şubat ta tüp bebek:)

hadi buyrun kahvaltıyaaaaa :) menemen yaptımmmmmmm
afiyet olsun canım....:KK56:
günaydın canlarrrrrrrrrrrrr

ben ilk iğnemi dün gece oldum hiç acımadı çekince iğneyi 30 saniye kadar yanma oldu gibi okadar çok korkmuştum ama korkulacak gibi, değil şimdilik:):18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
hadi bakalım hayırlı olsun iğneler çok acıtmıyo canım ama ben kendim yapamıyorum cesaretim yok benim....:nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

afiyet olsun canım....:KK56:

hadi bakalım hayırlı olsun iğneler çok acıtmıyo canım ama ben kendim yapamıyorum cesaretim yok benim....:nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ben galiba zorda kalsam kendim yapabilirim ama şuan eşim yapacak dünde o yaptı saate baktık 22.13 tü hep aynı saat ve dakikada yapacagız inşallah içimde korku başladı ya tutmazsa diye ,:KK43:

yok cnm bursada kendi doktorumda istiyorum ben sezeryan olmak istemiyorum daha önceki doğumum epudural normal doğumdu çok rahat ağrısız oldu allah nasip ederse yine aynını istiyorum cnm

askeri hastaneye ilaç yazdırmaya gidiyorum ordaki doktor çok tatlı adam hiç kırmıyo hemen yazdı ilaçlarımı

canım askeri hastaneye alıyolar mı normal kişileri yoksa askeriye ile bağlantınmı var....
eğer alıyolarsa inş ben hamile:KK49::KK49::KK49::KK49: kalırsam benide götür o doktora.....

ben galiba zorda kalsam kendim yapabilirim ama şuan eşim yapacak dünde o yaptı saate baktık 22.13 tü hep aynı saat ve dakikada yapacagız inşallah içimde korku başladı ya tutmazsa diye ,:KK43:

ooooooooo seni şimdiden kaygı sarmış ya tutmazsa diye böyle düşün me canım pozitif ol.....

ooooooooo seni şimdiden kaygı sarmış ya tutmazsa diye böyle düşün me canım pozitif ol.....
aslında kafamda hep pozitif şimdiden heyecan başladı gözüm hep bebek eşyalarında ayrıca böle planlarıma dahil etmeye başladım hatta dün eşimle saydık ekim sonu gibi dogar tutarsa bebek ama bunları düşünürken içime ya olmazsa giriyor işte ben zaten duygusal biriryim strese egimliyim stresten nasıl adet olamadım biliyorsunuz şimdiden duygusallaşmaya başladım elimi ayagıma kaldıramı8yorum sanki bir tuhaf bişe oldum ben bu nazlanma konusunda nihalide geçecem heralde zaten normaldede nazlı bişeyimdir:KK43:

oooooooooo nazlı hatunlar:KK37::KK37: birdi iki oldu şimdi ben nasıl başedicem sizle ama
kız hiç takma relax ol.....
hem öyle şimdiden şu ay doğar:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: bu ay doğar deme...
bende öyle yaptım hep hatta ilkinde hespladım yazın olacak diye üzülmüştüm hava çoook sıcak oluyo diye keşke olsaydı yaz falan cahilmişim sen ne karışırsın zamanına..:KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK9:kendimi çook kaptırınca da sonunda hep üzüldüm o yüzden hiç düşünme
allahım yazdıysa olur zaten.....

kızlarrrrrr size güzel haberlerim varrrr. embriyolarım çok güzel gelişiyomuş 4 tane idi zaten 2 si çok iyiydi diğer ikisinin dün gelişimi normaldi. normal olanlarda iyi gelişenlere yetişmiş. veeee transferim %95 5. gün olacakmışşş.

kızlarrrrrr size güzel haberlerim varrrr. embriyolarım çok güzel gelişiyomuş 4 tane idi zaten 2 si çok iyiydi diğer ikisinin dün gelişimi normaldi. normal olanlarda iyi gelişenlere yetişmiş. veeee transferim %95 5. gün olacakmışşş.
canımbenim allah yardımcın olsun bebegimiz bal olsun bal:)

ooooooooo bu haber kutlanır şimdi....:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
inş az kaldı canım bebişine kavuşmaya artık sıra bizede gelsin yaaaaaaaaaaaaaaaa
ama ilk sıra senin fatoşum.......:KK49::KK49::KK49:

ooooooooo bu haber kutlanır şimdi....:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
inş az kaldı canım bebişine kavuşmaya artık sıra bizede gelsin yaaaaaaaaaaaaaaaa
ama ilk sıra senin fatoşum.......:KK49::KK49::KK49:

ay inşallah inşallah herşey güzel gider herkez hamile kalır :)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

X