şubat ta tüp bebek:)

canlarım gunaydııınnnn. .. Keyıfler nasıll? Hepımız dua edelımm fatosumaaa. . . Hayırlı guzel haberlerle gelsın ınsaallaaahh. . . :p

Tedavide olan arkadaşlar ve tahlil günü gelen arkadaşlarıma rabbimden en güzel haberlerle gelmelerini diliyorum...
Benim histereskopi sonrası adet oldum korunmam bitti bu ay tüp bebeğe başlamadan denemek istiyorum belki hamile kalirim ...
Doktorum rahım filmine baktı ameliyat güzel gecmiş Güle Güle Hamile kalmalar dedi 6 ay içerisinde hamile kalabilirsin dedi lakın ben bir ay deneyeceğim olmassa Şubat sonu adetimle birlikte tüp bebek Tedavisine başlıycam...bu ay hamile kalırmıym bilmiyorum çok istiyorum vaktı saatı geldiyse olur dıyorum daha adetim yeni bitti bu ay sonu Allah kerim .....
canımrahim fliminden sonra kendiliğinden hamile kalanlar çok oluyo bence eğer yaş problemin yoksa bekle biraz daha....
kızlar şimdi arayıp transfer için çagırdılar çıkıyorum ben dua edin
fatoşum çıkınca yaz bize hayırlısı olsun canım sıkma canını hastalığın nasıl oldu daha iyisindir inş....korkma 3.transferi diye sonuçta bir sürü insan 3. gün transferi ile hamile kalıyo.....dualrımız seninle...
canlarım gunaydııınnnn. .. Keyıfler nasıll? Hepımız dua edelımm fatosumaaa. . . Hayırlı guzel haberlerle gelsın ınsaallaaahh. . . :p
sanada günaydın canım nasılsın yarınmı çatlıcak senin yumoşlar....:KK52:
:KK52:

kızlaaarrr fatoşun transferi olmuş. şimdi hastanede yatıyor işte iyi çok şükür çıkıp ordanda annesine gidecek merak etmeyin.

iyi geceler.. 6 yıllık evliyim 28 yaşındayım . allah izin verirse şubat sonu bende tüp bebek tedavime başlayacağım. yumurta toplama işleminden biraz korkuyorum ama yazıları okuyunca rahatladım. şahin zeteroğlu cylo.prognova diye bir hap verdi adet olunca gel iğnelere başlayalım dedi. peki iğne dozu nekadar olacak 75 mi yoksa 150 mi.. tüp bebek fiyatları da çok değişik acıbademde yaptıran varsa ilk denemede kaç tl istedi doktor yazarsanız sevinirim ..

arkadaşım hayırlısı olsun öncelikle.. ben de geçen hafta acıbademde başladım tedaviye. acıbadem maslakta. 4950 fiyatı bir de 1500 tl civarında ilaçlar var. ilaçlar senin durumuna göre değişiyor. bizim de ilk denememiz. embriyo dondurma işlemi de 1080 tl miş. biz onu da yaptırmayı düşünüyoruz arta kalan embriyo olursa tabii. en azında no iğnelerden kurtulmuş olurum. hazır embriyolar transfer edilir. sorun olursa cevaplarım yine.. kolay gelsin :))

günaydın bugün nasıl keyifler... bir haftadır ilk kez adam gibi uyudum. sabahın 5inde uyanıp kafasında tedaviyi kurar mı normal insan?? sanki ben planlıycam tedaviyi, doktorlara bırkatım artık, duruma da alıştım sanırım. ben dün yumurta kontrolune gittim. 12-13 tane yumurtam var toplam ama daha yeterli çapa ulaşmamışlar doktorumun söylediğine göre. en büyüğü 12 cm. diğerleri 7-8 cm. 4 kez gonal f aldım. bu normaldir dimi sizce.?? daha bir hafta gonal f kullanacağım. yeterli büyüklüğe ulaşır herhalde. perşembe sabah tekrar E2 tahlili ve ultroson yapılacak. bakalım bekliyoruz bir de ultroson ile üstten bakılsa olmuyor mu yumurtalara benim hep muayene masasında bakıyor doktorum işin açıkçası biraz da canım yanıyor :KK43: sizin nasıl yapılıyor takipleriniz??? herkese çok kolay gelsin çabucak ve tabii sağlıkla sonuca ulaşalım ..
iyi ki varsınız dmek istiyorum ben tekrar :)

