şubat ta tüp bebek:)

senin yaşadığın şehir neresi canım
3. günde gitsen önemli değil sanırım .....bi sor merkezine.....

zonguldaktym ben.. 3.gün de oluyomuşş..rahatladm yaaa... ben valiz hazırlamaya başlıyımmm:) ancaaaa 4 günde hazırlanırımm

yok kız iş yapmıyorum pazartesi cuma kadın geliyor temizlik felan yemek ütü yapıyor çarşambada annem geliyor ben harbi sultanlık yapıyorum çok yatmıyorum cnm strese giriyorum yavaş yavaş yine evde geziniyorum komşulara gidiyorum market sinema gidiyom ay ne kaldı dimi geri :)) gün sayıyorum işte

sen gel şöle mis gibi kahvemizi içeriz kız.

canım sen bundan biray kadar önce çarşıdaki sinemaya gittin mi...fotolarından gördümya seni tam emin değilim sana benzetmiştim
bi bayanı ama emin olamadığımdan soramamıştım
EVİM SENSİN i izlemeye

şimdi ev hapsindeyken gelmezsen bebişte kabul etmem dermişim :))

canım ne zaman istersen buyur gel herzaman beklerim istersen annenle gel benim aneyle tanıştıram onlarda arkadaş olur kızzz

merhaba bu akşam gördüm sizi yanılmıyorsam pembemavide tüp bebek yaptırmışsınız 8. deneme hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah benimde 4 deneme 2 negatif 2 düşükle sonuç a.r.t osman develioğlu doktorum siz hepsini pembemvidemi yaptırdınız bizimde dondurulmuş bitti şimdi karar veremiyorum aynı yere devammı etsem yoksa değiştirsemmi biraz bilgi verirmisiniz kendinizden klınikten şimdiden teşekkürler

canım sen bundan biray kadar önce çarşıdaki sinemaya gittin mi...fotolarından gördümya seni tam emin değilim sana benzetmiştim
bi bayanı ama emin olamadığımdan soramamıştım
EVİM SENSİN i izlemeye

yok cnm ben deilim yayladadakine gidiyoruz biz daha yakın ve otopark sorunu yokya :))

yok cnm ben deilim yayladadakine gidiyoruz biz daha yakın ve otopark sorunu yokya :))

anladım canım ben benzetmişim demek ki... o günden beri hep aklımda ydı acaba sen midin diye..
hafta sonları bizde gidiyoruz yayladaya ......
canım bebişin:emir_bebek::emir_bebek: cinsiyetini merak ediyorum bak yaz hemen çatlarım :KK52::KK52:meraktan sonra....

merhaba bu akşam gördüm sizi yanılmıyorsam pembemavide tüp bebek yaptırmışsınız 8. deneme hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah benimde 4 deneme 2 negatif 2 düşükle sonuç a.r.t osman develioğlu doktorum siz hepsini pembemvidemi yaptırdınız bizimde dondurulmuş bitti şimdi karar veremiyorum aynı yere devammı etsem yoksa değiştirsemmi biraz bilgi verirmisiniz kendinizden klınikten şimdiden teşekkürler

canım öncelikle geçmiş olsun

ben 8 denememin sadece 1 tanesini izmirde yaptım ve negatif sonuç aldım

ben doktorumdan çok memnunum tüm hastane doktorları takip ediyor beni elbirliği ile doğurtmaya and içtiler resmen

hamileliklerimde bazen 3 doktor bile olurdu ultrason başında pembemavinin hedefi hamile bırakmak deil eve bebek göndermek maddiyat bile 2.planda ben yıllardır o merkezdeyim negatif alan sadece 1 çiftle karşılaştım öle çok gebe kalan hastaları varki oraya gittiğinde onları görmek bile umut veriyor hastanede çok yattığım için herkez beni iyi tanıyor akraba olduk resmen :)

doktorumu en çok sevme nedenlerimden biride gece saat kaç olursa olsun telefonumu açması benle ilgilenmesi kanama olduğumda gece yarısı ben hastaneye varmadan lobide beni bekliyor olması inan ortam çok başka görüşmeye git kendin kara ver tanış en iyisi bu cnm

anladım canım ben benzetmişim demek ki... o günden beri hep aklımda ydı acaba sen midin diye..
canım bebişin:emir_bebek::emir_bebek: cinsiyetini merak ediyorum bak yaz hemen çatlarım :KK52::KK52:meraktan sonra....

