stanbul'da iyi bir Cildiye Doktoru

Merhaba bende kartaldayım..ve cildiye doktoru arıyorum...nereye gittin yazarmısın...

umut hastanesinden mi bahsediyorsun merak ettim.

1.5 yıl sivilce problemi yaşadım..
derin aknelerim vardı 1.5 yıl cektim (niye çekmişsem)
dışardan naparsanız yapın kalıcı değil öncelikle bunu untmayın..
içten kurutucaksınız..
ist and yakasında ikamet ediyorum bir polklinikde cildiye doktorum var daha öncede başka bi hastalığımdan gitmiştim ilaçları çok yarıyor kesinlikle zaten önemli olan doktorun verdiği ilaçların etkisi..
1 karışım maske
1 karışım sölüsyon su(bunları eczacı karıştırıyo)
ilaç ve iğne verdi..
iğne penicilin 1 yıl her ay 12 defa olmaz üzre düzenli kullandım..
ilacı, maskeyi, ve sölüsyon suyu 6 ay düzenli kullandım(düzenli kullanmakda çok önemli 5-10 günde mucize beklemek yanlış)
ve 1 yıl oldu hiç sivilcem kalmadı ve tekrarda çıkmıyoo belki regl zamanım 1-2 tane oda regl olunca kaybolup gidiyo..
çok mutluyum etrafımdakilerede doktorumu önerdim soruyolar nasıl geçti diye..

Merhaba bende kartaldayım..ve cildiye doktoru arıyorum...nereye gittin yazarmısın...

umut hastanesinden mi bahsediyorsun merak ettim.

cnm özel mesaj attım almışsındır umarım yardımcı olabilmişimdir..

zeytinburnu surp pirgiç ermeni hastahanesinde vahe bey var oraya herkes serkis bey için gidiyo sabah 5te gidip randevu alıyo bende aslında onun için gitmiştim randevu alamayınca biraz üzülmüştüm neyse vahe beye aldk annemle bende aşırı sorun yok bi yanağımda ufak bi kist ve cenemde adetimde cıkan kırmızı bikaç sivilce alnımda beyaz 5 sene önceden falan kalan azcık iz var yanaklarım temiz ama gittik vahe beye o kadar kibar ve tatlı bi insanki ne sorduysam cevaplıyıp her sorunuma bi çözü önerdi çoğu doktor gibi kasıntı davranmıyo bi sorya izin vermiyo ukalalık yapmıyo ve benim yanağımdaki kisti kesip oramda iz kalacağını bile bile olayı büyüten doktorların aksine kendisi 2dakikada oradaki yağı sıkarak bosalttı ve tekrarlarsa gene yaparız dedi ve tekrarlamadı da :) cenemdeki sivilceleride büyük ölcüde azaltmıştı şimdi kardeşim gidiyor kardeşimin cildi kırmızı ve hatır hatır her doktor çok kuru diyip kızın cildine nemlendiricileri bastılar meğersem kızın cildi aşırı yağlı olduğundan yağ tabakası yüzeye çıkarak öyle bir katman oluşturmuş hatır hatırlığı yapan buymuş ve buna yönelik uyralır tedavi önlemleri alındı kardesim de vahe beye gittiğine cildine iyi bakıyor ve düzeliyor hepinize tavsiye ederim kızlar ve sigortalıysanız fiyatıda çok uygun :)

benim cildim de kardeşinin cildi gibi daha önce bi çok doktora gittim va bana cilt tipim olduğunu bunun geçmeyeceğini fln söylediler ama ben bu durumdan çok rahatsızım kardeşinin cildi iyileştiyse bende gitmeyi düşünüyorum lütfen bi an önce cvp ver resmen umut oldu yazdıklarınn :KK70:

Lepra ya gidip memnun kalan varmı aranızda sivilce ve saç dökülmesi için gitmeyi düşünüyorum herkez tavsiye ediyor memnun kalan çok tanıdığım var birde size sorayım dedim sanırım bakırköy devlet hastahanesinin oralardaymış yardımcı olursanız sevinirim :KK34::KK54:

ben de lepraya gitmeyi düşünüyordum ama jfk hastanesinde çalışan bir tanıdık oradaki doktoru da çok tavsiye etti.
kafam çok karışık benim de :S 21 yaşına geldik hala geçmedi şu sivilceler :2:

arkadaşlar ben yıllarca cildimle uğraşan biriyim. yıllarca sivilcelerimle uğraştım.barış beye gittim .6 yada yüzümü temizledi.sivilceler gitti.daha sonra bi salaklık yaptım.yüzüme sir ayda yaptırdım bıyık bölgesinde lekelerim çıktı. yine barış beye gittim .geçirdi.sonra ben yine bi salaklık yaptım yüzümde aknelerden kalan izler için dermabrazyon yaptırdım.yüzüm çok kötü oldu ve hala uğraşıyorum.ve ben yıllar sonra tekrar hocama gittim.şimdi dermabrazyonun yüzüme yaptığı lekeleri ve enkazı düzeltiyoruz.sadec şunu düşüyorum.barış bey bence türkiyenin en iyi cildiye doktoru.bende egzama başlangıcı da vardı ellerimde onu bi iğneyle halletti.bi daha hiç çıkmadısadece cildiye doktoru da değil bitki uzmanı ve kılcal damarları yakıyo bi daha çıkmıyo yani onda herşeyin tedavisi var.iyiki barış beyi tanımışım.başım sıkışsa ona gidiyorum bu devirde güvenilebilecek bi doktor bulmak çok zor.inşallah size yardımcım olmuşumdur.

merhaba arkadaşlar burada arkadaşların tavsiyesi üzerine neslihan dolar hanm dan randevu alayım dedim ama en yakın randevu 18 haz a verebiliyorlar yani 3 hafta sonra nerdeyse 1 ay sonrası

ben ist kartaldayım..
doktorumda burda bir poliklinikde cildiyeci..
poliklinik ssk ile anlaşmalı istersen asres ve isim msj atim..

sakıncası yoksa bana da yazabilir misiniz özelden? ben henüz özel msg yollayabilecek seviyeye gelmemişim çok acil işinde uzman ve hastasını rahatlatan güven veren bir dr a ihtiyacım var. Teşekkürler

tavsiye için çok teş ediorum bende zeytinburnundayım yakın olması ii oldu..
bu arada muğlada nerde oturuosunuzben orda okudum

ben de gitmiştim gecen sene sivilcelerim 28 den sonra kistik vakalar halinde cıkmaya başladı büyük bir umutla gittim ama hiç ilgilenmedi, aydınlatmadı verdiği tedavi daha öncekinin aynısıydı, aynı tedavinin uzun vadede yaramadığını söylememe rağmen, vakit kaybı oldu.. belki de sans ben gittiğimde gününde değildir

Bagdat caddedesinde Sibel sudogan cok iyi bir dermatolog biraz pahali ama degiyor

Arkadaşlar özel olarakta mutlaka bu konuya değinmek istiyorum.Ama önce burada yaşadığımı kısaca anlatayım.15 yıldır sivilce problemi yaşıyorum ama vücudumun tahmin edebileceğiniz ve edemeyeceğiniz her yerinde oluşuyor,bazıları dışarı çıkıp iz bırakıyor bazıları ise uzun süreler sertleşip benimle yaşamaya devam ediyor.Aynı zamanda size çok garip gelsede tüylenme problemi artı saç ve kaç dökülmeside yaşıyorum.Araştırmalarım sonucu eğer sizde adını nete yazarsanız ''Agop Kotoğyan'' mucizesini keşfettim.Memleketimden kendisini görmek için istanbula gittim.Sırtıma baktı yüzüme baktı ve bişey yapamam dedi.Kısa bir diolog geçti aramızda ve hıçkırırarak ağlayarak muayenesinden çıkmak zorunda kaldım.1 kişinin dahi negatif bir yorumuna rastlamadığım bu adam şu raddeye gelmiş rahatsızlığımı ciddiye bile almadı.Bunlarla 15 yıldır yaşayan izlerini taşıyan ve dahada kötüye gittiğini her aynaya baktığımda gören benim.Biliyorsunuz vergi konusunda 6.sırada kendisi hemde 1939 doğumlu olduğu için kimin ne dert yaşadığı umrunda değil.Ozaman şunu sormak istiyorum Hekimlik bumu?Bu yaz sıcağında bunca yol yapıp üzerine 1.5 saat gecikmeli halde beni ''huzuruna'' aldığı için hakkımı helal etmiyorum kendisine.

X