Selülit Suna Dumankaya'dan Aspirin ile Selülit Giderme Yöntemi

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ay ben zayıflamak istemiyorum ama olsun selülitler yok olsun da..yarın alıcam söööz

yaa benim sezeryan sonrası bir torbam oldu ve çatlak içinde, sizce buna da yarar mı bu formüller

yaa benim sezeryan sonrası bir torbam oldu ve çatlak içinde, sizce buna da yarar mı bu formüller
Canım çatlaklara badem yağı çok iyi geliyor,eğer o torbalanma yağ kaynaklıysa benim mantığıma göre faydalı olur görüşündeyim,netice de selülit yakılamayan yağ birikimi.

merhaba kızlar ben buraya yeni üye oldum.bende burda yazdıgınız formulu kullanıorum bir haftadır fln değişiklik var ama asıl bi sorunum var bacaklarımda küçük çöküklükler var sizce bunları nasıl giderebilirim...ben bunlarında selilütten kaynaklandıgını düşünüorum ama ayrı bi yol olmalı bunları gidermek için:KK43:
fikirlerinizi bekliorum

çooook teşekkürler en yakın zamanda denemeye başlıycam :1rolleyes: bu arada çatlaklara badem yağının iyi geldiğini öğrenmem de iyi oldu :dance: yaşım 18 olmasına rağmen çok olmasa da selülitim de çatlağım da var
muha.gif

Formülün için teşekkürler aynı sorun bendede var kesinlikle deneyeceğim
sağol a.s.:teytey:

merhaba kızlar ben buraya yeni üye oldum.bende burda yazdıgınız formulu kullanıorum bir haftadır fln değişiklik var ama asıl bi sorunum var bacaklarımda küçük çöküklükler var sizce bunları nasıl giderebilirim...ben bunlarında selilütten kaynaklandıgını düşünüorum ama ayrı bi yol olmalı bunları gidermek için:KK43:
fikirlerinizi bekliorum
aynı sorun bende de var ,selülitten kaynaklanıyor.1.70 boyunda 52 kiloyum hiç yağlı yiyecekler tüketmem ama aşırı selülitim var.1 haftadır spor yapıyorum ve aktardan aldığım selülit yağını bacaklarıma bir güzel sürüp büyük boy çöp poşetiyle sarıyorum.koli bantıylada çıkmasınlar diye tutturuyorum.bir güzel paket yapıyorum kendimi:Roflol:sonra eski kışlık kilotlu çorap giyip,eski bir pijamamıda onun üstüne giyiyorum.Roflol:bu şekilde 3 saat bekliyorum.sporuda bu şekilde yapıyorum,bir güzel terliyor bacaklarım.en sonunda da banyoya giriyorum.10 gün oldu başlayalı acayip sıkılaşma hissettim.ender saraç'ın tarifiydi muhakkak işe yarar:1rolleyes:sporu her gün yapıyorum yağıda haftada 3 gün sürüyorum.

pikolata :saol yaa bu öneri bende denicem aslında selülit olsun da başka bişey olmasın yani böle hastalıklarda var...bakalım senin yaptıklarını denicem sonuc ne olcak:))

anacım sizdeki bu gelişmeler spor yapmanızdan kaynaklanıyor olmasın ? Yani yağ mağ sürmeden de her gün düzenli spor yapılsa belki aynı etki olcak mıdır ki?

Merhaba,
Bende 1 Haftada Selülitlerimden Büyük ölçüde Kurtuldum.aktardan Kendi Hazirladiklari Bir Kremi Aldim Ve Sonuç Inanilmaz Vücudumdaki çatlaklar 1 Hatada % 70 Azaldi, Selülitlerim Neredeyse Görünmeyecek Kadar Yokoldu Ve 4 Cm Inceldim. Bu Kremi Akşam Iş Dönüşü Sürüp Korse Giyiyorum Ve Yarim Saat Tempolu Yürüyorum, Yürüyemediğim Zamanlarda Ise Evde Basit Hareketler Yapiyorum. Geçen Hafta Kot Pantolon Almak Için Mağazaya Girdiğimde Tam 1 Beden Küçüldüğümü Farkettim. Buda Beni çok Mutlu Etti:) Kremle Ilgili Bilgi Verebilirim Arkadaşlar. Gerçekten Süper

eveeeettt kremle ilgili bilgi alırsak iyi olur.Şimdiden tşkrlr.

X