Spiral kontrolü

Elimur

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2021
8
3
25
Spiral kontrolüm vardı ilk defa gideceğim ilk kontrolüme bazı sebeplerden dolayı gidemedim simdi musaitim gitmek istiyorum adetliyken mi gidiliyor takılırken adetliyken takılıyor ama kontrol için nasıl oluyor bilmiyorum spiral kontrole gidenler yazabilir miii

Spiral kontrolüm vardı ilk defa gideceğim ilk kontrolüme bazı sebeplerden dolayı gidemedim simdi musaitim gitmek istiyorum adetliyken mi gidiliyor takılırken adetliyken takılıyor ama kontrol için nasıl oluyor bilmiyorum spiral kontrole gidenler yazabilir miii
Vallahi ben taktıralı 2 sene oldu Hiç gitmedim ama bildiğim kadarıyla Adetin son günlerinde

Takılırken adetli değildim. Doğumdan 3 ay sonra taktırdım. Bana adetten sonra temizken gel dediler ( yani 1 ay sonra ) ama ben 15 gün sonra gittim.

X