Şubat - mart ayı gebelik planlayanlar toplanalım

Evet erken gebelık testınde silik çıkarsa onu yaparsın ama kesın beklemen gerekır 13 12 gün olsun
Merhaba bugün yani pazartesi erken gebelik testi yaptım negatif sizce umudumu kesmeli miyim 3 4 güne adetimin gelmesini bekliyorum, gecikir mi diye düşünüyorum ama vücudumda adet oldum olucam gibi belirtiler var

Merhaba bugün yani pazartesi erken gebelik testi yaptım negatif sizce umudumu kesmeli miyim 3 4 güne adetimin gelmesini bekliyorum, gecikir mi diye düşünüyorum ama vücudumda adet oldum olucam gibi belirtiler var
Yani her konuda biraz umit olunca sonuc uzebiliyor gerci bu Cok hasas bir konu her zamanda uzulucez ama hayirlisi tabi bilemeyiz bi kac gune belli olur

Ya kızlar siz 3 öğün güzel sağlıklı besleniyor musunuz femara ve d vitamini bu ay bana iştahsızlık yaptı geçen ay çok ağrı yapmıştı femara bu ay iştahsızlık 2 öğüne düştüm sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ama midemi kötü yapıyor bu ilaö

merhaba inşAllah hamilesinizdir . Bende pcos var demişti doktor lise yıllarında sonra doktora gittim yazın bir sorun gözükmüyor dedi. 2 aydır soğan suyu içiyorum. bu ay ovulasyonum 15inde oldu 3 4 gün sonra kasık bel sırt ağrılarım başladı göğüslerim öyle ağrıyor ki bıçak iğne batıyor sanki 19 unda beyaz bi akıntım geldi hala sarı beyaz ve şeffaf akıntılarım var . kasık ağrılarım ara ara giriyor özellikle eğilip kalkarken . dün yüz üstü yatayım dedim böyle kasığımdan karnıma kadar yanıp ağrıdı geri döndüm düz yattım. geceleri sıcak basıyor üstümden sürekli yorganı atıyormuşum eşim söyledi :) :KK70: inanın bilmiyorum inşAllah hepimizin belirtileri hamileliktendir berat kandilinde de her gecede kendim ve isteyen herkes adına dua ediyorum
Merhaba sogan suyu ne ise yariyor

Kızlar bi bakar mısınız bata 1 gün kala ilk 1 dk da görünen silik bir çizgi var erken gebelik testi sizce? Çıplak gözle daha net görünüyo aslında

Eklentiler

• IMG_20240322_082004.jpg
    IMG_20240322_082004.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20240322_081958.jpg
    IMG_20240322_081958.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 25
Hanımlar merhaba. Benim sat 3 Mart, bat 31 Mart. 18'inden beri siyah kahverengi akıntı geliyor. Ped alabileceğim bi yerde değildim pantolonuma falan geçmiş hep öyle sildikçe gelen cinsten değildi neyse dedim umursamadım. Bugün yine pijamamın arkasına geçecek kadar gelmiş adet mi oldum daha 8 gün var, bu lekelenmeleri de sayarsak 1 hafta arayla kanamam başladı neredeyse. Neden olabilir

Kızlar bir şey sormak istiyorum biraz özel ama çatlatma iğnesi sonrası ilişkide keyife önem veriyor musunuz zevk vs gibi yoksa stresli mi oluyorsunuz ön sevişme gibi bugün farklı bir doktora gözüktüm bana çocuk için ilişki değilde arzulamak sevişmek isteklilik özellikle orgazm olmaya çalış kafandan at dedi sizleri merak ettim

Kızlar bir şey sormak istiyorum biraz özel ama çatlatma iğnesi sonrası ilişkide keyife önem veriyor musunuz zevk vs gibi yoksa stresli mi oluyorsunuz ön sevişme gibi bugün farklı bir doktora gözüktüm bana çocuk için ilişki değilde arzulamak sevişmek isteklilik özellikle orgazm olmaya çalış kafandan at dedi sizleri merak etti
Ben femaraya devam cumartesi tekrar doktora gideceğim
Merhaba bende bu ay femara kullandım şu an adetime 5 gün var uzayan beyaz ip gibi yapışkan akıntım var gögüs ucunda agrı var ama şişkinlik yok sonucunuz nedir sizinle benzer şeyleri yaşıyorum sonucunuzu benimle paylaşırsanız sevinirim

X