Şubat - mart ayı gebelik planlayanlar toplanalım

Morpapatyam sende durum nedir
İğnenin 20. Günü ilk ilişki 18. Regl olmadım en son pazartesi test yapmıştım negatifti sanırım ikinci çizgi kısmında nokta olmuştu ne alaka bilmiyorum erken gebelik testlerinde bir silik çizgi bi negatif vardı bende bekliyorum kan vermeye cesaret edemedim ama kistten şüphelendim ama ağrımda yok ki

İğnenin 20. Günü ilk ilişki 18. Regl olmadım en son pazartesi test yapmıştım negatifti sanırım ikinci çizgi kısmında nokta olmuştu ne alaka bilmiyorum erken gebelik testlerinde bir silik çizgi bi negatif vardı bende bekliyorum kan vermeye cesaret edemedim ama kistten şüphelendim ama ağrımda yok ki
Bugun bi test yapsana ben de sok oldum 10. Gun test yaptim erken gebelik silik cikti ama normal gebelik negatifti regl belirtilerim vardi dedim kesin regl olacam d’un bir test daha yaptim 13. Gunu pozitif gordum normal gebelik testinde soka girdim hic beklemiyordum

Senin règl tarihin neydi
Bak pazartesi negatif se sali pozitif olabiliyor ne zaman hcg idrara girerse ben cumartesi yaptim negatif sali yaptim positif iki gun sonra pozitif oldu sendede olabilir ayyy islahhh

Bugün çok az bir kanama geldi bakalım
Bak tabi umut vermek istemem sen kendini daha iyi bilirsin ama senin règl olmazsa ikiz olabilir Burda bir arkadasim vardi regl tarihi geldi olmadi sonrasinda az kanama gordu sonra olmadi yine ne kadar test yaptiysa négatifti ondan 10 gun sonra falan gebe oldugunu ogrendi

Bak tabi umut vermek istemem sen kendini daha iyi bilirsin ama senin règl olmazsa ikiz olabilir Burda bir arkadasim vardi regl tarihi geldi olmadi sonrasinda az kanama gordu sonra olmadi yine ne kadar test yaptiysa négatifti ondan 10 gun sonra falan gebe oldugunu ogrendi
Ay inşallah canım cuma günü doktora gideceğim galiba yumurtalar geç çatladı benim eşimde tekrar test verecek

X