Son Bahar - Star Tv

Sabiha da iyice baydı kadın bişeyden mutlu olmuyor diziyi ara ara izlesem de sürekli aynı yerde sayıyor bitsede gitsekmirmirmirmir

aa kızlarr ilk kez heyecanlı gördüm diziyii..

sabiha dogurmuş oglunu bebek tehlikede olabilir .. nurseli idiz de barii sabiha nın annesi olsaydı yaa...

şimdi memo iyice bölünecek.. nyse bırazdan başlıyacak

bende biraz netten izledim sonuna kadar izleyemedim patronlarım geldi ama galiple araları düzelio sanırım şimdi de serdar bitti kürşatın devri başladı allaım yaa şunların başı bi kurtulmuo beladan ...

onlar da herseyı ayarlamışlar serdar ı halıya sarıp atmışlar...
bir cep telini mi almamışlar .. oo kadınla kaynanasını ve melek i hapse tıksınlar bence

serdar ölmedi ormana attıklarında yuvarladılar daha sonra serdarın elini oynattıgını gördüm, bide serdarın bütün eşyalarını telefonuda dahil bi poşete toplayıp koyduklarınıda biliyorum. ne tuhaf 1 gün boyunca serdar bıçaklanıp yatıyor ve nasıl oluyorsa ölmüyor film işte

evet sonunda serdar hortladı gercekten de....
dizi bıraz sessız gecıyor... entrika var ama sankii diğer dızılere göre ağır bı havası var.

ayyy üzüldüm kadıncağıza be uyuz oluyodum ama evladını kurtarmak için attı kendini ateşin önüne yaşına başına bakmadansenağlama

ya bende şimdi izledim netten ay neler oldu öyle yaa bu sabiha hiç gün yüzü göremicek garibim.. kesin bebegi kürşat kaçırıyodur serdar da annesiini vurdu biride yavrusunu alır aman yaa biraz da ii şeyler olsun fragmanda bi ara siyah saçlı bi kız göründü o neciydi kimdi o gören varmı .. mervede sessiz duruo ama oda birden patlar şimdi .. bide gülşen evleniyo sanırım ama evinin bahçesinde ona bişi olcak ne öle bi hava vermişler sanki düşcek gibi ..

sezon başlangıcını izleyen yok sanırım ben biraz baktım ama anlayamadım herkesin hayatı deişmiş bizim galip gitmiş yerine başkası gelmiş hayal kırıklıgına ugradım resmen ne umduk ne bulduk ..herşeyde soru işareti kalıyo nursele noldu düğünden sonra bunlar evli kalmadımı hiç maşallah yani bebek 1 yaşına gelmiş 6 aydır görüşmemişler falan çok saçmalamışlar yaa ..

ben bu diziyi çok seviyorum ya bagımlısıyım.
Nursel tedavi gördügü klinikte yatıyor halasabiha ve galibin nikah töreninde nurselin yaptıgı cadılık yüzünden sabiha ve galibin bebekleri elinde vuruluyor sag elinden.bu durumudan dolayı sabiha galibi suçluyor ve hayatımızı mafvettin diye tartışıyorlar.ve ayrılıyorlar.sabiha ve kemal aynı işte bi yaz okulunda çalışıyor.mervenin abisi gelmiş ve kızkardeşinin intikamını almaya çalışıyor ve kürşatı öldürterek intihar süsü verdiriyor .galibe sıra geldi ve ona büyük düşmanlık besliyor.bu arada galibin villasına bi komşu geliyor yan villaya.güzel bir bayan annem dizisindeki bakanın metresi.kadın galipten çok hoşlanıyor.arkası yarın

Son düzenleme:
evet sonbarımız başladııı:eek:galipin yeni imajıı iğnrenşş öğğkaydirigubbakcemile3sabihada depresyonlarda sulu gözkaydirigubbakcemile3

X