tamam cnm birdahakine benzetirsen çaktırmadan çağrı at telefonu elime alırsam benimdir çsatlat enseme tokatı napıyon kız diye :))))

tamam cnm birdahakine benzetirsen çaktırmadan çağrı at telefonu elime alırsam benimdir çsatlat enseme tokatı napıyon kız diye :))))
okey canım ....
sen hanımeli pazarına çımışsın geçen yıllarda bizde gelmiştik bir iki defa geçmişiz dir yanından ama tanımıyoduk birbirimizi.....

okey canım ....
sen hanımeli pazarına çımışsın geçen yıllarda bizde gelmiştik bir iki defa geçmişiz dir yanından ama tanımıyoduk birbirimizi.....

sen benim bebek şekerlerime nasıl bakmazsınnnnnn geçensene çıktım sadece ve 4 masam vardı pembe mavi şekerler sepetler ohoooo neler neler vardı

sen benim bebek şekerlerime nasıl bakmazsınnnnnn geçensene çıktım sadece ve 4 masam vardı pembe mavi şekerler sepetler ohoooo neler neler vardı
özür dilerim canım arkadaşım ya bizim gözümüz oraya geldik mi hep bebk yeleklerindde oluyo....görmüşümdür muhakkak ama unuttuğum kesin...
inş kendi bebişine yap artık bebek süslerini...doğumu nerde yapmayı düşünüyon SEVGİDE mi....:KK49:

özür dilerim canım arkadaşım ya bizim gözümüz oraya geldik mi hep bebk yeleklerindde oluyo....görmüşümdür muhakkak ama unuttuğum kesin...
inş kendi bebişine yap artık bebek süslerini...doğumu nerde yapmayı düşünüyon SEVGİDE mi....:KK49:

yok cnm bursada kendi doktorumda istiyorum ben sezeryan olmak istemiyorum daha önceki doğumum epudural normal doğumdu çok rahat ağrısız oldu allah nasip ederse yine aynını istiyorum cnm

askeri hastaneye ilaç yazdırmaya gidiyorum ordaki doktor çok tatlı adam hiç kırmıyo hemen yazdı ilaçlarımı

yok cnm bursada kendi doktorumda istiyorum ben sezeryan olmak istemiyorum daha önceki doğumum epudural normal doğumdu çok rahat ağrısız oldu allah nasip ederse yine aynını istiyorum cnm

askeri hastaneye ilaç yazdırmaya gidiyorum ordaki doktor çok tatlı adam hiç kırmıyo hemen yazdı ilaçlarımı

olsun canım hayırlısı olsun bebiş yeterki sağlıklı gelsin dünyaya... hem zaten o bursalı sayılır deme...
canım sana iyi geceler sonra görüşürüz beni uyku bastı....kendine iyi bak emi....

olsun canım hayırlısı olsun bebiş yeterki sağlıklı gelsin dünyaya... hem zaten o bursalı sayılır deme...
canım sana iyi geceler sonra görüşürüz beni uyku bastı....kendine iyi bak emi....

iyi geceler cnm bende uyuyabilsem keşkemmmm

bişey sorcam kıslar....
bana adetin birinci günü ara 2. gün de gel dedi hemşire.. taaa Ankaraya gitcem 5 saatlik yol sonuçta...
bugun adet olmadım.. yarın adet olursam pazar günü doktoru bulamam.. pazartesiye yani 3. gününe kalırsa nasıl olucakk?? kafam karıştı

canım bende ctesi oldum 2. yada 3. gün oluyor ama 4. gün olmuyor ben 3. gün başladım hemen:) sende hayırlısıyla başlarsın inşallah,,ii geceler:emir_bebek::emir_bebek:

fatoşum benim iğnelerimide:94::94: eşim yaptı hep.....
günaydın canlarrrrrrrrrrrrr

ben ilk iğnemi dün gece oldum hiç acımadı çekince iğneyi 30 saniye kadar yanma oldu gibi okadar çok korkmuştum ama korkulacak gibi, değil şimdilik:):18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

gunaydın sekerler . . :) naassınıızz ?
Fatoşum keyıfler nasıll? Hergun bı tane mı vurulcaksın ıgnelerı?

X