Erkek İnfertilitesi Sperm Morfolojisi Testi Yardım Lütfen

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Merhaba öncelikle gebeliğiniz hayırlı olsun, sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Eşimin ilk sperm testi sonucunda hızı %32, morfoloji %9, baş anomalisi %86 idi.3 aylık keçiboynuzu ve doğal beslenmeyle sayımız da arttı. ileri hızımız %45, morfoloji %15 baş anomalisi %80e geriledi. 1 yılı geçtik ben bu ay rahim filmi çekildim beklemedeyim. Şu an propolis bal polen karışımı kullanıyor eşim. İnşallah güzel sonucu bizde alırız, amin 🤲🏻
Çok teşekkür ederim, sağolun. Değerler gayet iyi. Yumurta takibi yapın yada akışa bırakın. Alın yazısı ne zaman yazıldıysa öyle geliyor sonuçta. 😊

Bizimki biraz garantici sanırım. O şekilde konuşunca bizi de etkiledi ister istemez. Sizde sorun çıkmış mıyıd hsgde?
Açıkçası hayır, raporumda sorunsuz yazıyor. Ben 11. Ayda aşılama denedim negatif oldu, bu ay dinlenme gelecek ay gene aşılamam var.

Açıkçası hayır, raporumda sorunsuz yazıyor. Ben 11. Ayda aşılama denedim negatif oldu, bu ay dinlenme gelecek ay gene aşılamam var.
Allah emeklerimizi gayretimizi boşa çıkarmasın, sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin isteyen herkese inşallah 😌

X