Son denemem 😥 Evlatsiizligi kabullenmek😥

Farkli ne yapmis onla gorusebilir misiniz Eurofertim hangi Dr?Bir yumurta mı çıkıyormuş sadece.Kacinci güne gitmiş pgt yaptırmış mi?Dr transferde ne tedavi vermiş sorabilir misiniz.Gum özellikleriyle ogreebilir misiniz acaba?Aynıysa kader diyeceğim.İstanbuk imkanlar daha iyi bizim taşra bukadar oluyor aslında Coğrafya kaderdir gerçektir.
Bi tanıdıgımızın görümcesiydi canım. Ben tanımıyorum ama arkadaşıma sorarım. Onlar yıllarca tüp bebek denedi gitmedikleri doktor kalmadı ikisininde ben Arkadaşımda tüp bebek yaptırdı görümceside. Ben de ona sordum hani doktor önerir misin diye. Hatta görümcesinin 2. Bebeği doğall oldu diye biliyorum.Yine bir soracağım. Çünkü çok fazla uğraştı onlar. Eurofertil i söyledi orada oldu diye ben de orayı hiç duymamıştım araştırmadım öyle kaldı. Bahçeciye gittik eşimin doktoru orada diye. Notlarıma bakarım bi hangi doktoru söylemiş not almıştım sanki

Yokmu benim gibi son denemesini yapıp bu defteri kapatan .Nasıl başa çıktı Neler hissetti Benim kadar kötü oldumu.Gogsum ağrıdı tüm gece vücudum sızladı uyuyamadım hiç.İse gidecek gücüm yok.Bu haftada evde olmak istiyorum Sakinleştirici içtim iki tane umarım işe yarar.
Allah yardımcınız olsun hep aynı dertten içimiz yanıyor.

X