Surekli emmek isteyen bebek

nicksiz123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
559
312
30
herkese merhaba,oncelikle gozyaslari icin bildiriyorum asiri bunaldim..oglum 21 aylik 11 bucun kilo civari boyu 88 cm..gelisim acisindan cok zayifta degil kiloluda..ama asla yemek yemiyor belki gunde bir yumurtanin yrisi zar zor belko bir kase corba sanliysam biraz yogurt vesaire..bundan yaklasik 2 ay oncesine kadar kusuyordu da yediklerini ilk disi 1 yasindayken çıktığı icin yemek yemeyi gec ogrendi bu sebepten cigneyemedigi seyi direk cikartma ne bilim en ufak birseyde kusmaya meyil ediyor...doktor reflu dedi ilacta fayda etmeyince zamana biraktim
Simdi biraz daha iyiyiz cok sukur.Gel gelelim asil konuya memeden kesmek istiyorum
Belki biraz olsun yemek yer yemege yonelir gece uykulari duzene girer sutumde cok olmadigi icin goguslerim aciyor en onemlisi de bir ortama girdigimiz de cocuklar dahi olsa asla oynamiyor surkeli dibimde meme de meme baska derdi yok yemek yemeye gidiyoruz meme tuvalete gidiyorum meme kafayi memeye takmis durumdayiz..bunu bi aydir bir suryle gunde bire dusurdum oyle oyaladim anlattim..artik tamamen kesmek istiyorum bugun oglum
Biraz da rahatsiz oldugu icin aglama
Krizine girdi emzirmedigim icin..esim geldi,cocuga eziyet ettigimi daha kucuk oldugunu iste böyle kesilir mi sana inanmiyorum cocuk aci cekiyor resmen biseyelr zirvaladi o kadar zoruma gitti ki..zaten herseyle tek basima mucadele eden bir insanim esim is dolayisiyla evde olmuyor ailem de destek cikmiyor..kaynanama kalsa 3 ysina kadar emzirmeliyim ama kendi kizi bebegini sutten 20 aylikken keseceginde yardima bile geldi...suan resmen bir vurgun yemis gibiyim oturdum dakikalardie agliyorum
Anneligimi sorguluyorum ben ne yapiyorum diye..Nolur bana bir akil verin yahu

X