Su diyetine başlıyorum.

Günaydın kızçeler. Dün çok zorlandım iş yerinde fenalaştım. Ayağa kalkınca ayaklarım titremeye başladı soğuk terler döktüm bugün itibariyle bitirdim diyeti. Ama sıvı besleneceğim bakalım öylede vermeye devam edecek miyim. Bugün 103.40 çıktım tartıda yine 600 gr vermişim umarım yarın falan da böyle düşmeye devam eder. 4.gün zor derlerdi de bu kadar kötü olacağımı beklemezdim ilk 3 günü çok rahat geçirmiştim çünkü 🤷‍♀️🤷‍♀️ Şimdi aralıklı oruç yapacağım akşam 8 den öğlen 12.30 a kadar birşey yemeyeceğim yediğimde hemen katı yiyemediğim için sıvı beslenmek olacak

Günaydın kızçeler. Dün çok zorlandım iş yerinde fenalaştım. Ayağa kalkınca ayaklarım titremeye başladı soğuk terler döktüm bugün itibariyle bitirdim diyeti. Ama sıvı besleneceğim bakalım öylede vermeye devam edecek miyim. Bugün 103.40 çıktım tartıda yine 600 gr vermişim umarım yarın falan da böyle düşmeye devam eder. 4.gün zor derlerdi de bu kadar kötü olacağımı beklemezdim ilk 3 günü çok rahat geçirmiştim çünkü 🤷‍♀️🤷‍♀️ Şimdi aralıklı oruç yapacağım akşam 8 den öğlen 12.30 a kadar birşey yemeyeceğim yediğimde hemen katı yiyemediğim için sıvı beslenmek olacak
Ay Çok geçmiş olsun.kan şekeri düştü muhtemelen. Olsun En önemli sey sağlık. Bırakarak doğru karar verdiniz. Biraz vücudunuzu dinlendirip öyle devam edin bence 🍀

Ay Çok geçmiş olsun.kan şekeri düştü muhtemelen. Olsun En önemli sey sağlık. Bırakarak doğru karar verdiniz. Biraz vücudunuzu dinlendirip öyle devam edin bence 🍀
Çok teşekkür ederim 😍🌺 evet şimdi aralıklı oruç yapıp sonra 3 gün yine su diyeti yapacağım 2 li rakamlarda olmam lazım ☺️ Siz ne yaptınız başladınız mı ♥️

Çok teşekkür ederim 😍🌺 evet şimdi aralıklı oruç yapıp sonra 3 gün yine su diyeti yapacağım 2 li rakamlarda olmam lazım ☺️ Siz ne yaptınız başladınız mı ♥️
Bende su diyetine başlamadım 😅.ama şu şekilde yapiyorum . Sabahlari yeşilçay öğlen iş yerinde sadece çorba içiyorum oda yarim porsiyon . Tek öğün beslenme gibi yapicam. Zaten daha önce kilo verirken de bu şekilde yapmıştım . Tek öğün besleniyorum ama yemek yiyordum.karbonhidrat hariç. Şuan sadece çorba ile devam.edicrm.bakalim . Bunlara spora gidemiyorum 2 haftadır .önümüzdeki hafta onada devam edeceğim bakalım 😃 hayirlisi artık 😜

Bende su diyetine başlamadım 😅.ama şu şekilde yapiyorum . Sabahlari yeşilçay öğlen iş yerinde sadece çorba içiyorum oda yarim porsiyon . Tek öğün beslenme gibi yapicam. Zaten daha önce kilo verirken de bu şekilde yapmıştım . Tek öğün besleniyorum ama yemek yiyordum.karbonhidrat hariç. Şuan sadece çorba ile devam.edicrm.bakalim . Bunlara spora gidemiyorum 2 haftadır .önümüzdeki hafta onada devam edeceğim bakalım 😃 hayirlisi artık 😜
Harika umarım istediğiniz sonuca hemen ulaşırsınız azim ve sabır en önemli şey zaten 1 ay sonra ödülünü alırsınız bunun 😍😍

Merhaba ben bugün bu diyete başladım
Artık canıma tak dedi
Birazdan kilomu da yazacağım buraya
Çok sıkıldım bitti

Kızlar bir de isterseniz bununla ilgili telegramda grup kurabilirim ? Hala devam eden arkadaşlarla motive oluruz

Merhaba hanımlar. Eşimle evlendikten sonra ve ben ağır bir koronadan sonra kortizonlarla çok kilo aldım. Ben 107.9 eşim 103 kilo. Aldığımız karar neticesinde su diyetine başlıyoruz yarın. Bu akşam son akşam yemeğimizi yiyeceğiz sonra niyet edeceğiz :KK70: Peki ne yapacağız?
Öncelikle vücuttan minerali eksik etmeyeceğiz enerji kaybımız çok olmasın diye. Bunu da sade maden suyu ve tuz ile yapacağız.
İngiliz tuzu aldık tuvalet sorunumuz olamaması için hem tuz bize enerji verecek hem de vücuttan atılması gereken biriken toksikleri tuvalet yardımı ile atmamızı sağlayacak. Bir nevi müsil ya da lavman gibi düşünebilirsiniz. ( Not: İngiliz tuzunu kullanacaklar 6 saat aç kalmış olmalı ve tuzu yapınca evde olmaları şart yoksa vay halinize olur aman sakının :KK70:)
Tuzun kullanımı da 1 bardak içtiğimiz suya ekleyip karıştırıp içmek olacak.
7 gün boyunca misafir kabul etmeyeceğiz ve bizde kimseye gitmeyeceğiz görüşmeyeceğiz.
Tabi bu diyeti bilmeyen çoğu kişi karşı çıkıp cesaretinizi kırıcı laf çok edecekler dinlemeyin. Bize de herkes şuan yapamazsınız diyor. Biz çok araştırdık. Gayet sağlıklı bir diyet. Vücut yakacak birşey bulamayınca vücutta zararlı hastalıklı hücreleri ilk önce yok etmeye başlıyor. Yani bu şekilde kanseri yenen insanlar bile var. Ya da başka bir yerinde rahatsızlık olan insanlar su diyeti ile iyileşiyorlar.
Şuanlık hedefimiz 7 gün sürdürmek. İlk 3 - 4 gün zorlayan bir süreç olduğu için biz 3.gününü pazar evde olduğumuz zamana gelsin diye bu akşam başlıyoruz. Bende insülin direnci var büyük ihtimalle ilk 2 gün beni feci zorlayacak gibi duruyor ama Allahın izni ile insülin direncimi bu şekilde kırmaya çalışacağım. Gün gün bu formdan aktarıma devam edeceğim. Denemek isteyenlere yardımcı da olabilirim. Zaten deneyimleri paylaştıkça sizde kendinize göre kafanızda bir plan oluşturursunuz. Sağlıklı günler :KK200:

Merhaba tuba0606 nasıl gidiyor acaba hayla devam ediyor musunuz pko hastasıyım ve tup bebek tedavisi görüyorum her hangi gelişmek yok ve Dr kilo vermem lazım gebelik olması için dedi 78 kiloyum bende başlamak istiyorum sizce ise yarıyormu

X