Saç Rengi ve Saç Boyama süper bir...renk bu saç rengine nasıl boyrım saçımı yardımınızı bekliyorum..

bu resmi telefonuna çek bi kuaförden hem fikir al
hemde rengini öğren şekerimŞeniz

en mantıklısı o tabii ama şimdi kuaförler bu saç olmaz çok açmak lazım sacını felan derler huylarıdır çok işlem söylerler parası da çok olsun die :):) bide rengi söleseler bile bu rengin tek bir boyadan olcagını sanmıyorum yani boyaları karıştırmak lazım heralde ...

en mantıklısı o tabii ama şimdi kuaförler bu saç olmaz çok açmak lazım sacını felan derler huylarıdır çok işlem söylerler parası da çok olsun die :):) bide rengi söleseler bile bu rengin tek bir boyadan olcagını sanmıyorum yani boyaları karıştırmak lazım heralde ...

orasini bilmem ben bebişim artikinlülülülülülü

yaa bakır kahwe gibi birşey buu renk ben kızıla boyamıştım akmış hali bu renkti ama kahwe bakır gibi duruyor bakırlık oldugu kesin=))

Burdan şimdi kesin şudur nosu diyemeyiz.
Al resmi götür kaföre sor bikaç yerden fiyat alırsın olmadı.
Bende netten bulup götürdüm ya bi ton açığı ya bi ton koyusu oluyo ama tutturuyolar.
Valla ben hiç bi boyaya 150 vermedim canım.
Sen evde alıp kendimi yapmak istiyosun

örnek veriyorum:1rolleyes:
7709dscn1192g.jpg
[/URL][/IMG]

canım bu renge bayıldım ben.kendi saçınsa röfleylemi bu renk oluştu yoksa boyamı yazarsan kuaförümede göstercem hemen:)

cnm bu rengi alix in 8.8 yada 8.4 ile elde edersin bunlara birazda palette tarçın bakırı koyarsan zaten bu kein olru ama açık renk saçın üstüne tutar bnm saçlarımda şuan az çok bu rengi andrıyor ama ben kuaförde aiyahtan açtırdım :KK43:

yaa benm sacmda bakırdı cok severek kullandım suan yine öle olmak istiyorum ama bi iki hafta beklicem artık ama kesinlikle süper bi renk ben kuaförde yaptırmıştımmm:KK43:

slm kızlar buda benm eski sac rendim istediğiniz renge yakın sanırım ama ankarada kuaförde yaptırmıştım ben
a115k.jpg

slm kızlar buda benm eski sac rendim istediğiniz renge yakın sanırım ama ankarada kuaförde yaptırmıştım ben
a115k.jpg

Evet gerçekdende çok yakın bir renkmiş. Evde boyamış olsaydın marka ve numarasını sorucaktım ama kuaförler kaç çeşit boya karıştırıyorlar. mirmirmirmir

evet yaa sarı kızıl bakır birsürü karıştırıp yapıyor ama işde cok akmıştı bende kızıl bakıra boyadım ve cok pişmanımm yine o renge dönmek istiyorumm :KK43:

cnm bu rengi alix in 8.8 yada 8.4 ile elde edersin bunlara birazda palette tarçın bakırı koyarsan zaten bu kein olru ama açık renk saçın üstüne tutar bnm saçlarımda şuan az çok bu rengi andrıyor ama ben kuaförde aiyahtan açtırdım :KK43:

benim sacım koyu renk :KK43::KK43: önce penhidrolle rengini açıp sonra boyasam olurmu..

X