Sosyal medyada intihar notu videosu paylaştı ve intihar etti. O video:

üzüldüm, hayatı fazlasıyla tüketmiş olması onu bu noktaya getirdi sanırım...
inancı olması ya da olmaması beni etkilemiyor zira geçen aylarda imamın da intihar haberini gördük... insanlar başkalarını eleştireceğine dönüp kendilerine bakmalı.
umarım bu video intihara meyilli diğer insanlara cesaret vermez. yakınlarına başsağlığı diliyorum...

suan izliyorum bende..
hey Allahım, bi derdi varmış gibi de görünmüyor..
hayatta herseyin zevkini almış..
sanki canı sıkılmış intihar etmiş..
ayy cok enteresan ya.. bi anlık intihar da değil yani gayet de rahat.. bu da bi hastalıkdır heralde.

insanlar ölürken bile şov yapıyor ya, intihar edecek psikolojideysen, arkanda kalanları umursamaman lazım ama....
kimin umrunda benim ölümüm demen lazım
herhalde...o_O
fazla derin ve romantik biriymiş..hassas bir insanmış..intihar eylemine yatkınlığı genetiktir belki?

intihara meyilli olmayan intihar etmez..hayatına son verme kararı değilmi

İntihara meyilli denen laf sadece, hepimizin zaman zaman aklından böyle seyler geciyor, kimi zaman inanc, kimi zaman ölüm korkusu geri tutuyor bizi, cesaret yok. Bu adam yapmıs.

İntihara meyilli denen laf sadece, hepimizin zaman zaman aklından böyle seyler geciyor, kimi zaman inanc, kimi zaman ölüm korkusu geri tutuyor bizi, cesaret yok. Bu adam yapmıs.
başa çıkma konusunda deneyimsizim gibi şeyler söyledi..hayatla ilgili..tam ifade edemiyorum..ama onu bir iki defa yenmak zorunda kaldım..mücadele ettim..
her ruh yapısı farklı tabii...belkide tamamen bulunduğu ortamdan çıkıp sokakta yaşayan insanların arasına karışsa onların zorluklarını görse kendinin onlardan çok şanslı olduğunu anlar hayata tutunurdu..

başa çıkma konusunda deneyimsizim gibi şeyler söyledi..hayatla ilgili..tam ifade edemiyorum..ama onu bir iki defa yanmak zorunda kaldım..mücadele ettim..
her ruh yapısı farklı tabii...belkide tamamen bulunduğu ortamdan çıkıp sokakta yaşayan insanların arasına karışsa onların zorluklarını görse kendinin onlardan çok şanslı olduğunu anlar hayata tutunurdu..

Ne psikolojide oldugunu Allah bilir...Belki cok agır problemleri vardı, iş, aile, sevgili...Bilemeyiz ki.
Mücadele edecek durumdan cıkmıs adam zaten, son noktaya gelmiş. Bir sey düsünebilecek halde olsa, bitirmezdi zaten hayatını.

Ne psikolojide oldugunu Allah bilir...Belki cok agır problemleri vardı, iş, aile, sevgili...Bilemeyiz ki.
Mücadele edecek durumdan cıkmıs adam zaten, son noktaya gelmiş. Bir sey düsünebilecek halde olsa, bitirmezdi zaten hayatını.
evet dr aada gitmiş..çevresinde insanlarda varmış..yapayanlız değilmiş..

ÇOK ETKİLENDİM videodan o kadar düzgün entellektüel duruşu varki adamın
az sonra ölecek olması ve bunu bilerek izlemek kanımı dondurdu.allaha inanmayışı da bu kadar rahat olmasını saglıyor belliki,çünkü gidecegi yerde neler le karşılaşacagını bilmiyor.

fazla derin ve romantik biriymiş..hassas bir insanmış..intihar eylemine yatkınlığı genetiktir belki?

olabilir, sevgilisinden ayrılınca, biri gider ve bir kişilik büyük bir boşluk bırakır hayatında gibi bişey yazmış, atlatamamıştır belki

suan izliyorum bende..
hey Allahım, bi derdi varmış gibi de görünmüyor..
hayatta herseyin zevkini almış..
sanki canı sıkılmış intihar etmiş..
ayy cok enteresan ya.. bi anlık intihar da değil yani gayet de rahat.. bu da bi hastalıkdır heralde.
Derdi varmış işte, mutsuzmuş.
Mutsuz olmak için illa geçim sıkıntısı çekmek, problemli evlilik yapmak veya hasta olmak gerekmiyor ki. Maddi manevi her türlü imkanı olan insanlar da mutsuz olabilir. Onun problemi, tekrar mutlu olabileceğine inancını kaybetmiş olması.

X