Sosyal ağlar...

Kesinlikle canım ya duyurular için bölüm panosu denen bişey var yani hatırlatasım geliyor bazen :KK19:
Ben sana hoca olamazsın demedim.... devamını biliyorsundur. Kim asacak panoya? Tık tık yaz, hesabı olmayan yansın. Bunu kendilerinin düşünmesi lazım.

Ben sözlükleri takip ediyorum haber için. Ne varsa anında düşüyor.

Kesinlikle.
Hatta arada son dakika yazar son dakika haberlerini okurum. Ama genelde şiirler yeni çıkan kitaplar onlar hakkında ki yorumlar ve sevdiğim yazarları takip etmek onlarla ilgili olumlu ve olumsuz düşünceleri okumak güzel benim için en azından..
Sakıncaları yok mu? Eminim vardır... Sadece neyi hangi amaçla kullandıkları ile alakalıdır diye düşünüyorum. Allah tan çevremde böyle insanlar yok. olmak isteseler de onlara yer yok :KK14:

Ben sana hoca olamazsın demedim.... devamını biliyorsundur. Kim asacak panoya? Tık tık yaz, hesabı olmayan yansın. Bunu kendilerinin düşünmesi lazım.

Artık senin de değindiğin gibi birilerinin hesabının olmadığını düşünemiyor ki kimse canım ya.
Ders saatinde bile hocalar face'te :KK53:

Aynı hesabı kullanan kişileri örnekledim ben orada. Hesap açmak ücretsiz yani. Karı koca aynı hesabı kullanmak nedir?

Bak Buna Sonuna Kadar Katılırım Ayşe Benim Arkadaşımsa Eşiyle Muhatap Olmamalıyım,Ayşeye Diye Yazıcam Eşi Mesajları Okuyacak,Fotoğrafları Görücek Hiç Etik Değil Özelime Dalmış Olucak Herkes Açsın Ayrı Ayrı Hesabını :KK19:

Benimde var fakat kontrollü kullanıyorum bayada sosyal birisiyim.Güzel bir şey kullanmasını bilene.Fakat neden eşlerin ortak hesap kullanmasını garipsedinizki? Kendi tercihleri sonuçta adam belki ortak hesap kullanmak istiyor olamaz mı?

Bak Buna Sonuna Kadar Katılırım Ayşe Benim Arkadaşımsa Eşiyle Muhatap Olmamalıyım,Ayşeye Diye Yazıcam Eşi Mesajları Okuyacak,Fotoğrafları Görücek Hiç Etik Değil Özelime Dalmış Olucak Herkes Açsın Ayrı Ayrı Hesabını :KK19:

Hemfikirim. Belki özel bir şey soracaksın, kocası Ayşe'nin ağzından sana cevap verecek :KK19: Hiç hoş değil. Çoğunluk kıskançlıktan yapıyor.

Hemfikirim. Belki özel bir şey soracaksın, kocası Ayşe'nin ağzından sana cevap verecek :KK19: Hiç hoş değil. Çoğunluk kıskançlıktan yapıyor.

Gerçekten Kıskanıyorsa Bunu Yapmaması Gerek Kendisi Kıskanıyorum Ayağına Milletin Profilinde Gezinecekler,Bizlerinde Eşleri Sevgilileri Var O Zaman Bizimkilerde O Ayşenin Profilde Gezinsin Bakalım Nasıl Oluyor

Birde Şu İnstgram Bana Gereksiz Geliyor,Soruyorum Arkadaşlara Napıyorsunuz İnstgram'da Diye Foto Paylaşıyoruz Diyo Sırf Foto Eklemek İçin O Hesaba Ne Gerek Var Face Ve Twitter da Paylaş İstediğin Kadar Foto :KK37:

hakkatten yaaa 5 yasındaki bebeler bile face ye kayıtlı:KK52::KK52: ama o face denile ileet yüzünden ilişkim bitti..benden gizli face kullanıordu nefret ettim faceden..bende face manyaklarındandım ama 3 yıldır kullanmıyorum:KK37:

ya sorma bacim,benim bir arkadasim 6 aylik gebeyken ogluna facebook hesabi acti her gun biseyler yaziordu,dogacagim gune su kadar kaldi bu kadar kaldi diye :KK1:
en sonunda ben dogdum diye yazdi :KK1:
hala aktif sanirim hesabi uc yasinda :KK14:

ya sorma bacim,benim bir arkadasim 6 aylik gebeyken ogluna facebook hesabi acti her gun biseyler yaziordu,dogacagim gune su kadar kaldi bu kadar kaldi diye :KK1:
............. :KK1:

Kafası güzelmiş.

