Şubat - mart ayı gebelik planlayanlar toplanalım

Oldum maalesef hormon testi vericem bu ay özelde kendi isteğimizle verebiliyor muyuz acaba bir bilgin var mı
Evet veriyorsun aslında bence doktora git doktora söyle tüm testlerimi yapabilir misiniz diye istediklerini hepsini kağıda yazsın ister devlet ister özelde yaptır ama özelde 10 bine kadar çıkabilir istediklerini yazsın sağlık ocağına yapıyor çoğunu yapılmayan bi iki tanesini özelde ver olmaz mı maddi durumun iyiyse hepsini özelde ver kolay olur rahat 10 15 test istiyor folik asit b12 li ve d vitamini kullanıyorum femara ve çatlatma iğnesi oldum tüm testlerde sadece d vitaminim düşüktü he birde arkadaşlar doktor değilimde burda yazılanlara artık sinirlenmeye başladım herkesin bünyesi farklı tanikş benim hiç bir problemim yokken 2 özel hastane 1 devlet test verip durdum 1.5 sene oldu prolaktin mi süt hormonu mesela 12 ise benim 13 tü çok yüksek değildi ama yumurtlama döneminde ve regl beklerken göğüslerim aşırı ağırır ve şişerdi bu da süt hormonundandı şimdi ise ilk defa bu ay çatlatöadan sonra bile bu ağrıyı yaşamadım… lütfen göğüslerinizde ağrı şişlik varsa prolaktin mi ne süt hormonuna baktırın burda 3 defa 4 defa tedavi gördüm diyenler kendilerini bir şey sanıyor hepimiz heyecanlıyız ve tedirginiz aman neyse

Evet veriyorsun aslında bence doktora git doktora söyle tüm testlerimi yapabilir misiniz diye istediklerini hepsini kağıda yazsın ister devlet ister özelde yaptır ama özelde 10 bine kadar çıkabilir istediklerini yazsın sağlık ocağına yapıyor çoğunu yapılmayan bi iki tanesini özelde ver olmaz mı maddi durumun iyiyse hepsini özelde ver kolay olur rahat 10 15 test istiyor folik asit b12 li ve d vitamini kullanıyorum femara ve çatlatma iğnesi oldum tüm testlerde sadece d vitaminim düşüktü he birde arkadaşlar doktor değilimde burda yazılanlara artık sinirlenmeye başladım herkesin bünyesi farklı tanikş benim hiç bir problemim yokken 2 özel hastane 1 devlet test verip durdum 1.5 sene oldu prolaktin mi süt hormonu mesela 12 ise benim 13 tü çok yüksek değildi ama yumurtlama döneminde ve regl beklerken göğüslerim aşırı ağırır ve şişerdi bu da süt hormonundandı şimdi ise ilk defa bu ay çatlatöadan sonra bile bu ağrıyı yaşamadım… lütfen göğüslerinizde ağrı şişlik varsa prolaktin mi ne süt hormonuna baktırın burda 3 defa 4 defa tedavi gördüm diyenler kendilerini bir şey sanıyor hepimiz heyecanlıyız ve tedirginiz aman neyse
Bu ay benimde göğüs ağrım çok fazla oldu ve şişti belki de o yüzdendir hormon testi adetin 3 günü filan veriliyor ya o yüzden özelde verip sonra devlete gitmeyi düşünmüştüm yada diğer ay sağlık sigortası yaptırıp özele gitmeyi düşünüyorum bakalım

Kızlar çok saçma bir şey oldu . Bugün yumurtlamanın ve son ilişkinin 8. Günü.
Karnım ağrıdı acaba tekrar yumurtlama mı var diye ovulasyon testi yaptım dünden daha yükselmiş çıkınca ne kaybederim deyip bi erken gebelik testim vardı onu da yaptım gözüme çizgi göründü 🤷‍♀️ size de görüyordur inşallah.. üstteki ovulasyon testi alttaki erken gebelik..

Eklentiler

• IMG_2817.jpeg
    IMG_2817.jpeg
    771,5 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_2823.jpeg
    IMG_2823.jpeg
    101,5 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_2819.jpeg
    IMG_2819.jpeg
    117,7 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_2818.jpeg
    IMG_2818.jpeg
    126 KB · Görüntüleme: 78
Arkadaşlar belirtilerimi yazıyorum 10gün sonra regl günüm güncelleme yapacağım 7 gün sonra test yapacağım
22 Şubat iğne
23 Şubat İğnenin 35. Saat sağ kaşık ağrısı ama böyle gerçekten ağrı oldu yumurtalıklarım da sağdaydo zaten

24 Şubat 36. saat ilk ilişki ilişkide kaşık ağrısı yaşadım
25 Şubat Ertesi sabah ilk ilişki yine
26 Şubat kalın pütürlü beyaz akıntı peçetede
26 Şubat bel ağrısı kaşık ağrısı arada ama
27 Şubat ilişki sabah akşam idrarda ip gibi kalın beyaz bişey vardı
28 Şubat az bi burunda kanlı mukus burun tıkanıklığı ve tüm gün uyku halsizlik

Benim göğüs ağrısı yok yumurtlamada ve yumurtlama sonrası regl olana kadar göğüslerim aşırı şişer yeşil damarlar çıkar ve ağrı olur su onlar yok

