Soru....Yapışkanlı folyo ile mutfak dolapları

arkadaşım, dün mutfakta kabarıyor dedi. annesi yapmış, uzun vadede kullanamazsın dedi. kafam karıştı şimdide , ya kabarırsa, bak sökmeside zormuş...:uhm:ne yapsam ki. ne kadar oldu senin yapalıo ve sorun yaşıyormusun?

arkadaşlar sanırım benim mutfak dolabıma kapladığım kağıtlar 5 senelik vardır. yemek buharlarından geçtim dolabın altında ,yani bankonun üstüne sürekli çaycım açıktır. buna rağmen en ufak kabarma ,kalkma olmadı. temizliğinide zaman zaman çamaşır suyuyla bile yapıyorum.dolaplara sinen yağlar olmasın diye.

ama dikkat etmeniz gereken mutlaka
1. zeminin düzgün olması
2. si hiç hava boşluğu kalmaması .

sökme konusunda birşey diyemem .ben zaten sökmeyi düşünmüyorum.zira altındaki dolap çok koyu iğrenç bir yeşil.
aslında yatak odası dolaplarına da düşündüm ama dolaplarım girintili çıkıntılı .onlarda olmaz.

almak isteyenler duvar kağıdı satan yerlere yada muşamba masa örtüsü vs. satan yerlere bakabilirler. fiyatları da daha uygundur oralarda. hem de çeşitleri boldur.

ya arkadaşlar yapanlar lütfen resim iklesinler...
bende taktım mutfak dolaplarım dümdüz bembeyaz :KK43:
mutfağım ise amerikan nutfak diyorumki dolapları turuncu yada yeşilmi yapsam yoksa koyu kahverengi dalanmı?
valla elimde olsa birazda cesaretim olsa beyaz renkli gümüşlük takımımı bile kaplarım nasıl pişmanım beyaz aldığıma...

resim ekleyin lütfen bize fikir olur en azından!

iyide bunun bi resmii olsa daha ii bi fikir olurdu diye düşünüyorum bende herkez gibi en fazla 10 dk. nızı alıcak resmi çekmek pc ye atmak ve siteye eklemek görsel olarak bakalımda güzelmi süpermii öle karar verelimm

hanımlar okuyunca bendede ampüller yanmaya başladı. lütfen şu kagıtları nerden alacagımızı yazın bende odamın dolabını kaplamayı düşünüyorum artık baya eskidi.. belki renkli birşey kaplarsam kardeşim de dolabımı kullanmaktan vazgeçer. koçtaş tan yada migrostan alırken bu kagıtları hangi bölüme bakmam gerekiyor normal kaplık degil sanırım. ismini yazabilirmisiniz lüffen..

kapilarda kaplanirmi acaba....cok guzel bi fikir .:sm_cool:..
hemen adini aldim ilk firsatta bakicam ama bide resimler gorsem daha iyi bulurum sanirim..

akşama resim eklemeye çalışırım ama benimkiler çok eski artık . en az 4 yıl falan oldu sanırsam .
nereden bulacağınıza gelice Koçtaş , Praktiker gibi yapı malz. satan yerlerin duvar kağıdı bölümlerine , yada sırf duvar kağıdı satan yerlere bakabilirsiniz.

ya arkadaşlar yapanlar lütfen resim iklesinler...
bende taktım mutfak dolaplarım dümdüz bembeyaz :KK43:
mutfağım ise amerikan nutfak diyorumki dolapları turuncu yada yeşilmi yapsam yoksa koyu kahverengi dalanmı?
valla elimde olsa birazda cesaretim olsa beyaz renkli gümüşlük takımımı bile kaplarım nasıl pişmanım beyaz aldığıma...

resim ekleyin lütfen bize fikir olur en azından!
İlk sayfadan beri okurken hep acaba yemek odası takımım kaplanmazı diye aklımdan geçirdim benımde tam tersi çok koyu kahve rengı ozaman nasıl almışım şimdi hiç beğenmiyorum ..