Gerçekten Kıskanıyorsa Bunu Yapmaması Gerek Kendisi Kıskanıyorum Ayağına Milletin Profilinde Gezinecekler,Bizlerinde Eşleri Sevgilileri Var O Zaman Bizimkilerde O Ayşenin Profilde Gezinsin Bakalım Nasıl Oluyor

Birde Şu İnstgram Bana Gereksiz Geliyor,Soruyorum Arkadaşlara Napıyorsunuz İnstgram'da Diye Foto Paylaşıyoruz Diyo Sırf Foto Eklemek İçin O Hesaba Ne Gerek Var Face Ve Twitter da Paylaş İstediğin Kadar Foto :KK37:
Instagram bana da mantıksız gelmiştir hep. Sürü psikolojisi de olabilir, millet paylaşıyor da ben neden paylaşmayayım düşüncesi.

yooook artıık daha nelerr!!:KK53: :KK53: çocuğun face hayatıı anne karnında başlamışş :KK1::KK1::KK1::KK1: ayy valla coook komiikk yaa :KK52: :KK52:

Son düzenleme:
Bu sosyal medya konusu bu sitede daha kaç kere açılacak cidden merak ediyorum:44:.

Ben iletişim fakültesi mezunuyum. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her paylaşım sitesinde üyeliğim var. Twitter, Facebook, Friendfeed, İnstagram vs vs. Bu zamana kadar hiç olumsuz bi'yanını görmedim.

Bizim hocalarımız sınav ile ilgili duyurularını panoya asmak yerine teknolojiyi kullanıp Facebook üzerinden duyuruyolardı. İki tuşla hop 70 kişi aynı gün haberdar oluyodu. Yani düzgün kullanırsanız ve çevrenizde bu düşünce yapısına uyan insanlar olursa "ıyy" denilecek şeyler değil.

Ayrıca bi'insanın eşiyle ortak profil kullanmasını, çocuğuna hesap açmasını garipsiyosanız, biri de aa senin nasıl hesabın yok ya diye garipseyebilir sizi. Eğer bu hak varsa karşılıklıdır zira...

Şahsen ben seviyorum başka şehirdeki arkadaşlarımın fotoğraflarını görüyorum, arkadaşlarımın düğününe katılamadıysam fotoğraflarını/videolarını görüyorum. Bi'etkinlik düzenleyeceksek şipşak halledebiliyoruz.

Hem artık öyle bi'şeyki dışarıya mesaj özelliğini kapatabiliyosunuz, arkadaş ekleme de öyle... Tüm bunlar olunca kız düşürmek için ortalıkta dolanan tipleri farketmiyosunuz bile. Oyüzden konuya yazanları okuyunca şaşırdım biraz:KK31:

Son düzenleme:
Bu sosyal medya konusu bu sitede daha kaç kere açılacak cidden merak ediyorum:44:.

Ben iletişim fakültesi mezunuyum. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her paylaşım sitesinde üyeliğim var. Twitter, Facebook, Friendfeed, İnstagram vs vs. Bu zamana kadar hiç olumsuz bi'yanını görmedim.

Bizim hocalarımız sınav ile ilgili duyurularını panoya asmak yerine teknolojiyi kullanıp Facebook üzerinden duyuruyolardı. İki tuşla hop 70 kişi aynı gün haberdar oluyodu. Yani düzgün kullanırsanız ve çevrenizde bu düşünce yapısına uyan insanlar olursa "ıyy" denilecek şeyler değil.

Ayrıca bi'insanın eşiyle ortak profil kullanmasını, çocuğuna hesap açmasını garipsiyosanız, biri de aa senin nasıl hesabın yok ya diye garipseyebilir sizi. Eğer bu hak varsa karşılıklıdır zira...

