şüpheli durum ve ella

Onurunuzla gururunuzla ilişkiye girin yav 😀😀 kaç yaşına gelmişsiniz belli ki ihtiyacınız var. Erkekler çatır çatır yapsın kadınlar kendini rahibe sansın. Baydı yıl 2024 olacak..
Bu erkolar bunu hakediyor eski erkek arkadasim "keske öpüsüp koklaşsaydın da bunu kimseyle yaşamasaydın" demisti. Insallah evleneceği insan herkesle her seyi yasayan ama bakire biri olir

kızlar başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum size,öncelikle daha önce böyle bir şey yaşamadım ve afalladım o yüzden..erkek arkadaşım ile aramda bir yakınlaşma geçti ve sürtünme ile ilişki oldu..çok pişmanım böyle bir aptallık yaptığım için,öncelikle regl döngüsü düzenli olan biriyim 28-30 gün arasında genelde,bu olay yeni yaşandı ve reglim yeni bitmişti yani 6-10 kasım arası oldum en son 11’inde de kahverengi akıntım oldu ki bu her regl sonrası olur zaten bende bu olay da o zaman yaşandı daha yeni zaten,kullandığım programa ve ovülasyon programına göre ovülasyon döneminde değildim ve boşalma durumu gerçekleşmedi ve sürtünme olayı ve elle tatmin etme durumu oldu sadece bu durumda zevk suyundan korktum,bu olay yaşandıktan 8-9 saat sonra ella ertesi gün hapı aldım korktuğum için ve biraz araştırmalarım sonucu ilk 24 saat içerisinde %98 oranında koruma sağlıyormuş ama erkek arkadaşım bir şey olmadığı konusunda çok emin ve boşuna stres yaptığımı söylüyor,hatta o ilacı aldı rahat etmem açısından psikolojikmen ve ben normalde de takıntılı bir insan olduğum için fazlasıyla şu an bile çok stres olmuş durumdayım,internette ellaya rağmen hamile kalan vs. ve sürtünme ile hamile kalınabileceğine dair bir çok yazı okudum bu da benim daha çok paniklememe sebebiyet verdi..başına böyle bir şey gelmiş olan var mı ve de ellanın çok fazla yan etkisi olduğunu gördüm regl döngüsünde gecikme vs gibi şu an için bir sorun yaşamadım henüz ve psikolojim alt üst olmuş durumda sürekli bunu düşünüyorum resmen,bilgisi olan varsa beni bilgilendirebilir mi? çok teşekkür ederim şimdiden
Canım bende condom yirtilmasiyla Ella kullanmistim bebek emziriyordum , ilactan sonra 3 gün sütü sagip döktüm tabi. Bana yan etki yapmadı

Ertesi gün hapını almak bu kadar kolay mı bizde şaşırdım. Yaşadığım yerde hapı sadece kişi kendi alabiliyor ve eczacı açıp veriyor size yutmanız için. Bayağı bildiğin içtiğini görücem modunda bekliyor başınızda. Ömrümde ilk kez ne olur ne olmaz garanti olsun diye alayım dedim ve eczanede arka odaya çağırıldım, eczacı sorular sordu sonra verdi ilacı. Eşinle sevgilinle gittiysen onun yanıda değil içeride veriyorlar hapı. Erkeklere satış yok, nedenini sordum kişi kendi iradesiyle mi alıyor tecavüze mi uğradı veya kullanım saatini mi geçirdi bilmeden veremeyiz dedi. Durumunu şüpheli gördükleri olursa hapı verdikten sonra polise de bildirmeleri gerekiyormuş.

Ertesi gün hapını almak bu kadar kolay mı bizde şaşırdım. Yaşadığım yerde hapı sadece kişi kendi alabiliyor ve eczacı açıp veriyor size yutmanız için. Bayağı bildiğin içtiğini görücem modunda bekliyor başınızda. Ömrümde ilk kez ne olur ne olmaz garanti olsun diye alayım dedim ve eczanede arka odaya çağırıldım, eczacı sorular sordu sonra verdi ilacı. Eşinle sevgilinle gittiysen onun yanıda değil içeride veriyorlar hapı. Erkeklere satış yok, nedenini sordum kişi kendi iradesiyle mi alıyor tecavüze mi uğradı veya kullanım saatini mi geçirdi bilmeden veremeyiz dedi. Durumunu şüpheli gördükleri olursa hapı verdikten sonra polise de bildirmeleri gerekiyormuş.
Yok kız 12 senelik ella kullanicisiyim ora nere

Buraya destan yazana kadar arama motorunda küçük çapta bir araştırma yapsaydın ya? Mağarada yaşamiyoruz elimizin altında dünya var.

Hala böyle şeyler yazan kaldımi ya seks yapmadan bey haberseniz denemeyin abi. Hamile falan kalamazsin imkansız hamileysen sen Meryem anasindir sperm hava ile temas ettiği an olur sen diyorsun surtunduk hamile değilsin belki ama erkek arkadaşının seks geçmişinden dolayı belki hpv Hermes frengi falan kapmış olabilirsin bunun için kork

Surtunerek kalamaazsaniz ama iicinize girip Evk suyuda dahil.kalanlar var. Ella icmissiniz birazda iciniz rahat olsun. Gecikme yasatir 2 gun gecikme yasadim.ama.erken gebelik testi yptm.ben kafami rahatlattim.

Böyle bir şey olabilir mi yani bekaret bile bozulmamış anladığım kadarıyla oraya nasıl ulaşmakta olcak hemde ellaya ragmen
Merhab benim adetim düzensiz oluyor tarlusal kullanıyordum 3.gün sevgilimle buluştum onun dudağına kendi zevk suyu bulaştı benimle öpüştü sonra vajinamı öptü bir şeyler yaşandı zevk suyundan şüphe duyup 52. Saat ella kullandım ama aynı zamanda tarlusal kullanmaya devam ettim bugün bitiyor ella etkisini gösterir mi tarlusala rağmen gebelik gibi bir durum olur mu yardımcı olur musunuz?

Lütfen yardım 12si regl 16si bitti 18 beraberlik ama icine boşalmadım dedi şüpheliyim 12 saat icinde ella kullandım ama yumurtlama dönemindeymisim yunurtlama donemindee ella etkili olur mu? Kasıkta batma ara ara ağrı, kabiz ishal karışımı affedin beni acaba 6 günde gebelik belirtisi ortaya çıkar mi ellaya rağmen?

Bu ilacın mantığı yumurtlama zamanını erteleyerek döllenmenin ertelenmesidir. Eğer döllenmiş bir yumurta varken kullanılırsa dış gebelik vb durumlara yol açabiliyor. Kasık ağrısı demişsiniz. Belki bir şey yoktur ama tedbir her zaman iyidir. Kan tahlili her şeyi ortaya dökecektir

X