Güncelleme yapacağım gün gün yazacağım buraya regl günüm 9 mart

Merhaba bende pko hastasıyım düzensiz adetlerim vardı hiç olmuyordum hatta ilaçla falan. Doktora gittim yumurtalarım fazlaymış. 4 senelik evliyim hiç düşük kimyasal dış bişey yaşamadım. Bu ay doktor femara verdi bana 5 gün kullan demiş ben yanlış anlayıp 15 gün kullandım 🙈😁 sonra doktor yumurtama baktı bitanesi gelişmeye çalışıyor ama muhtemelen gelişmicek ilacı çok kullandığın için dedi 2 gün sonra bidaha gel diğer ay için tedavi değiştirelim diye bende gittim muayene etti. Yumurtan gelişmiş dedi şaşırdı çatlatalım bunu dedi. 27 si öğlen saat 13:00 gibi iğneyi oldum ben o akşam sonraki akşam falan değerlendirdim kaçırmak istemedim çünkü eğer adet olcaksam (ki normalde nadir oluyorum ama olacağım zaman tam gününde oluyorum) 1 martta olmam gerekiyor inşallah olmam tabi .
İğne olduğum gün ağrı bendede oldu belim özellikle çürümüş gibi dokunamıyordum
2. Gün dokunamama gitti ama yinede belim acıyodu sağ tarafı ama kasık ağrımda vardı bide ara ara birden bi biçak giriyor gibi tüm kasık karında bi ağrı hissediyordum saniyelik nefesimi kesiyodu 2 kere yaşadım bunu
Bugün 3. Gün göğüslerle ilgili benim normaldede göğüslerim büyük ve haliyle ağır her zaman ağırır yani o yüzden göğüslerimle ilgili dikkatimi ekstra çeken bişe yok bel ve kasık stabil hala.
Bide oturduğum uzandığım yerden hızlı doğrulamıyorum bacağımı kaldırırken bile ağrı giriyor 🤷🏻‍♀️ inşallah ilk aydan tutar bana maddi manevi duygusal psikolojik okadar iyi gelicekki 4 senedir bekliyorum onu banada dua edin lütfen 🙏🏻

merhbalar kızlar bende bebek planlıyorum yumurtlamayı degerlendirdim normalde adet olmam gerekiyordu bugun olmadım 2 gündür çok afedersiniz ama peçeye sildiğimde koyu kahve siyah lekelenmeler geliyor normal mi sizce ve bel kasık agrım var ama bu siyah akıntı kafamı karıştırdı

Merhaba beni de ekler misiniz? İlk ayım testlerimi verdim folik asitime başladım ovülasyon testi de yapıyorum. Anksiyete hastası olduğum için her şeyi doğru yapmak istiyorum kafamda kuruyorum sürekli bir şeyler. Sat 16.02 bat 15.03. Dün pikti dünü ve bugünü değerlendirdik. Umarım isteyen herkese nasip olur güzel haberlerimizi alırız birlikte ❤️

Merhaba bende pko hastasıyım düzensiz adetlerim vardı hiç olmuyordum hatta ilaçla falan. Doktora gittim yumurtalarım fazlaymış. 4 senelik evliyim hiç düşük kimyasal dış bişey yaşamadım. Bu ay doktor femara verdi bana 5 gün kullan demiş ben yanlış anlayıp 15 gün kullandım 🙈😁 sonra doktor yumurtama baktı bitanesi gelişmeye çalışıyor ama muhtemelen gelişmicek ilacı çok kullandığın için dedi 2 gün sonra bidaha gel diğer ay için tedavi değiştirelim diye bende gittim muayene etti. Yumurtan gelişmiş dedi şaşırdı çatlatalım bunu dedi. 27 si öğlen saat 13:00 gibi iğneyi oldum ben o akşam sonraki akşam falan değerlendirdim kaçırmak istemedim çünkü eğer adet olcaksam (ki normalde nadir oluyorum ama olacağım zaman tam gününde oluyorum) 1 martta olmam gerekiyor inşallah olmam tabi .
İğne olduğum gün ağrı bendede oldu belim özellikle çürümüş gibi dokunamıyordum
2. Gün dokunamama gitti ama yinede belim acıyodu sağ tarafı ama kasık ağrımda vardı bide ara ara birden bi biçak giriyor gibi tüm kasık karında bi ağrı hissediyordum saniyelik nefesimi kesiyodu 2 kere yaşadım bunu
Bugün 3. Gün göğüslerle ilgili benim normaldede göğüslerim büyük ve haliyle ağır her zaman ağırır yani o yüzden göğüslerimle ilgili dikkatimi ekstra çeken bişe yok bel ve kasık stabil hala.
Bide oturduğum uzandığım yerden hızlı doğrulamıyorum bacağımı kaldırırken bile ağrı giriyor 🤷🏻‍♀️ inşallah ilk aydan tutar bana maddi manevi duygusal psikolojik okadar iyi gelicekki 4 senedir bekliyorum onu banada dua edin lütfen 🙏🏻
Sizi merak ettim adet oldunuz mu?

Sizi merak ettim adet oldunuz mu?
Hayır daha olmadım 27inde iğne vuruldu o akşam dahil her günü değerlendiriyorum çok ağrım oldu bugün afedersiniz totomun deliği bile ağrıdı bende kan verfim gidip iğne olduğum gün dahil 4. Gün oluyor 15.53 çıktı acaba yükselirmi iğnenin etkisi biliyorum ama işte umut böle bişey 😞

X