Son noktadayim. Yorumlara gore hareket etmek istiyorum. Lutfen objektif bir sekilde degerlendirir misiniz?Konu uzun.

Kocanız tam bir pislik onu geçtim de sizin de ilgiye ve sevgiye ihtiyacınız var. Kocanızdan ilgi ve sevgi görmek için bi umut kırıntısı arıyormuşsunuz gibi. Ama bu adamdan olmaz. Boşan ve kendine yeni güzel bir hayat kur. Umarım değerini bilen biri karşına çıkar boşandıktan sonra

Vallahi size tavsiye vermek isterdim. Ama siz de en az sapık kocaniz kadar suclusunuz. Üzgünüm.

Bu sapık adam bir okulda müdür. Defalarca ses kaydı, görüntü alıp adamı ifsalama, şikayet imkanı varken sırf dünya kıytırıgi evliliginiz devam etsin diye susuyorsunuz. Bir suça sessiz kalmak da o suça katılmaktır. Günün birinde bir kız çocuğu bu adamın tacizine maruz kalırsa su an sessiz kalan sizin de suçunuz. Ustelik siz de egitimcisiniz.

Konuya mantikli yaklasirsak, evlilik mutlu olundugu surece devam etmesi gereken bir sey. Beni mutsuz ve hasta mi ediyor, kibarca bir bye bye.
Bu saçma tip icin cektiginiz acilara, aldiginiz kilolara, kullandiginiz ilaclara deger mi?

Tamam bekara koca boşamak zor ama eğitimsiz aile desteksiz kadınların 20 küsür yıl sonra bosandigini gördüm çevremde. Hepsi şu an daha mutlu. İyi ki bosanmisim diyorlar. Bu insanlar fabrikada, evlere temizlikte çalışıp hayatlarına devam ediyorlar. Sizin mesleğiniz var yaşınız genç bu adamda takılı kalmanız neden ?
Yaşlılığı hiç çekilmez o adamın azgın teke olur çıkar. Evliyken bize yavsayan adamlar oluyor. Başta ay yazık karısına diyoruz ama genelde eşler sizin gibi farkında her şeyin. Boşanmayarak kocalarınıza izin veriyorsunuz. İğreniyorum öyle adamlardan.

Vallahi size tavsiye vermek isterdim. Ama siz de en az sapık kocaniz kadar suclusunuz. Üzgünüm.

Bu sapık adam bir okulda müdür. Defalarca ses kaydı, görüntü alıp adamı ifsalama, şikayet imkanı varken sırf dünya kıytırıgi evliliginiz devam etsin diye susuyorsunuz. Bir suça sessiz kalmak da o suça katılmaktır. Günün birinde bir kız çocuğu bu adamın tacizine maruz kalırsa su an sessiz kalan sizin de suçunuz. Ustelik siz de egitimcisiniz.
Bir çocuk taciz edilse susmaz bence konu sahibi o kadar da değildir yani. Anlattığına göre kimse de adamın ilgisinden rahatsız değil maşallah.

Konuya mantikli yaklasirsak, evlilik mutlu olundugu surece devam etmesi gereken bir sey. Beni mutsuz ve hasta mi ediyor, kibarca bir bye bye.
Bu saçma tip icin cektiginiz acilara, aldiginiz kilolara, kullandiginiz ilaclara deger mi?
Evet ya her ilişki öyle değil mi zaten. Sanki anamızın karnından beraber doğmuşuz da beraber öleceğiz kocayla. İnsan kardeşiyle bile yeri geliyor görüşmüyor. Koca da koca bırakmıyorlar illa ki birlikte olecekler