Ben geçen ay sofra dergisinin verdiği yağışkanlı folyoları almıştım
defter kutu falan kapladım parlak altın rengi...
annemlerin kullanmadığı bir buzdolabı var onu da kırmızya kaplamayı düşünüyorum

şu 1 milyoncularda da 2 ytl 'ye satıyorlar bunları
koçtaşta çeşit çok tabi

canım tam edını bılmıyorum yapı marketlerde var tekzen kipada migrosta, hatta pazarda gördum masa örtülerı paspaslar satan bır tezgahta hemde benım aldıgımın yarı fıyatına kaç mt istersen veriyordu.

bu arada benım şifonyerın bıtmıs hali geç koydum ama kusura bakmayın..

ImageShack - Hosting :: 20749037tx1.jpg
ImageShack - Hosting :: 88665663nu1.jpg

örnek görmek isteyenler yeni açılmıs bır konu var ""13,00 tl ye mutfagım değişti"" diye oraya bakmalısınız cok guzel olmuş..

bende kapladım kızlar tansaştan aldım 1.750 harika oldu fotoğrafları ekleyebilirsem paylaşırım

canım tam edını bılmıyorum yapı marketlerde var tekzen kipada migrosta, hatta pazarda gördum masa örtülerı paspaslar satan bır tezgahta hemde benım aldıgımın yarı fıyatına kaç mt istersen veriyordu.

bu arada benım şifonyerın bıtmıs hali geç koydum ama kusura bakmayın..

ImageShack - Hosting :: 20749037tx1.jpg
ImageShack - Hosting :: 88665663nu1.jpg

canım cıvıl cıvıl ve çok şık olmuş bayıldım ..eline sağlık..delikafadulden

bende yatak odama yapsammı acaba ...yakında evden çıkıp kiraya gidicem acaba taşınıncamı yapsam .taşınırken zarar görür belki ..ama kararlıyım yapıcam..benim komşumun ocağının cam kapağında var.. 6 yıldır ordaymış düşünün sürekli silinir o cam , ciflenir hala yıpranma yok..

gerçekten çok hoş olmuş yaa, ben lojmanda oturuyorum, biraz eski bi yapı haliyle, gömme dolapları var, krem renkli, modası geçmiş bi görüntü var, acaaba oralara yapıştırsam nasıl olur bunlardan, bi de ne diye isticez, yapı marketlerde bulunurmu ki

Arkadaşlar mutfak dolaplarım çirkinleştiği ve beni sıktığı için koçtaş'dan yapışkanlı folyo almaya karar verdim.Ağaç mobilya desenli olanlardan alıcam.1,5 sene önce ocağın yanındaki duvar yağlanıyor diye bu folyodan yapıştırdım,çok memnun kaldım.Bu fikrim sizce nasıl,daha önce uygulayan ve memnun kalan var mı?

Canım biz mutfaka tezgahın karşı fayanslarına yaptık,ve süper oldu sil et hiçbişe olmuyo tavsiye ederim...

süper fikir fayanslarada ya yapan varya resimlerini koysada baksak..

Yok arkadaşım ne ustası,bizlerden iyi usta mı var?şakkıdı
Her işi kıvırırız evvelallah..Benim de mutfak dolapları korkunçtu mağara gibiydi..:roflol:
Öyle birşey ki boyansa da birşeye benzemeyecek..
Aldım elime bu ruloyu dolapların içini beyaz dışını da mobilya renginde koyu renk kağıtla kapladım,oturma odasının yerlerini de yaptım şimdi de gözümü elbise dolabına diktim..Misss mis oldu.:dance:

merhaba once elıne saglık
yerler nasıl oluyo merak ettım kıracıyım ve yerler cok kotu ev sahıbı yaptırmıyor.ben de cok para harcamak ıstemıyorum.ama sınır oluyorum bu hallerıne . odalar marley nasıl olur sence kullanıs acısından

X