Subat 2009'da hamile kalanlar buraya lutfen...

merhabaa ilk önce herkesin bebisleri hayirli olsun.. benimde en son SAT 14 ocak. 5 Hafta üc günlük hamileyim :). ekim 21 bilgisayara göre muhtemelen dogum tarihi. Doktor kontrolum 2 martda insallah yavrumun kalbini duyacagim. heycandan ölüyorum istiyorumki böyle hergün gidip ultrasondan bakalim :)). bugünü saymazsak :KK70: tam 9 gün kaldi. Cok sükürki subat 28 cekiyor :))))). herkese selamlar sevgilerr
benide eklerseniz seviniriim

Hayırlısı olsun inşallah kalp atışlarını duymak çok heyecanlı... Bu mutluluğu herkes atdar inşallah:)

Son düzenleme:
hosgeldinizz kusura bakmayin internete giremedigim icin ekleyemedim hadi hayirlisi olsun heyecaninizi tahmion edebiliyorum Allah sabir versin:)hemen ekliyorum

merhabaa ilk önce herkesin bebisleri hayirli olsun.. benimde en son SAT 14 ocak. 5 Hafta üc günlük hamileyim :). ekim 21 bilgisayara göre muhtemelen dogum tarihi. Doktor kontrolum 2 martda insallah yavrumun kalbini duyacagim. heycandan ölüyorum istiyorumki böyle hergün gidip ultrasondan bakalim :)). bugünü saymazsak :KK70: tam 9 gün kaldi. Cok sükürki subat 28 cekiyor :))))). herkese selamlar sevgilerr
benide eklerseniz seviniriim

Kızlar merhaba,
Benim satım 15 ocak ama ben 7 şubatta hamile kaldım tam 2 haftalık hamileyim. Mide bulantım yok ama uykum ve iştahım da azaldı. Bunlar ne zaman geçer bir de ilk muayenemde tansiyonum 13-8 çktı. Doktor çok dedi.Panik atak hastasıyım.Panik heyecan yaşayınca tansiyonum yükseliyor. Doktor geçer şu an normal olabilir dedi.Ama takip edicez.Mesela doktra gitmeden ve bana tansiyonumu söylemeden 1 gün önce tesadüfen ölçtürdüğmde 10-6 çıkmıştı. Doktrodan beri 14-9a yükseliyor. Sakinleşince 11-7oluyor. Aranızda bunu yaşayanlar var mı? Beni panikleten doktor oldu. Sonra hemen başka bir doktora geçtim o da şu an normal olabilir dedi ama ben evde yanlız kalınca kurup duruyorum.
Yardımlarınızı rica ediyorum.

merhaba hosgeldin valla benim bu konuda hic bilgim yok ama http://www.kadinlarkulubu.com/ekim-anneleri/245474-2009-ekim-anneleri-288.html#post5425648

buraya gelirsen belki diger arkdaslarin bir bilgisi vardir

Kızlar merhaba,
Benim satım 15 ocak ama ben 7 şubatta hamile kaldım tam 2 haftalık hamileyim. Mide bulantım yok ama uykum ve iştahım da azaldı. Bunlar ne zaman geçer bir de ilk muayenemde tansiyonum 13-8 çktı. Doktor çok dedi.Panik atak hastasıyım.Panik heyecan yaşayınca tansiyonum yükseliyor. Doktor geçer şu an normal olabilir dedi.Ama takip edicez.Mesela doktra gitmeden ve bana tansiyonumu söylemeden 1 gün önce tesadüfen ölçtürdüğmde 10-6 çıkmıştı. Doktrodan beri 14-9a yükseliyor. Sakinleşince 11-7oluyor. Aranızda bunu yaşayanlar var mı? Beni panikleten doktor oldu. Sonra hemen başka bir doktora geçtim o da şu an normal olabilir dedi ama ben evde yanlız kalınca kurup duruyorum.
Yardımlarınızı rica ediyorum.

herkese mrb arkadaşlar bende 4-5 haftalık hamileyim ve bende aranıza girmek istiyorum beni lisyete eklermisiniz lütfen. benim sat 16 ocaktı şu an 5 haftalık hamileyim ve muhtemelen doğum tarihi 23 ekime geliyo ve şu an 52 kiloyum

slm kızlar bende 23 şubatta öğrendim hamile olduğumu hcg değerim 520 4 hafta 5 günlüğüm şuanda. umarım sonuna kadar sağlıklı ve güzel gelişir.

Son adet tarihimi tam olarak bilmiyorum, hiçbir zaman takip etmedim ama 16 Ocak olsa gerek. Dün ultrosonda gebelik kesesini gördüm ama haftaya tekrar gidiyorum, daha net olacakmış. 2 hafta sonra da bir aksilik olmazsa inşallah bebeğimin kalp atışlarını duyabilirmişim :). Bugün tam 5 haftalık..
kg. 55
sat 16 ocak
mdt 29 ekim

MERHABA ARKADAŞLAR BENİMDE SON ADETİM 25 OCAK VE BENDE DÜN HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM:):):) YARIN TEKRAR KAN DEĞERİNE BAKILCAK ARTMIŞMI DİYE SİZE BENİM BİR SORUM OLACAK ARKADAŞLAR BENİM HAPŞURUNCA NE BİLİM ÖKSÜRÜNCE FALAN Karnımıniçi acıyor normalmi sevgiyle kalın

X