Stor perde

Elifim3246

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
634
591
33
Arkadaşlar ev değişikliğinden dolayı salonuma yeni perde almam gerekiyor. Kiracıyım. Güneşliği stor düşünüyorum üzerine tül. Ama stor perde kullanışlı mı temizliği kolay mı bilmiyorum. Yaz akşamlar pencereyi açmak sıkıntı olur deniliyor. Sizce hangisi mantıklı normal güneşlikler mi stor mu? Salonun 3 camı var bir de balkon kapı var

Hiç tavsiye etmem arkadaşım heleki kiracı isen hiç iyi olmaz stor perde yaptırdım hem de çok kaliteli pahalı bi ürün aldım temizliği zor evden taşınınca başka cama uymuyor tekrar ev taşıdım aldım beyaz tül beyaz güneşlik ohhhh atıyorum makineye ayda bir tertemiz mis gibi takıyorum hele bide soğuk bi ilde yaşıyorsan 7 8 ay doğalgaz kullanıyorsanız sık sık perdeleri yıkamak gerekiyor en pratik ve temiz olanı tül perde

Hiç tavsiye etmem arkadaşım heleki kiracı isen hiç iyi olmaz stor perde yaptırdım hem de çok kaliteli pahalı bi ürün aldım temizliği zor evden taşınınca başka cama uymuyor tekrar ev taşıdım aldım beyaz tül beyaz güneşlik ohhhh atıyorum makineye ayda bir tertemiz mis gibi takıyorum hele bide soğuk bi ilde yaşıyorsan 7 8 ay doğalgaz kullanıyorsanız sık sık perdeleri yıkamak gerekiyor en pratik ve temiz olanı tül perde
Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Ben de tül perde taraftarıyım sadece güneşlik stor olabilir diye düşünmüştüm. Cam açmada sıkıntı yaşanır diye vazgeçtim

Birkaç yıl kullanımdan sonra vardığım sonuç; ömrü diğer perdeye nispeten daha kısa oluyor. Sık sık perde yıkayan biriyseniz hiç pratik değil, ama nadiren yıkıyorsanız pek sorun olmaz sanırım. Halı-perde yıkama şirketleri yıkıyor zaten. Ev değiştirirseniz eni dışında tek avantajı perdeyi istediğiniz boya çekebilmeniz.

Arkadaşlar ev değişikliğinden dolayı salonuma yeni perde almam gerekiyor. Kiracıyım. Güneşliği stor düşünüyorum üzerine tül. Ama stor perde kullanışlı mı temizliği kolay mı bilmiyorum. Yaz akşamlar pencereyi açmak sıkıntı olur deniliyor. Sizce hangisi mantıklı normal güneşlikler mi stor mu? Salonun 3 camı var bir de balkon kapı var
Her cama ayrı takılıyo onlardan iste istediğinde tek cami acican storu kaldır diğerleri kapalı olsun benim eve de bu şekilde sipariş verdim. Annemdeki storu da direk banyo yada balkonda fırça ile yıkıyorum

Benim güneşliklerim store, mutfak store yeni eve taşınıcam ne yapacağım onu düşünüyorum ayrıca temizlenmiyor cok sorun . normal tül perde al heray temizleyebilirsin. diğer türlü sıkıntı

X