Şahsen ben seviyorum başka şehirdeki arkadaşlarımın fotoğraflarını görüyorum, arkadaşlarımın düğününe katılamadıysam fotoğraflarını/videolarını görüyorum. Bi'etkinlik düzenleyeceksek şipşak halledebiliyoruz.

Hem artık öyle bi'şeyki dışarıya mesaj özelliğini kapatabiliyosunuz, arkadaş ekleme de öyle... Tüm bunlar olunca kız düşürmek için ortalıkta dolanan tipleri farketmiyosunuz bile. Oyüzden konuya yazanları okuyunca şaşırdım biraz:KK31:

Konuyu common bulduysan yazmasaydın kardeş :44::44::44::44::44::44::44:
Ekleme kapatılabiliyormuş. Aydınlandım. Sağ ol.:KK31:
Bir beğeni sayfasına gir bakalım yorumlarda ne yazıyor? Sanatçı sayfaları mesela. Akbaba gibi üşüşüyorlar bir kız yorumu görünce. İnsanlar özgürce fikir paylaşamayacak mı?
Hocalar bir zahmet panoya da assın. Herkesin hesabı yok, bunu düşünmeleri gerekir.
Ortak profil açma konusu. Belki ben arkadaşımla özel yazışacağım, kocası ya da sevgilisiyle neden muhattap olayım? Böyle bir şey anca Türk milletinde olur. Jonathan Jennifer Davies diye bir hesap görmedim mesela. Gülünç, gülünç, gülünç.
Sosyal ağları kullanmamamı garipseyen de yeni tanıştıklarım. Beni tanıyanlar, çevrem değil. Konu da genel gözlem doğrultusunda açıldı.

Son düzenleme:
Konuyu common bulduysan yazmasaydın kardeş :44::44::44::44::44::44::44:
Ekleme kapatılabiliyormuş. Aydınlandım. Sağ ol.:KK31:
Bir beğeni sayfasına gir bakalım yorumlarda ne yazıyor? Sanatçı sayfaları mesela. Akbaba gibi üşüşüyorlar bir kız yorumu görünce. İnsanlar özgürce fikir paylaşamayacak mı?
Hocalar bir zahmet panoya da assın. Herkesin hesabı yok, bunu düşünmeleri gerekir.
Ortak profil açma konusu. Belki ben arkadaşımla özel yazışacağım, kocası ya da sevgilisiyle neden muhattap olayım? Böyle bir şey anca Türk milletinde olur. Jonathan Jennifer Davies diye bir hesap görmedim mesela. Gülünç, gülünç, gülünç.
Sosyal ağları kullanmamamı garipseyen de yeni tanıştıklarım. Beni tanıyanlar, çevrem değil. Konu da genel gözlem doğrultusunda açıldı.

Haklısın yazmasaydım iyiydi ancak yazmak istedim. Belki başka pencereden de bakarsınız diye.
İşte o dediğin kısımda genel çevreni ekliyosun, ortak profil mi eleştirmek yerine telefondan ulaşıyosun özel durumlarda vs vs.
Hani kızıyosunuz ya eleştiriyolar nesi tuhaf profilim olmak zorunda mı diye, o insanların da kendince doğrusu var sizler gibi (bu zamana kadar hiç ortak profil kullanmadım).

Hocalar hele ki üniversite hocaları elinin altında teknoloji gibi bi'nimet varken panoyla uğraşmaz ki bence haklılar da. Sonuçta düzgün kullanıldıktan sonra yararlı şeyler bunlar. 70 kişilik sınıfta biz hep ordan iletişime geçtik sorunsuz...

Konunda haklısın garipseyenleri ben de anlamıyorum ama bu konuda siz de baya baya garipsemişsiniz kullananları ondan bahsediyorum.

Her neyse bu sosyal medya ile ilgili açılan hiç bi'konu tatlı kapanmadı. İyi geceler diliyorum:KK31:

sosyal ağları kullananların kullanmayanları garipsemesi kadar,kulllanmayanların kullananları hor görmesini anlayamıyorum:KK14:

X