Herkese çok çok teşekkürler. Kafayı yiyecek gibiyim. Beraber dışarı çıkamıyorum. Sürekli onu izliyorum. Ne yapacak... kime bakacak diye izlemekten takip etmekten yoruldum. Birlikte yemeğe gidiyoruz. Sürekli etrafı sağı solu izliyor. Ben de nereye kime bakıyor kontrol etmekten yoruldum.
Ben adamı uykusunda konuşturmaya çalışırdım ağzından laf almak için tam rem uykusunda 🤣
Sürekli bakıcı gibi kontrol etmekten gına gelmişti. Asla duzelmiyorlar. 2 ay sonra gelir buraya tekrar konu açarsın. Düzelmeyecek.
Sevilmeyi bebek gibi ilgiyi hak ediyorsun sen. Odun mu yontacaksin 15 yıldan sonra

Bir çocuk taciz edilse susmaz bence konu sahibi o kadar da değildir yani. Anlattığına göre kimse de adamın ilgisinden rahatsız değil maşallah.
Bence potansiyeli cok yuksek. Bir şeyin sonunu gormek icin masum bir canın yanmasını beklemeye gerek yok.
Zaten hali hazırda öğrenci kızların evini rontgenliyor. Yani suç işliyor. Bunun ses kaydını alsa bosanir da şikayet de eder. En azından bu sapıgin aile babası imajı sarsılır.

Bence potansiyeli cok yuksek. Bir şeyin sonunu gormek icin masum bir canın yanmasını beklemeye gerek yok.
Zaten hali hazırda öğrenci kızların evini rontgenliyor. Yani suç işliyor. Bunun ses kaydını alsa bosanir da şikayet de eder. En azından bu sapıgin aile babası imajı sarsılır.
Ben hiç o ışığı görmüyorum bu kadında. Bir de ders işlemeyip adamın izini sürüyormuş okulda. Ne demek dersi bırakmak ya? Bu sitede öğretmenlerin açtığı konular beni meslekten soğutacak az kaldı skdkdkkd

Tam bir aldatan koca işte bu nerde görsem tanırım. Ben de evlenirken açıktım sürekli kapanmamı istedi. Ben kapandım kendisi namazı bıraktı, cumayı bıraktı, alkol falan almaya başladı. Yani konu din ya da siyasi değil. Oraya girmiyorum. Sen eşini değiştirip ondan sonra bambaşka birine dönüşemezsin. Burda başlıyor ahlaki sorunları. Bana karışmasaydı kendi de özgürce yaşasaydı.
Sonra da aldatmaları falan başladı işte. Bu tür eylemler hiçbir insana yakışmaz ama özellikle bazı sektörlerde daha iğrenç duruyor. Eğitimci birinin bu tür sapkınlığı iğrenç yani. Bendeki de beni her türlü her meslekten kadınla aldatmış. Ama en çok ben bekar bir öğretmene şaşırmıştım. Kala kala evli 2 çocuklu bir adama mı kalmıştı?
Senin yerinde olsam onu kesin boşardım. Ki be borç batağında 2 küçük çocukla biri de bebek boşadım. Sonra terapilere başlar spora başlar kendime odaklanırdım. O hayatını yaşayıp, iğrenç sapkınlıklarıyla hayatına devam edip eğlenirken sen de onu takip edip, gün geçtikçe ilaç dozunu artırıp, kilo da alarak ömrünü mü çürüteceksin? Neden???

Hiçbir şey olmaz çünkü o sapığa. Ben bir polisten boşandım. O da karakola gelen evli kadınlarla yasak ilişkiler yaşıyordu. Evli bir kadınla basılıp mahkemelik olmuş. Neyse a noktasından alınıp b noktasına verilmiş. Tabi ben bunu boşandıktan sonra öğrendim. Konudaki sapık diğer öğretmenlerle kırıştırıyor. Neyse ki çocuk tacizi yok. Umarım olmadan da belasını bulur o da onla kırıştıran kadınlar da

kız değer mi yahu sapık herif için şu yaşadıklarına?
Allah’ın sevgili kuluymuşsun gerçek yüzünü görmüşsün okulda.
Hiç şaşmayan hikayelerden biri. Eşinin türbana girmesini isteyen aşırı baskı kıskanç adam. Dışarıda flörtöz.
Ne buldunuz bu adamda. Neden her istediğini yaptınız? Neden antidepresan kullanıyorsunuz çoluğunuz çocuğunuz var annesiniz siz. Bu sapığı neden çocuklarınızdan öncelikli bir yere koydunuz?