Allah hiç kimsenin emeklerini bosa çıkartmasın bizimkileride inşallah hepimizin gobusleri bebislerle dolsun 2. İgnemi yaptım bugün

günaydın bugün nasıl keyifler... bir haftadır ilk kez adam gibi uyudum. sabahın 5inde uyanıp kafasında tedaviyi kurar mı normal insan?? sanki ben planlıycam tedaviyi, doktorlara bırkatım artık, duruma da alıştım sanırım. ben dün yumurta kontrolune gittim. 12-13 tane yumurtam var toplam ama daha yeterli çapa ulaşmamışlar doktorumun söylediğine göre. en büyüğü 12 cm. diğerleri 7-8 cm. 4 kez gonal f aldım. bu normaldir dimi sizce.?? daha bir hafta gonal f kullanacağım. yeterli büyüklüğe ulaşır herhalde. perşembe sabah tekrar E2 tahlili ve ultroson yapılacak. bakalım bekliyoruz bir de ultroson ile üstten bakılsa olmuyor mu yumurtalara benim hep muayene masasında bakıyor doktorum işin açıkçası biraz da canım yanıyor :KK43: sizin nasıl yapılıyor takipleriniz??? herkese çok kolay gelsin çabucak ve tabii sağlıkla sonuca ulaşalım ..
iyi ki varsınız dmek istiyorum ben tekrar :)

Canım Allah yar ve yardımcın olsun kaç gun iğne yaptın bide kac ml uygula dedi Dr un bende aynı dertten muzdaribim uyuyamiyorum beynimi ona odaklanmış gibi hiç bir şey düşünemiyorum

Canllarim sarjim. Cok az saat. 10da transferim oldu ikitane embriyo biirinci kalite transfer edildi doktorum embriyo sayim az oldugu icin riske atmadik o yuzden 3cu guntransferi yapiyorum ben umutluyum dedi simdilik bu kadar birazdan cikip anneme gidicem

Allah razi olsun dualariniz icin iyiki varsiniz simdilik cikiyorum aksamustu gelirim bi ara cook optum hepinizi

iyi geceler.. 6 yıllık evliyim 28 yaşındayım . allah izin verirse şubat sonu bende tüp bebek tedavime başlayacağım. yumurta toplama işleminden biraz korkuyorum ama yazıları okuyunca rahatladım. şahin zeteroğlu cylo.prognova diye bir hap verdi adet olunca gel iğnelere başlayalım dedi. peki iğne dozu nekadar olacak 75 mi yoksa 150 mi.. tüp bebek fiyatları da çok değişik acıbademde yaptıran varsa ilk denemede kaç tl istedi doktor yazarsanız sevinirim ..

cannnnn burda da varızzzz:)) tatlımm sen kafanı bunlarla hiçç yormaaa iğneleri ilaçları nasıl kullanacağını acıbadem de şirin hemşiree anlatıyooo sana...ben aşılama için gonal f 450 kullanıyorummm 75 dozz...ama tüp bebek de doz değişebilirrr...anlıyorummm çok merak ediyosunnn ama ilaçlar kişiden kişiye değişiklik gösterir...umarımmm memnun kalırsınnn acıbademdenn şahin beyden...

