)

Ya arkadaslar, biri bana Galip ile Sabihanin arasinin neden acildigini söyleye bilirmi acaba?

Diziye yeni bakmaya basladim öylesine takiliyorum ama merak ettim neden ayri eve tasindigini:uhm:

Simdiden cok tesekkürler Şeniz

galip sabihanın işine kendini çok kaptırmasından ve kürşat denen kişinin ilgisinin farkında olmamasından çok rahatsız oldu onu dergiden uzaklaştırmak istedi bırakmasını istedi sabihada o sarışın ortağından ayrılmasını onla iş kurmamsını istedi iki tarafta karşılıklı istekleri yerine getirmeyince araları açıldı canımbenneyaptımki

galip sabihanın işine kendini çok kaptırmasından ve kürşat denen kişinin ilgisinin farkında olmamasından çok rahatsız oldu onu dergiden uzaklaştırmak istedi bırakmasını istedi sabihada o sarışın ortağından ayrılmasını onla iş kurmamsını istedi iki tarafta karşılıklı istekleri yerine getirmeyince araları açıldı canımbenneyaptımki

Sagol canim benim, beni aydinlattin kaydirigubbakcemile5

Merak ettim, cünkü Galip bana yaptiklarindan sonra (Sabiha icin) diye bir simada bulundu, bende cok daha agir seyler oldu zannettim ...:1rolleyes:

ben haftaya olan fragmanını izlemedim tüh kızlar sabihanın annesi ölmemişmiydi bence ruhsarın annesi gelecek nurseli idizi gördüm bir arkadaş demiş ya ya ruhsarın annesidir yada nurselin annesi ölmüştü ya halası teyzesi filandır mutlaka yada mervenin bişeysidir bakalım kimin nesi a kürşatın eski karısı çıkmasın bide haha sabihaya gıcık olurmuş kötülük yaparmış.

valla şaşmamak lazım erkekler sabiha için didişio kadınlarda kötülük yapmaya çalışıo ama ben şu merveye uyuz oluorum yaa adamın onu sevdiğini bile bile gidip sokulmaya çalışıo üstelik bebekleri olucak ayıp yaa hiç insaf kalmamış ..kürşatta en başta sabihaya karşı öle deildi sonradan oldu.. umarım bu nurseli idiz iyi bi karakter olarak girmiştir.. kötülerden bıktık ..

bence nurseli idiz anne manne rolünde değil kızlar ayy neden hatırlamıyorum şu adamın adını sabihanın kaynının sözlüsü hani sabihanın diyeyim gömcesinin kocasıyla kaçan beyaz demişti dersiniz.....-tatlicadiarzu-

X