şubat ta tüp bebek:)

:KK6::KK6:kızlar:KK37: ben şimdilik kaçıyorum:KK55: gelebilirsem yine uğrarırım
biara
iyi akşamlar:KK53::KK53: canlar....bol bebişli:emir_bebek::emir_bebek: rüyalar görün emi.....öpüldünüz......:KK54::KK54:

canımcımlaaaaarrrr :) ozledım sızııı. . . . Nabersınız yaww :) sonuc tarıhlerınızı de yazsanız da takıp etsek de sevınsek kuzular yaaa

Decapeptyl iğneye dün başladım ama benden leke geldi iğneye adetimden 21 gün sonra başlamamı söyledi doktor ben de öyle yaptım adetimden 21 gün sonra iğneye başladım ama adetime 1 hafta varken benden kahverengi leke geliyor üstelik adet düzenli olsun diye doktorum 21 tane hap olan YASMİN diye bir adet düzenleyici de verdi o nu da bitirdim ama yine de adetimden bir hafta önce leke geliyor bu durumda olan arkadaşlar var mı ya da ne düşünüyorsunuz normal mi bu
decapeptyl iğne yapıyor öyle,bendede pembe lekeler olmuştu,1 hafta erken regl oluyorum sanmıştım ama sonra geçti.normal günümde regl oldum.

slm bende bugun ilk iğnemi vurundum.garip bir duygu..dua bekliyorum

Aynı gün başlamışız,bende bugün ilk iğnelerimi yaptım.hayırlısı olsun hepimize,Allah yardımcımız olsun

kızlar napıyonuz gıııı 5 kişiyiz kimseden ses yok anlatın bakalım tedaviler ne alemde canlar :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

Tedavide olan arkadaşlar ve tahlil günü gelen arkadaşlarıma rabbimden en güzel haberlerle gelmelerini diliyorum...
Benim histereskopi sonrası adet oldum korunmam bitti bu ay tüp bebeğe başlamadan denemek istiyorum belki hamile kalirim ...
Doktorum rahım filmine baktı ameliyat güzel gecmiş Güle Güle Hamile kalmalar dedi 6 ay içerisinde hamile kalabilirsin dedi lakın ben bir ay deneyeceğim olmassa Şubat sonu adetimle birlikte tüp bebek Tedavisine başlıycam...bu ay hamile kalırmıym bilmiyorum çok istiyorum vaktı saatı geldiyse olur dıyorum daha adetim yeni bitti bu ay sonu Allah kerim .....

kızlar napıyonuz gıııı 5 kişiyiz kimseden ses yok anlatın bakalım tedaviler ne alemde canlar :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:[/QUObenim sabaha yumurtalarım toplanacak dua edin bana iyi gider inşallah

inş hayırlısı canım korkulcak bişey yok anestezi altında bir işlem sadece orda en mahrem yerlerini açıp o masaya yatana kadar en büyük zorluk uyuduktan sonra sorun yok.20dklık bir işlem 1 saatte orda kalıyosun uyandıktan sonra kasık ağrın olucak adet sancısına benzer benim 2 gün olmuştu ben 3 gün dinlenmiştim dinlenmeye bak iyi düşünelim iyi olsun canım bnm
rabbim hepimize sağlıklı evlatlar versin

iyi geceler.. 6 yıllık evliyim 28 yaşındayım . allah izin verirse şubat sonu bende tüp bebek tedavime başlayacağım. yumurta toplama işleminden biraz korkuyorum ama yazıları okuyunca rahatladım. şahin zeteroğlu cylo.prognova diye bir hap verdi adet olunca gel iğnelere başlayalım dedi. peki iğne dozu nekadar olacak 75 mi yoksa 150 mi.. tüp bebek fiyatları da çok değişik acıbademde yaptıran varsa ilk denemede kaç tl istedi doktor yazarsanız sevinirim ..

kızlar şimdi arayıp transfer için çagırdılar çıkıyorum ben dua edin

kızlar şimdi arayıp transfer için çagırdılar çıkıyorum ben dua edin

Allah yardımcın olsun canım. . . Insaallah ferahlık versın Rabbım sana. . . Bebıslerın sımsıkı tutunsun sana ınsaallah. . . Dualarımızdasın. . . .dondugunde haber ver. . .ararım ıns bende

X