Son düzenleme:
Canllarim sarjim. Cok az saat. 10da transferim oldu ikitane embriyo biirinci kalite transfer edildi doktorum embriyo sayim az oldugu icin riske atmadik o yuzden 3cu guntransferi yapiyorum ben umutluyum dedi simdilik bu kadar birazdan cikip anneme gidicem

Allah razi olsun dualariniz icin iyiki varsiniz simdilik cikiyorum aksamustu gelirim bi ara cook optum hepinizi

Rabbim gönlüne göre versin cannn...bende senin için çok dua edicemm...

Son düzenleme:
NARİNCEM hayirlı olsun canımm ınsallah sım sıkı tutunsunlarr ümit oldun bize.benimde bugün ikinci günüm 17.de Tahlil günüm..Fatma arkadasım bende annemde kalıyorum ılk uc gun yat dinlen hic kalkma sonuc gunumuz aynı olucak gıbı :)

Canım Allah yar ve yardımcın olsun kaç gun iğne yaptın bide kac ml uygula dedi Dr un bende aynı dertten muzdaribim uyuyamiyorum beynimi ona odaklanmış gibi hiç bir şey düşünemiyorum

4 gün uyguladım bugün 5. dozu alıyorum. 187.50 ml doz da.
geç yat mümkün olduğunca eğer çalışmıyorsan... kafaya takmamak diye birşey yok. kafaya takacaksın ama iyice yorulursan gün içinde uyursun. ben 4-5 gündür 5te uyanıp k,tap okuma lambasının loş ışığında kitap okuyorum. kitap okuma saati oldu 5-7 arası. eşim ide rahatsız ediyorum belki uykusu çok hafif ama ne yapayım dön sağa dön sola ..kitap okuyup 1-2 saat yine yatıyorum. 1 aylık bir süreç bu ama zor geç,yor işte. ben asıl o aşamaya kadar gelirsek eğer transfer sonrası beklemelerinden korkuyorum geçmek bilmez... güzel allahım hepinize yarım etsin... rahatlatacak dua önerisi olan var mı bu arada??
:)

hayırlısı olsun canım bebişlerin sana sımsıkı tutunsun inş..............çok iyi dinlen :)

kızlar merhaba
bana da cuma günü dondurulmuş 2 embriyo transfer edildi .cumartesi günü kan tahlili yaptırıcam benim bu 3. tedavim 2. tedavimden 22 aylık bir kızım var
bu sabah karnım ağrıyordu uyuyunca biraz hafiflemiş bugünlerde normalde hastalanmam gerekiyordu o yüzden herhalde belimde ağrıyor. ama kızıma hamile kaldığımda da ağrımıştı bakalım sonucumuz ne olacak
Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inş hayırlısını versin

kızlaaarrr fatoşun transferi olmuş. şimdi hastanede yatıyor işte iyi çok şükür çıkıp ordanda annesine gidecek merak etmeyin.

geçmiş olsun canım rabbim hepimizin gönlüne göre sağlıklı evlatlar versin.

senin test günün bu gün değilmiydi yaptırmadınmı?

kızlar merhaba
bana da cuma günü dondurulmuş 2 embriyo transfer edildi .cumartesi günü kan tahlili yaptırıcam benim bu 3. tedavim 2. tedavimden 22 aylık bir kızım var
bu sabah karnım ağrıyordu uyuyunca biraz hafiflemiş bugünlerde normalde hastalanmam gerekiyordu o yüzden herhalde belimde ağrıyor. ama kızıma hamile kaldığımda da ağrımıştı bakalım sonucumuz ne olacak
Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inş hayırlısını versin

hayırlısı olsun canım allah kalbine göre versin....

çok şiddetli değil ama ben hiseediyorum bazen onu bazen sak kasığımda bazen sol kasığımda heheh

benim transferin ustunden 2 gun gecti..aynen sag sol kasıklarda batma var,benim adetimde boyle belirti olmazdı..o yuzden umutlansammı bilmiyorum..adına tekrar cok sevindim..tebrikler

X