Hiçbir şey olmaz çünkü o sapığa. Ben bir polisten boşandım. O da karakola gelen evli kadınlarla yasak ilişkiler yaşıyordu. Evli bir kadınla basılıp mahkemelik olmuş. Neyse a noktasından alınıp b noktasına verilmiş. Tabi ben bunu boşandıktan sonra öğrendim. Konudaki sapık diğer öğretmenlerle kırıştırıyor. Neyse ki çocuk tacizi yok. Umarım olmadan da belasını bulur o da onla kırıştıran kadınlar da
Kiz öğrencilerin evini rontgenliyor, disarida genc kizlarin poposuna bakiyor. Yoksa okay sadece yasiti öğretmenlerle kirıştırmak değil.

Adami
Onu şikayet edemez ki maalesef. Poposuna baktı evine baktı derse somut delil isterler. İftira ediyor hasta der. Somut şeyler gerek
Adamin konuşmalarıni kaydedip etsin. En azindan sonuc cikmasa da aile babasi imaji bozulur, bu kadar rahat bu kadar umarsiz gencecik kadinlarin evini gozetleyemez.

Bence kredisi dolmamıs daha. En bastan dolmus ama siz uzatmıssınız. Ne gerek var bırak gitsin kafanı takacgın vir adam olmaz naptı netti kime asıldı kimle flortlesti dusunmene gerek kalmaz oh rahat kafa. Kendime de bi ceki düzen verdin mi tamam işte mis gibi

