Erkek İnfertilitesi sonuc yorumlarmisiniz

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

denizz5

Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2015
337
108
Fotograf yukleyemedim kizlar sonucu yaziyorum bilen birisi yorum yaparsa sevinirim.

Skrotal rdus, power doopler perfüzyon mapping
gri-skal incelemede:
Her iki testis intraskrotal yerlesimlidir.
Sag testis boyutlari 30x20x16 mm,sol testis 30x18x16mm olculmustur. Testis parankimi heterojendir. Parankim icinde solid ya da kistik saptanmamistir.
Her iki epididim normal gorunumdedir.
Pampiniform plekus venöz kalibrasyon normaldir. Valsalva ile reflu izlenmemistir.
İntraskrotal sivi miktari normaldir.

Renkli dupleks doopler incelemede:
R testis:Rİ: 0,52
L testis:Rİ: 0,50

Power doopler perfuzyon calismalarinda :
Her iki testiste belirgin hipoperfuzyon izlenmistir.

Sonuc: her iki testiste parankimal heterojenite ve hipoperfuzyon

ayrintili ultrasyon testi sonucu yardimci olurmusumusunuz

Fotograf yukleyemedim kizlar sonucu yaziyorum bilen birisi yorum yaparsa sevinirim.

Skrotal rdus, power doopler perfüzyon mapping
gri-skal incelemede:
Her iki testis intraskrotal yerlesimlidir.
Sag testis boyutlari 30x20x16 mm,sol testis 30x18x16mm olculmustur. Testis parankimi heterojendir. Parankim icinde solid ya da kistik saptanmamistir.
Her iki epididim normal gorunumdedir.
Pampiniform plekus venöz kalibrasyon normaldir. Valsalva ile reflu izlenmemistir.
İntraskrotal sivi miktari normaldir.

Renkli dupleks doopler incelemede:
R testis:Rİ: 0,52
L testis:Rİ: 0,50

Power doopler perfuzyon calismalarinda :
Her iki testiste belirgin hipoperfuzyon izlenmistir.

Sonuc: her iki testiste parankimal heterojenite ve hipoperfuzyon

ayrintili ultrasyon testi sonucu yardimci olurmusumusunuz
Canım biz çektirmek o yuzden anlamıyorum

Bizde çektirmedik ama senin için biraz araştırdım.sağ testiste kan akışı daha fazla solda biraz daha azmış.birde her ikisinde de kan akışında azalma varmış.geçmiş olsun.

Bizde çektirmedik ama senin için biraz araştırdım.sağ testiste kan akışı daha fazla solda biraz daha azmış.birde her ikisinde de kan akışında azalma varmış.geçmiş olsun.
Ben telden girebiliyorum o yuzden pek bir bilgi bulamadim. Peki bi cozumu varmiymis acaba sali yada carsamba gidecegiz dra ben meraktan oluyorum yaa

Ben telden girebiliyorum o yuzden pek bir bilgi bulamadim. Peki bi cozumu varmiymis acaba sali yada carsamba gidecegiz dra ben meraktan oluyorum yaa
tedavisini bilmiyorum ama aklıma hemen ısırgan tohumu geldi bence işe yarar.hangi doktora gidiyorsunuz Kaan aydosmu?

buldum eşinizin rahatsızlığına varikosel deniyor.ameliyatla tedavi oluyormuş çoğunlukla.

Sagol canim insallah cok korkuyorum ama
korkma tatlım bu ameliyatı yeğenimin eşi geçirdi, kolay Bi ameliyatmış şimdi minnak Bi oğluşları var hemde.
benim eşimdede genetik bir sorun varmış ama anlayana kadar boş yere iki ameliyat geçirdi.halada tüp bebekle uğraşıp duruyoruz 6yıldır.

korkma tatlım bu ameliyatı yeğenimin eşi geçirdi, kolay Bi ameliyatmış şimdi minnak Bi oğluşları var hemde.
benim eşimdede genetik bir sorun varmış ama anlayana kadar boş yere iki ameliyat geçirdi.halada tüp bebekle uğraşıp duruyoruz 6yıldır.

Cok sagol canim icimi rahatlattin valla insallah sizde mutlu sona ulasirsiniz canim

X