Subat 2009'da hamile kalanlar buraya lutfen...

oncelikle yeni gelen arkdaslar hosgelmis fazla zamanim olmadigi icin burayi ihmal ettim ve malesef birkac gun daha belki yokum hastaneye gidiyorum bu sebepten yeni yelenleri listeye biraz gec ekleyebilecegim.kusura bakmayin en kisa zamanda yazacagim ins.

Merhaba, yeni gelen arkadaşları eklerken beni de silermisin. BEn kaybettim bebeğimi... kalbi durmuş:KK43:(

merhaba arkadaşlar benide ekliyebilirmisiniz sat 29 ocak mdt 5 kasım kilom 59

arkadaşlar size bişey sorucam bulantılarınız başladımı. kaçınca haftada başlıyo genelde?

merhaba arkadaşım benim midemde bulanmıyoo daha hesaplayıcıyaa göre 5 haftalık 2 günlük daha doktora gitmedim pztsi gidicem inş sağ salim huzurlu sağlıklı bir hamilelik geçirelim mutlulkla doğuralım inş

ya bende 5 hafta 3 günlük hamileyim.ama bulantı falan yok.anormal değildir dimi.tam ne zaman başlarki?

merhaba bende 6 haftalık hamileyim.dün kalp atışını duydum. ama gece çok az kanamam oldu ilk defa.doktor devam edersa pazartesi gel dedi.fakat endişeliyim. ben sadece jel kullanıyorum. progestan mı bu bilmiyorum. bu konuda bilgisi olan var mı?şu an dinleniyorum evde.

benide silebilirsin artık canım.bende bebeğimi kaybettim yarın kürtaj oluyorum. kalbi durmuş. çok üzgünüm,acaba böyle bi durumdan sonra tekrar hamile kalınabilirmi

geçmiş olsun canım..stres yapma hamile kalırsın ben düşük yaptım 30 kasımda şimdi 6 haftalık hamileyim darısı sana...

merabalar bende 6+4 günlük hamişim 5 haftalıkken keseyi gördük 8 haftalık gel kalp atışlarına bakalım dedi günler geçmek bilmiyo sanki bekliyorum rabbime emanet inşallah iyidir..

benide silebilirsin artık canım.bende bebeğimi kaybettim yarın kürtaj oluyorum. kalbi durmuş. çok üzgünüm,acaba böyle bi durumdan sonra tekrar hamile kalınabilirmi
tülinpelin seni çok iyi anlıyorum senin yaşadıgın şeyi bende yaşadım bebegimin kalbi durmuştu 6 ay aradan sonra tekrar kaldımm rabbim buna saglık versin diyorum ama inan hayırda şerde allahtan hep öle dedim rabbime sıgındım tabiki yeniden olucak seninde bebegin hakkımızda hayırlısı herşey için ümitsizlik yok

merhaba kızlar benimki de 30 ocak. yarın dr.a gidiyorum dua edin bana

kızlar ben 10 haftalık hamileyim ..doktorum ikili test felan bişey istemedi.. bu testler yapılmalı mı sizce ? yani doktorum gerekli görmemiş olabilirmi veya herkes yaptırmalı mı bu ikili testleri yaaa kafam karıştı

canım ikilitestler için erkeken daha....yanılmıyosam 14-16 arasında olması lazım...

geçmiş olsun benimde geçen hafta alındı. kalbi durmuştu. herşeyin hayırlısını dileyelim. zor bi durum ve kolay atlatılmıyor. allah sabır versin. ben bu hafta daha iyiyim. ve benim 2, oldu bu birinciside düşükle sonlanmıştı. Benim ilk işim sübyan duası yazdırmak olacak.Araştırdım ve büyüklerim aynı şeyi söylüyor. HAyırlısını dilemek en güzeli... Umarım kolay atlatırsın:1hug:

merhabalar benim sat 30 ocak. gecen cuma doktora gittim. kan tahlillerim yapıldı herşey çok güzel dedi doktorum. süper bir duygu umarım herkes yaşar bunu. bu sırada 55 kilo da hamile kaldım. boyum 1.72

X