15 yillik evliyim. Cocuklarim var. Eşimle aynı iş yerinde çalışıyoruz. Kendisi idareci. Eşime herkesten herseyden çok guvenirdim. Ta ki ayni iş yerinde çalışmaya başlayana kadar. Kendisini çok iyi tanıdığımı düşünürdüm.
Namazında niyazında, ağırbaşlı, kadinlara karşı mesafeli olarak tanırdım.
Bana karşi çok ilgisiz bir adamdı. İşten çıkar eve gelir , tv karşısında vakit gecirirdi. Sohbet falan etmezdi. Günün nasıl geçti sorusuna tek kelimelik yanıtlar verirdi. Doğru düzgün hiç konuşmazdı.
Iyi özellikleri ev işlerine yardımcıdır. Yemek yapar. Kendi ütüsünü kendi yapar. Cocuklar küçükken onlarla daha çok ilgiliydi. Cocuklar büyüdükçe bu ilgi azaldı. Şu anda benim yönlerdirmelerimle birseyler yapmaya çalışıyor.
Eşimle aynı iş yerinde çalışmaya başlayınca yaklaşık 2 sene birbirimizi okulda rahatsız etmedik. Onun bir arkadaş grubu vardı. Onlarla vakit gecirirdi. Hiçbir zaman bir kere bile beni yanına çağırdığını, önemli bir iki şey dışında sohbet ettiğimizi hatırlamıyorum. Bu iki sene içinde eşimi çok iyi gözlemledim. Evde tek kelime etmeyen adam okuldaki bayan arkadaşlarla çok da güzel sohbetler ediyordu. Eşim surekli bayan arkadaşlara şakalar yapıp gulusuyorlardi. Eşim sürekli onlara takiliyordu.
Bu olay yavaş yavaş tuhafıma gitmeye başlamıştı. İki senenin sonunda okula başka bir bayan ogretmen atandı. Eşim ona da takılmaya basladi laflarla şakalarla. Eşim yanından geçiyor kızın; kıza iyi dersler diyor kız aşırı gülüyor. Sürekli gülüşmeler. Bu durumdan rahatsız olduğumu eşime söyledim. Kendini geri çek dedim . Ama bir türlü yapmadı. Kızla başbaşa oturup , muhabbetler etmeye devam etti. Tabi bu arada ben rahatsızlandım. Eşim yüzünden depresyon,takıntı tedavisi gördüm ve yaklaşık 30 kilo aldım. Bu sürede hiçbir şekilde bana yardımcı olmadı. Dersi bırakıp surekli kocami takip etmeye başladım. Kendimi tanıyamaz hale gelmiştim. Ama kocam kendinde hiçbir suç görmüyordu. Doktora gidiyordum. İlacın dozunu artiriyordu. Eşim surekli bana kızıyordu ilacın dozu artti diye.
Okuldaki bir diğer hocaya aynı bana seslendiği gibi sesleniyordu. Flortleserek konuşmalar falan...
Dışarı çıktığımızda surekli mini etek , şort giyenlerin poposuna bacağına bakıyordu. Niye böyle yapıyorsun dediğimde ben yüzlerine bakıyorum diyordu kızların. Evlenmeden önce açıktım kapan dedi kapandım. Azicık bileğim gözükse hemen laf eden adamdı.
Sonra alt katimiza iki ogrencisi taşındı bunun . Kızlar kalin perde kullanmiyordu. Sürekli onları dikizlemeler falan... yüzüne vurdugumda farkında değilim diyordu. Kızlar birsey icin kapıya geldiklerinde canımli konuşmalar falan..Rahatsız olduğumu dile getiriyorum. Tamam dikkat edeceğim diyordu. Aradan biraz zaman geçtiğinde bu sefer cep telefonunda tangali bikinili kızlara baktığını gördüm. Yine kavga kıyamet koptu. Niye böyle yapıyorsun diye sorduğumda vajinan geniş diyordu bana. Yilmistim artık. İki kere avukatla görüştüm. Ama bir şekilde hal ve hareketlerine dikkat edeceğine inandırdı vazgeçtim. Okuldaki hiçbir bayan öğretmene hocam ya da hanım diye hitap etmiyordu. Hep isimleriyle hitap ediyordu.
En son olay ise okulda bir başka bayan hoca var. Eşim kendisinin mudur yardımcısı olmamasına rağmen günde 5 kez her şeye eşimi arıyor. Mesai dışında veliyle sorun yaşıyor eşimi arıyor. Müdürü ya da kendi mudur yardımcısını arayabilir. Ama yapmıyor. Okulda öğrencisinin sulugu kayboluyor eşime geliyor. Sürekli yanımda eşimi övüyor.Eşiyle esimi surekli kıyaslıyor. Piknik tarzı birsey düzenliyor sınıfça. Mudur beyde geliyor, kendi mudur yardımcısı da geliyor ama eşimi görünce şimdi dünyanın en güzel tabağını hazirlayacam diyor. Sürekli buna benzer şeyler yaşanıyor. Eşim olacak adama mesafeni koy diyorum ama yine yapmıyor. Yüz verme diyorum . Merhaba dışında sadece işini yap geç diyorum. Gereksiz muhatap olma diyorum ama yine yapmıyor. Yanımda kızla muhatap olmuyorsa kız bundan mesajla birsey istediğinde eşim tarafından gereksiz lafı uzatmalar , gülme emojileri falan.. Artık yıldım. Bu sebeplerden ötürü 2. Kez ilaca başladım. Kafam hiç rahat değil. Kafamda sürekli eşim olacak adam. Acaba şimdi ne yapıyor diye düşünmekten yoruldum. İlaçların yan etkisi yüzünden uyuyamıyorum. Gece 1 de uyanıp sabaha kadar düşünüyorum. Kafamda sürekli esimin yaptıkları.
Ne olur bir akıl verin . Esimin bende kredisi doldu artık.
Hanımefendi. Mesleğiniz var. Millet 3 işte çalışıp çocuk büyütüyor. Eminim eski halinize dönecek, ilaçları da bırakacaksınız. BOŞANIN.

X