Kontakt Lens Sophistic Lenslerim (Mavi)

karamelka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2010
20
0
29
Herkese Selam :)
Solotica ya kafamı takmış olmama rağmen nasip Sophistic miş :) Satan adam kendinden başkası lens olduğunu anlamaz dedi gerçektende banada öyle geldi işte fotoğraflar :)
Ve fotoğraflar akşam ışığın altında çekilmiştir...
Sophistic - Magic Blue (Kendi gözlerim koyu kahve)

Son düzenleyen: Moderatör:
resimde öyle görünüyor olabilir ama bana normalde damarlı gelmiyor ama birçok yerde b&l ve sophistic lenslerin damarlandığını okumuştum...

yok canım kesinlikle damar konusunda bausch lomb la yarışamaz :KK53: bununki hafif belli belirsiz bausch lombun yanında

cnm gerçekten dogalmış. güzel olmuş.. fiyatı ne kadar bide yıllık mı bunlar aylıkları da var mı? ben fresh look kullanıyorum ama gözüm kahverengi ve renk çok belli olmuyo ve lens olduğu çok anlaşılıyo.. bide gözüme çok batıyo lens. bunun kullanımı rahat mı?

Bende freshlook kullandım haklısın bu lensler yıllık 200 civarı... İlk taktığımda hafif rahatsız oldum çünkü ne zamandır lens kullanmıyordum ertesi gün okula giderken taktım neredeyse yok gibiydi benim için hiç batma falan yaşamadım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim :)
Bu arada bunu dedim ve bugün lensi gözüme kaçırdım neyseki göz kapağımı biraz ovuşturunca yerine geldi :)

sophistic magic green de magic blue da süper gerçekten, soloticadan da memnun kaldım gerçi ama sophistic 1 yılın sonunda bile - 6 derece miyop olmam sebebiyle her gün kullanmama rağmen- hala konforluydu, soloticalar biraz daha çabuk deforme olma eğiliminde sanki..

sophistic magic green aldım bende.2 çifti 450 ye geldi.yıllık ikiside ve dereceli.denememe izin verdiler aldığım yerde.çok begendim çok doğal durdu.gözüm koyu kestane bu arada.. :))))

sophistic magic green aldım bende.2 çifti 450 ye geldi.yıllık ikiside ve dereceli.denememe izin verdiler aldığım yerde.çok begendim çok doğal durdu.gözüm koyu kestane bu arada.. :))))

Nerden aldın canım lenslerini? Deneme yapabileceğimiz bi yer biliyorsan paylaşırmısın lütfen. Teşekkürler.

Ben de sophistik kullaniyorum 3 yildir. Green, blue, gray var ve hepsi de koyu kahve gozumde super duruyordu. Batma kuruluk yoktu. Hepsi dogaldi ama en dogali greendi. Simdi bi solotica deneyecegim cok iyi seyler okudum burda, begenmezsem sophisticle devam.

ınternetten sipariş verirseniz çok daha uyguna gelir lensler ben çiftini 200 tlye aldım sophistic magic blue yıllık numaraları. lensmarket çok güvenilir bi site lens konusunda

canım foto koyarmısın noooooolurrrrr green resmi hiç yok nette waicon diye aratıyoruz ama o da sophisticle aynı mı bilmiyoruz tam olarak :KK43:

Herkese Selam :)
Solotica ya kafamı takmış olmama rağmen nasip Sophistic miş :) Satan adam kendinden başkası lens olduğunu anlamaz dedi gerçektende banada öyle geldi işte fotoğraflar :)
Ve fotoğraflar akşam ışığın altında çekilmiştir...
Sophistic - Magic Blue (Kendi gözlerim koyu kahve)
Erden aldiniz

X